خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حذف قسمتي از بودجه هاي كنكور

سلام،من به دليل وقت كمي ك دارم ميخوام درس رياضي و فيزيك رو مقداريشو بخونم و اصلا معدلم خوب نيس معدل كل سال سوم ١٤/٩٧ شده.ميخوام تو رياضي و فيزيك درصدم ٣٠ بشه يعني رياضي ٣٠ درصد و فيزيك هم ٣٠ درصد بشه.به نظر شما چ مباحثي رو از رياضي و فيزيك حذف كنم كه مرتبط نباشه و آسون باشه و بشه به درصد هاي ٣٠ درصد رسيد در ضمن رشتم تجربيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک پیش 2 + گرما و گازها + مغناطیس و الکترومغناطیس .ریاضی امار و احتمال (متاسفانه بیشتر فصل های ریاضی به هم مرتبط هست تابع و مثلثات و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق ).اینجوری میتونی به 30 درصد امیدواری باشی وگرنه مباحث بالا بیش از 40 درصد کنکور هست ولی برای ریاضی همون خط ویژه هم کافیه .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      فیزیک پیش 2 + گرما و گازها + مغناطیس و الکترومغناطیس .ریاضی امار و احتمال (متاسفانه بیشتر فصل های ریاضی به هم مرتبط هست تابع و مثلثات و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق ).اینجوری میتونی به 30 درصد امیدواری باشی وگرنه مباحث بالا بیش از 40 درصد کنکور هست ولی برای ریاضی همون خط ویژه هم کافیه .
      ماتريس و هندسه چي؟!؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ماتریس رو فقط دوره مدرسه خوندم تا حالا تست هاشو نزدم اگرم بیاد یه دونه میاد معلوم نیست سخت یا اسون .شما بیشتر تمرکزت رو فصول پر سوال باشه که مثلا از مشتق وکاربرد مشتق از 4 تا بتونی 2 تاش رو بزنی اگه وقت کردی ماتریس بخون ولی هندسه سخته حتی رتبه های دو رقمی هم زیاد روی اون حساب نمیکنن شما هم روش حساب نکن همون مباحثی که گفتم رو شما تو اولویت قرار بدی 30 درصد میگیری
      ویرایش توسط bahman seraj : 20 دی 1394 در ساعت 00:17

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      احتمال به علت تنوع زیاد نمیشه روش حساب باز کرد مثلثاتم که هیچی انتگرالم همون مشتقه ...تابع خوبه و دنباله هندسی و...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya.sh نمایش پست ها
      سلام
      احتمال به علت تنوع زیاد نمیشه روش حساب باز کرد مثلثاتم که هیچی انتگرالم همون مشتقه ...تابع خوبه و دنباله هندسی و...
      مثلثات نتنها ازش مستقیم میاد و اومده بلکه در تابع و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق هم کاربرد داره.احتمال تیپ مسائلش اونقدر زیاد نیست میشه روش حساب کرد.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      ماتريس و هندسه چي؟!؟

جاااان؟؟؟؟؟
      هندسه؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

موافقم با ایشون و فکر کنم 80درصد کنکوریا این برنامشون باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشيد من اين ي جاي موضوع رو نفهميدم اونم اينك منظور شما اين بود ك امار و احتمال رو بخونم ميتونم به ٣٠ درصد برسم يا تابع و مثلثات و حد و پيوستگي و مشتق و كاربرد مشتق ؟!؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      ببخشيد من اين ي جاي موضوع رو نفهميدم اونم اينك منظور شما اين بود ك امار و احتمال رو بخونم ميتونم به ٣٠ درصد برسم يا تابع و مثلثات و حد و پيوستگي و مشتق و كاربرد مشتق ؟!؟

نه عزیز همه شو باید بخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن