خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: پشت کنکور 95

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکور 95

با سلام نظرات شما رو خوندم .من متولد76.5.20هستم تو خردادماه 94فارغ التحصیل شدم.با توجه به دفترچه ثبت نام کنکور94 دانش اموزی متولد76 که در خرداد یا شهریور94 فارغ التحصیل شده اند اخرین مهلت معرفی انانتا پایان شهریور95 میباشد که علاوه بر ازمون94 میتوانند در ازمون95 شرکت کنند.ضمنا تو سایت نظام وظیفه در صفحه اصلی در دسترسی سریع در بخش معافیت تحصیلی مقررات شرکت در ازمون سراسری نوشته شده کلیه دانش اموزانی که قبل از سن مشمولیت و یا در سن مشمولیت در ماه های خرداد یا تیر 1393 فارغ التحصیل شده اند جهت تحصیل در دانشگاه از مهر 1394 منعی نداشته و پس از اخذ معافیت تحصیلی از دانشگاه به یکی از مرکز پلیس بلاوه ده تحویل دهند.حالا من که قبل از مشمولیت فارغ التحصیل شدم 6 ماه وقت دارم یاتا شهریور95.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا هر چند باری ک سوالتو میخونم متوجه نمیشم!!!!!
      ولی در کل اگه نیمه اول 76 هستی ک هستی و خرداد یا شهریور 94 درپیش دانشگاهی فارغ شدی ک شدی تا کنکور 95 وقت داری یعنی این ک میتونی 95 شرکت کنی و بری دانشگاه
      و اما یه نصیحت بشین درستو بخون ک امسال بری نذار وایسی سال بعد ک بخوای ی دانشگاه پولی ثبت نام کنی و بعد کنکور بدی
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا شهریور۹۵ وقت داری بشین بخون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من 11 مهر 75 هستم پلیس = 10 و نظام وظیفه رفتم گفتم میتونی باز امتحان بدی . کسایی که واردن بگن مورد نداره ؟ دلم ریخت یهویی نبرن مارو سربازی !!!
      من خرداد 94 فارغ التحصیل شدم همه گفتن تا پایان شهریور 95 معاف تحصیلی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من هم متولد 76/4/25 هستم و خرداد 94 فارغ التحصیل شدم.ولی میخوام سال بعد یعنی 95 کنکور بدم؟یعنی میتونم تا اخر شهربور سال 95 از معافیت تحصیلی استفاده کنم و توی سال 95 کنکور رو بدم؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouya0911 نمایش پست ها
      سلام.من هم متولد 76/4/25 هستم و خرداد 94 فارغ التحصیل شدم.ولی میخوام سال بعد یعنی 95 کنکور بدم؟یعنی میتونم تا اخر شهربور سال 95 از معافیت تحصیلی استفاده کنم و توی سال 95 کنکور رو بدم؟
      سلام.والا همینو میتونم بگم من به طور حضوری و دوبار هم در سایت نظام وظیفه بخش مشاوره غیر حضوری پرسیوم گفتن مشکلی نیس میتونی کنکور بدی ولی تو سایت نوشته اونایی که قبل سن مشمولیت فارغ التحصیل شده اند 6ماه وقت دارن.اما در بخش مقررات شرکت در آزمون سراسری نوشته دانش اموزایی که قبل از سن مشمولیت و در سن مشمولیت در ماه های خرداد و شهریور93فارغ التحصیل شده اند جهت تحصیل دانشگاه از مهر 94 منعی نداشته(منظور از قبل از سن مشولیت در این بند این است که دانش اموز در سالی که طی آن سال به 18سالگی تمام میرسن(18+سال تولد)این یعنی دانش اموزای متولد 75که مث من و شما قبل از سن مشولیت در سال 93فارغ التحصیل شده بودن تا شهریور94 وقت داشتند.یعنی دانش اموزای متولد 76 که در خرداد94 فارغ التحصیل شدن تا شهریور95 وقت دارن.(بند صریح در دفترچه راهنمای ثبت نام سراسری94 هستش.)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sezare55 نمایش پست ها
      سلام.والا همینو میتونم بگم من به طور حضوری و دوبار هم در سایت نظام وظیفه بخش مشاوره غیر حضوری پرسیوم گفتن مشکلی نیس میتونی کنکور بدی ولی تو سایت نوشته اونایی که قبل سن مشمولیت فارغ التحصیل شده اند 6ماه وقت دارن.اما در بخش مقررات شرکت در آزمون سراسری نوشته دانش اموزایی که قبل از سن مشمولیت و در سن مشمولیت در ماه های خرداد و شهریور93فارغ التحصیل شده اند جهت تحصیل دانشگاه از مهر 94 منعی نداشته(منظور از قبل از سن مشولیت در این بند این است که دانش اموز در سالی که طی آن سال به 18سالگی تمام میرسن(18+سال تولد)این یعنی دانش اموزای متولد 75که مث من و شما قبل از سن مشولیت در سال 93فارغ التحصیل شده بودن تا شهریور94 وقت داشتند.یعنی دانش اموزای متولد 76 که در خرداد94 فارغ التحصیل شدن تا شهریور95 وقت دارن.(بند صریح در دفترچه راهنمای ثبت نام سراسری94 هستش.)
      والله منم رفتم پلیس+10 خودش بم گفت تا 7/1 وقت داری.اخه یجوری میگفت و با تعجب گفتم شاید اطلاع دقیقی نداره.اخه پسره یکی دو سال میخورد ازم بزرگ باشه مسئولش.به احتمال زیاد همین طوره و تا اخر شهریور 95 وقت هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouya0911 نمایش پست ها
      والله منم رفتم پلیس+10 خودش بم گفت تا 7/1 وقت داری.اخه یجوری میگفت و با تعجب گفتم شاید اطلاع دقیقی نداره.اخه پسره یکی دو سال میخورد ازم بزرگ باشه مسئولش.به احتمال زیاد همین طوره و تا اخر شهریور 95 وقت هست
      میگم دانش اموزای متولد75که درخرداد93(فرقی نمیکنه چه قبل و چه بعد از سن مشمولیت)فارغ التحصيل شده بودن تا شهریور94 وقت داشتن.امید بخدا انشا الله مشکلی پیش نیاد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن