خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اعتماد نکردن زیست نشر الگو

دوستان واقعا چجوری میتونید به کتابی که این همه غلط علمی و املایی داره اعتماد کنید؟ من نمیگم کتابای دیگه بدون ایراد هستن. ولی مشکل اینجاست که نشر الگو تستای تالیفی قابل اعتمادی هم نداره تا از این غلطای زیادش چشم پوشی کنیم. باور کنید تستاش خیلی از روند کنکور دور هستش. قیافه سوالاش شبیه کنکور هستن ولی از اون چیزی که طراح های کنکور توی سرشون دارن خیلی به دور هستش.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نشر الگو بهترین کتاب زیسته
      شما در گیر مسئل حاشیه ای هستی
      بهتره دوری کنی از حاشیه
      به قولی هر کتابی که باهاش حل میکنی بخون
      هیچ کتابی بد نیست مهم خوندنشه
      تمام
      لطفا این تاپیک ها هم نزن باعث میشی بقیه دوستانم به حاشیه برن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما داری میگی الگو غلط علمی داره.
      خب اولا کتاب بی غلط نداریم این یک
      دوما الگو لااقل اصلاحیه میذاره ، بقیه انتشارات ها باید بری چاپ جدید بخری این دو
      سوما انتخاب هر شخص مربوط به خود همون شخصه و اگه شما با یه کتاب حال نمیکنید به هر دلیل میتونید ازش استفاده نکنید این 3
      چهارما کسایی بودن که کتابایی از سایر انتشارات داشتن و به نتیجه نرسیدن و الگو گرفتن تونستن درصد های بهتری بیارن این 4
      پنجما برعکس مورد بالا هم بوده که نشون میده کتابی که هر شخص میخواد استفاده کنه کامل به خود اون شخص مربوط میشه وسطح علمی و اینکه از چه جور درسنامه ای خوشش بیاد و بهتر بفهمتش این 5

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه جالب این همه تاپیک ضد الگو با هم !

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم شما چرا انقدر درگیر حاشیه ای عاغا اصلا الگو بد ول کن منبعتو عوض کن هرکسی با یه منبعی حال میکنه منکه بارها گفتم الگو عالیه کمکی که الگو به من کرد هیچ کتاب دیگه ای نکرد هرکسی نظری داره

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باشه شما برید الگو بخونید. من خیلی وقت هست که منبعمو عوض کردم. انصافا اگه یه نفر که زیست رو بالای 80 میزنه اگه تاییدش کنه من دیگه حرفی ندارم. البته به شرطی که فقط با الگو کار کنه و 80 بزنه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      باشه شما برید الگو بخونید. من خیلی وقت هست که منبعمو عوض کردم. انصافا اگه یه نفر که زیست رو بالای 80 میزنه اگه تاییدش کنه من دیگه حرفی ندارم. البته به شرطی که فقط با الگو کار کنه و 80 بزنه.
      شما جواب پست بالایی من رو بده و من رو قانع کن.
      چرا میای فرمول کلی میپیچی برای همه ؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که زیستو 30 میزدم الان با الگو محاله کمتر از 70 بزنم! با هر منبعی که کنار میایین و حال میکنین بخونین!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این arash775 خیلی تابلوس کلا پست هاشو یه نگاه بندازی فقط گفته الگو بده ابی قلم چی خداس
      من حدس میزنم ایشوون حتی اندازه یه بچه ابندایی هم از زیست چیزی ندونه تازه نظر هم میده
      شما 10 تا از غلط های علمی کتابی که اینقد ازش بد میگی رو بزار اینجا ( البته بجز اصلاح شده های خود الگو )
      کاش ناظر بخش یکم دقت میکرد

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تفکر و تمرکزی که طراح ها دارن با سوالای تالیفی الگو زمین تا اسمون تفاوت دارن. در ضمن بخوام از ویژگی های بد الگو بگم تا صبح میشه اولا دوما سوما کرد. یکیش اینکه تستاش خیلی زیادن. درسته تست زیاد خوبه ولی نه یه نکته رو توی بیست تا تست اورده باشه. تست کلی از فصل هم نداده مثل گاج نقره ای. واقعا غلطای مسخره ای هم داره که من تعجب میکنم چجوری اینارو موقع نوشتن نفهمیده که اشتباه هستن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاً به هیچ کتابی به جز کتاب درسی اعتماد 100% نکنید!
      چیزهایی که میخونید رو بدون دلیل نپذیرین ...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.jafari1990 نمایش پست ها
      این arash775 خیلی تابلوس کلا پست هاشو یه نگاه بندازی فقط گفته الگو بده ابی قلم چی خداس
      من حدس میزنم ایشوون حتی اندازه یه بچه ابندایی هم از زیست چیزی ندونه تازه نظر هم میده
      شما 10 تا از غلط های علمی کتابی که اینقد ازش بد میگی رو بزار اینجا ( البته بجز اصلاح شده های خود الگو )
      کاش ناظر بخش یکم دقت میکرد
      اون که اره من زیستو زیاد بلد نیستم. ابی قلم چی رو هم به خاطر سراسریاش و یه تعداد اندکی تستای دیگش گفتم خوبه. به نظر من تستای ازمونای کانون بهترینن. انصافا خودتون نیگا کنید که تستای کرامت و اشکان هاشمی کدومشون توجهشون و اون چیزی که از شما میخوان شبیه کنکوره. از نظر قیافه تستا نمیگم چون همشون چند گزینه درست نادرسته. یعنی الگو به چیزای الکی گیر میده که حرص ادمو در میاره.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همون چیزایی که شما میگی الکی اومد تو کنکور مثل گیردادن به جمع و مفرد کلمات یعنی همون ها مثلا جلبک ها این که داشته باش یا ن دقیقا تو ۹۴ گیر میداد به همین جمع و مفرد کلمات الگو مهمترین چیزی که یاد داد به شخصه به خودم دقیق خوندن کتاب و توجه به جزییات..........سوالات ژنتیکم که نگم بهتره تیپ جدید۹۴ بود تو کتابش

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چیکار به بقیه داری که بره زیستو هشتاد نود بزنه خوووودت بزن دلیلت خودت باش...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا اصلا بگذریم. استاندارد ترین تستا واسه الگو ولی تا میتونید تستای کرامت رو گیر بیارید و قشنگ تحلیلشون کنید. از حق نگذریم امسال کانون سوالای خوبی میده. البته نه همشون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن