خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

FC Barcelona | Més que un club | تاپیک جامع آبی اناری‌ها

یک محفل خصوصی و جامع برای طرفداران تیممون!!
      این تاپیک رو زدم تا تو یک محل مشخص، درباره تیم بحث کنیم و هر خبری که میشه اینجا بزاریم و دربارش بحث کنیم.
      ورورد هر گونه رئالی به تاپیک ممنوع هست و شدیدا برخورد میکنیم.

یسری اطلاعات کلی درباره باشگاه که پست اول خشک و خالی و نباشه:

شعار باشگاه: Més que un club
      صفحه ویکی‌پدیا
      سایت رسمی باشگاه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بارسلونا 4-0 گرانادا؛ مسی یعنی گل!

آبی اناری ها بعد از پیروزی چند روز قبل مقابل اسپانیول، انتظار بازی سختی مقابل گرانادا نداشتند و بازی را خیلی خوب و قاطعانه شرو کردند و در دقیقه '8 مسی با اولین پاس گل آردا، اولین گل بازی را به ثمر رساند. در دقیقه '14 و در ادامه حملات میزبان، مسی برای دومین بار موفق به گلزنی شد.در دقیقه '26 یک و دوی سوارز با نیمار و در حالیکه مهاجم اروگوئه ای دروازه بان را هم جا گذاشته بود، از چند قدمی به شکلی ناباورانه توپ را به بیرون زد. در ادامه نیمه نخست هم بارسلونا سراپا حمله بود و چندین فرصت خوب گلزنی هم داشتند که در نهایت با بی دقتی بازیکنان و دفاع خوب گرانادا توپی وارد دروازه نشد تا نیمه نخست با پیروزی 2-0 پایان یابد.در نیمه دوم بازی دچار افت محسوسی شده بود و بارسلونا با پاس کاری های متعدد سعی در کنترل بازی داشت اما با این وجود حملات این تیم همچنان زهر دار بود و در دقیقه '58 مسی موفق به تکمیل هت‌تریک خود کرد و تعداد هت‌تریک های خود در لالیگا را به 25 رساند. بازی دیگر تمام شده به نظر می رسید که در دقیقه '82 سوارز دومین پاس گل خود در این مسابقه را به نیمار داد تا حساب کار 4-0 شده و بازی با همین نتیجه به اتمام برسد.با این پیروزی بارسلونا با انجام 18 مسابقه 42 امتیازی شده و مجدداً به صدر جدول صعود کرد، گرانادا هم با 17 امتیاز در رده هفدهم باقی ماند تا دور رفت بازی های لالیگا به پایان برسد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

منبع

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انریکه: به مراسم توپ طلا نمی روم

بارسلونا امش موفق شد با 4 گل از سد گرانادا عبور کند و به صدر جدول بازگردد. مسی نیز با یک هت تریک به استقبال توپ طلای پنجمش رفت.

به گزارش "ورزش سه"، مسی سه گل و نیمار گل دیگر بارسلونا را به ثمر رساندند تا تساوی هفته گذشته در زمین اسپانیول فراموش شود. لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا در نشست خبری این بازی گفت:" طبیعی بود که در لحظاتی از بازی کمی تمرکزمان را از دست بدهیم ولی این نباید تبدیل به یک عادت شود. وقتی 2-0 جلو هستید هم نمی توان از کسب پیروزی اطمینان داشت و همیشه این خطر وجود دارد که تیم مقابل عقب افتادگی خود را جبران کند. بازی را از همان ابتدا جدی گرفته بودیم و من از تلاش بازیکنانم راضی هستم."

مراسم توپ طلا و احتمال انتخاب شدن به عنوان برترین مربی سال 2015:" خیر، من به این مراسم نخواهم رفت و نمی خواهم آنجا باشم."

آردا و ویدال:" ویدال بازی خوبی انجام داد و نشان داد که کیفیت بالایی دارد. البته او هنوز به فرم واقعی خودش نرسیده ولی تازه نفس و پرجنب و جوش نشان داد. آردا هم امروز پاس گل داد. او هنوز به دقایق بیشتری برای هماهنگی بیشتر با سایر بازیکنان نیاز دارد. هنوز آردای واقعی را ندیده ایم ولی با این وجود توانست یک پاس گل بدهد."

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آردا توران: مسی معجزه ای از سوی خداست

طرفداری- به گزارش Goal، آردا توران، هافبک سابق اتلتیکومادرید که به خاطر محرومیت بارسلونا قادر نبود این تیم را همراهی کند اولین بازی خود در لالیگا را با برد 4-0 گرانادا آغاز کرد. هت تریک مسی در این دیدار با پاس گل دقیقه 8 دیدار از توران آغاز شد و حر کت او روی گل سوم ستاره آرژانتینی تاثیر گذار بود. مسی روز دوشنبه می تواند پنجمین توپ طلای دوران بازی خود را دریافت کند. آردا در مصاحبه با روزنامه ترکی Sabah گفت:

"من هرگز بازیکنی مانند لیونل مسی ندیده ام. او یک معجزه از جانب خداست. کارهایی که او در زمین انجام می دهد را دوست دارم. این حسادت نیست. مثلا وقتی به کسی لایی می زند احساس خوبی دارم."

آردا که یک نیم فصل تماشاگر بازی تیمش بوده، مشتاق است پاسخ اعتماد لوییز انریکه را بدهد:

"لوییز انریکه من را به خاطر قدرت حفظ توپم، اشتیاقم برای برد وسخت کوشی ام خواست. این ها دلایلی است که انریکه با من در میان گذاشت. من در زمین بازی به همه نشان می دهم که چرا به بارسلونا پیوستم."

آردا یکی از مهره های کلیدی اتلتیکومادرید برای کسب عنوان قهرمانی لالیگای فصل 14-2013 بود، اما فینال لیگ قهرمانان اروپا را به دلیل مصدومیت از دست داد. شاگردان دیه‌گو سیمئونه دروقت های اضافه مغلوب رئال مادرید شدند.

"تنها حسرتم نبردن لیگ قهرمانان اروپا است. سال2014 خیلی به آن نزدیک بودیم. ما تنها1 دقیقه و 20 ثانیه تا برد فاصله داشتیم.خیلی تلاش کردم که در فینال بازی کنم اما متاسفانه تحت مداوا بودم."

منبع

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

lionel-messi-44528.jpg

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تا اینجا که انریکه جایزه بهترین سرمربی رو برنده شده.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب وحشی هایین این اسپانیولیا! از کدوم طویله ای اومدن اینا؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anomander Rake نمایش پست ها
      عجب وحشی هایین این اسپانیولیا! از کدوم طویله ای اومدن اینا؟
      خاینیولن دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن