خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خرابم کمک میخوام !

سلام دوستان من سال سومم راستش اول سال تحصیلی خیلی خوب شروع کردم ولی تازگیا ...تازگیا وضعیتم خیلی خرابه خصوصا تو فیزیک و عربی (عربی هیچی بلد نیستم در حد صفر) فیزیکم رو میتونم خوب بکنم ولی تازگیا تنبل شدم خیلی زیاد خیلی... ساعت مطالعه ام اول ها 10 ساعت بود ولی الان به یک ساعت هم نمیرسه دارم امتحانارو خراب میکنم دوس دارم تفریح و هیجان داشته باشم و سیر هم نمیشم راستی نمیدونم چی شده ولی 40 رقم آی کیو زیاد شده یه بار میخونم دفعه دوم انگار داری شعر میگی ولی به طور عجیبی تنبل شدم میرسم خونه دو سه ساعت کامپیوتر و چهار و پنج ساعت خانواده و دوستام بعدش در حاشیه و کیمیا و بعدشم لالایی! وضعم اصلا میزون نیست تو رو خدا کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا داستان کیمیا چی شد؟😆😆

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آقا این مشکل رو منم داشتم و همچنان دارم البته بهتر از شما اداره اش میکنم .... البته اولش رو با 5-6 ساعت شروع کردم و همونقدر موند که یهو زیر 1 ساعت شد !!!!!!!!!
      مشکل بر میگرده به تفریح نداشتن در حین درس خوندن... و کم کم درست میشه چون از تفریح هم کم کم خسته میشی ...

و حالا چیکار کنی رو بهت میگم
      :
      _ کلا فیلم سریالی رو ببوس بذار کنار چون همیشه برنامه ات جوری تنظیم میشه که به اون سریال برسی ... فقط سینمایی ببین که بعد از یه ساعت و نیم تموم میشه میره پی کارش ...
      _ کامپیوتر رو که خودمم هنوز درگیرشم رو کم ترش کن .... چطور ؟ ..... چه میدونم محدودش کن دیگه ... مثلا وقتی دیدی داری الکی تو سایتا میچرخی یهو جوری که انگار ناخودآگاه باشه ( البته ناخودآگاه که نه فقط گول زدن خودته ) کامپیوتر رو خاموش کن دیگه روشنش نکن .... برو یه کتاب بردار بخون
      _ با خودت شرط کن که تا این بحث توی فلان درس رو تموم نکردم به تفریحی که قراره بوده انجام بدم ؛ انجام ندم

دقیق باید تو امتحانات اینطور میشد ؟!!!!!!!!! خو تقصیر خودته دیگه .... نهایی جبران کن

به هر حال به مرور درست میشه فقط سعی کن کم کم ، کمش کنی ... مثل قانون پایستگی جرم ( یا انرژی ) میمونه
      .... فقط باید کم کم از حالتی به حالت دیگه تبدیلش کنی
      به کدوم قانون بیشتر میخوره ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این سرگرمیا همش تو خونه است
      برو تو کتابخونه بخون ، گوشیتم نبر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن