خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک برای درس زبان انگلیسی

سلام من با زبان چیکار کنم ؟ تمام تستای مبتکران رو بارها می زنم اما انگار نه انگار ... بهترین درصدم 83 هست (که مثلا تو کشور نفر 2000 میشه) درحالی که من مثلا زیستم رو خیلی خوب می زنم حتی بعضی وقت ها جزو 5 نفر اول کشور میشم توی زیست ولی زبان نمیدونم چرا همه بهتر از من میزنن ولی زیست برعکس
      آیا برای درصد خوب زبان باید از بدو تولد کلاس زبان می رفتیم ؟یا هنوزم میشه کاریش کرد؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      سلام من با زبان چیکار کنم ؟ تمام تستای مبتکران رو بارها می زنم اما انگار نه انگار ... بهترین درصدم 83 هست (که مثلا تو کشور نفر 2000 میشه) درحالی که من مثلا زیستم رو خیلی خوب می زنم حتی بعضی وقت ها جزو 5 نفر اول کشور میشم توی زیست ولی زبان نمیدونم چرا همه بهتر از من میزنن ولی زیست برعکس
      آیا برای درصد خوب زبان باید از بدو تولد کلاس زبان می رفتیم ؟یا هنوزم میشه کاریش کرد؟
      سلام
      مشکلتون در کدوم بخش هست بیشتر؟!گرامر؟لغت؟کلوز؟رید نگ؟
      نه زیاد به کلاس مربوط نمیشه.در حد ترم های میانی که زیاد تفاوت نداره ولی افرادی که تسلط دارن فقط جمله رو که میخونن درکشون بالاتره چون متن زیاد خوندن وگرنه در گرامر زیاد تفاوتی ندارن.شما هم زیاد متن بخونین و سعی کنین تست زبان رو تایمدار بزنین و حتی هربار تایم رو کمتر کنین تا مغزتون عادت کنه هرچیزی که میخونه سریع مفهومش رو درک کنه درنتیجه نیاز به ترجمه هم نباشه سرعت میره بالاتر تسلطتون هم بیشتر میشه.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      چرا از مبتکران استفاده میکنی؟؟؟
      از کتاب اقای شهاب اناری استفاده کنید
      قبل استفاده ی اون کتاب تا چند درصد میتونستید تست بزنید؟؟؟
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فک کنم مبتکران همون شهاب اناریه!!!

دوست عزیز درصد 83 مگه بده؟اگه در صدات بالا60 هستش که خیلی خوبه!!!

شما سعی کن ترازای دروس دیگه رو بیاری بالا

دقیقا مشکلت کدوم مبحثه؟؟؟(آزمونا رو تحلیل میکنی دیگه!!!)
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من تو گرامر زبان و ریدینگ صفرم نمیدونم چکار بکنم..یه راهنمایی بکنید
      کتاب شهاب اناری هم دارم..

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      فک کنم مبتکران همون شهاب اناریه!!!

دوست عزیز درصد 83 مگه بده؟اگه در صدات بالا60 هستش که خیلی خوبه!!!

شما سعی کن ترازای دروس دیگه رو بیاری بالا

دقیقا مشکلت کدوم مبحثه؟؟؟(آزمونا رو تحلیل میکنی دیگه!!!)
      فقط و فقط توی کلوز و ریدینگ هست مثلا آزمون قبل 2 تا کلوز نزدم و یه دونه ریدینگ غلط زدم که شد 83 و ترازش 6100 بقیه دروس روی 7000 و 8000 هست منتها زبان عمومی ها رو میترکونه مثلا میبینی عربی رو 100 میزنم ترازش 8600 ولی یکی از رقیبام عربی رو مثلا 87 میزنه ولی زبان 100 که تراز زبانش میشه 7000 بعد عمومیای اون بهتر میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      چرا از مبتکران استفاده میکنی؟؟؟
      از کتاب اقای شهاب اناری استفاده کنید
      قبل استفاده ی اون کتاب تا چند درصد میتونستید تست بزنید؟؟؟
      مبتکران همون شهاب اناریه قبل از استفاده این کتاب بین 60 تا 80 مثلا این کارنامه تابستونه واسه قبل از استفاده این کتابه untitled.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      سلام
      مشکلتون در کدوم بخش هست بیشتر؟!گرامر؟لغت؟کلوز؟رید نگ؟
      نه زیاد به کلاس مربوط نمیشه.در حد ترم های میانی که زیاد تفاوت نداره ولی افرادی که تسلط دارن فقط جمله رو که میخونن درکشون بالاتره چون متن زیاد خوندن وگرنه در گرامر زیاد تفاوتی ندارن.شما هم زیاد متن بخونین و سعی کنین تست زبان رو تایمدار بزنین و حتی هربار تایم رو کمتر کنین تا مغزتون عادت کنه هرچیزی که میخونه سریع مفهومش رو درک کنه درنتیجه نیاز به ترجمه هم نباشه سرعت میره بالاتر تسلطتون هم بیشتر میشه.
      ریدینگ و کلوز

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط و فقط توی کلوز و ریدینگ هست مثلا آزمون قبل 2 تا کلوز نزدم و یه دونه ریدینگ غلط زدم که شد 83 و ترازش 6100 بقیه دروس روی 7000 و 8000 هست منتها زبان عمومی ها رو میترکونه مثلا میبینی عربی رو 100 میزنم ترازش 8600 ولی یکی از رقیبام عربی رو مثلا 87 میزنه ولی زبان 100 که تراز زبانش میشه 7000 بعد عمومیای اون بهتر میشه

مبتکران همون شهاب اناریه قبل از استفاده این کتاب بین 60 تا 80 مثلا این کارنامه تابستونه واسه قبل از استفاده این کتابه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 105
حجم: 79.9 کیلو بایت

ریدینگ و کلوز

سلام دوست عزیز برا قسمت ریدینگ و کلوز درک مطلب به زبان ساده مبتکران بخر بخون کارت راه میفته اما به مرور زمان باید زیاد تست بزنی همین
      Its always Fun Listening to Someones Lie when You Already Know The Truth

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مبتکران همون شهاب اناریه قبل از استفاده این کتاب بین 60 تا 80 مثلا این کارنامه تابستونه واسه قبل از استفاده این کتابه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 105
حجم: 79.9 کیلو بایت

ریدینگ و کلوز
      از متن نترسیم از دکتر کیاسالار رو بخرین روزانه یک ریدینگ و یک کلوز هم بزنین....سعی کنین متن های کتاب درسی رو بخونین بصورتیکه وقتی که خوندین دیگه برنگردین ترجمه کنین.دایره لغتتون رو هم بیشتر کنین.جایگاه کاربرد هر لغت رو هم بدونین بهتون کمک میکنه.
      موفق باشین..... .

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باید ببینید کدوم دسته از تست ها رو نمیتونید بزنید .احتمال میدم مشکلتون کلمات خارج از کتابه . من از بدو تولد کلاس زبان نرفتم (2-3 روز رفتم ول کردم )ولی تستهای گرامر و متن و ... رو با معنی میزنم . دایره لغات توی انگلیسی حرف اول رو میزنه ، شما الان دومی 2 سال وقت داری بشینی دایره لغاتت رو ببری بالا ، روش وقت بذاری حله

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فقط و فقط توی کلوز و ریدینگ هست
      ریدینگ و کلوز
      سلام
      توصیه من اینه که دایره لغاتت رو بیشتر کن و نمونه تست زیاد حل کن+مقدار کمی گرامی
      تو کلوز ها هم از گرامر هم از لغات تست میاد///ریدینگ هم لغت و درک مطلبه که با یاد گرفتن لغات بیشتر مشکلت حل میشه

بت توصیه میکنم کتاب درک مطلب زبان انگلیسی به همین سادگی گاج رو تهیه کنی
      هم ریدینگ هم کلوز داره
      موفق باشی
      خلاف قوانین.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حالا توصیه منو بشنوین !
      برادر از من میشنوی روزی 1 ساعت فیلم با زبان اصلی (سانسور شده ! تو سایت دانلودها همه فیلم سریالا سانسور شده هست !) ببین و البته هندزفری بزن تو گوشت سعی کن بفهمی چی میگن! همچنین آهنگ با زبان انگلیسی گوش بده ترجمه اون آهنگ رو هم دانلود کن بزار جلوت وقتی داری گوش میدی !
      سال دیگه همین موقع بیا ازم تشکر کن !!! بعد از اینکه اینکارو حتما انجام دادی من قول میدم متن انگلیسی رو مثل متن فارسی به راحتی بخونی ! هیچ کتابی هم نیاز نداری برای درک مطلب و کلوز !
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 20 دی 1394 در ساعت 17:43

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      حالا توصیه منو بشنوین !
      برادر از من میشنوی روزی 1 ساعت فیلم با زبان اصلی (سانسور شده ! تو سایت دانلودها همه فیلم سریالا سانسور شده هست !) ببین و البته هندزفری بزن تو گوشت سعی کن بفهمی چی میگن! همچنین آهنگ با زبان انگلیسی گوش بده ترجمه اون آهنگ رو هم دانلود کن بزار جلوت وقتی داری گوش میدی !
      سال دیگه همین موقع بیا ازم تشکر کن !!! بعد از اینکه اینکارو حتما انجام دادی من قول میدم متن انگلیسی رو مثل متن فارسی به راحتی بخونی ! هیچ کتابی هم نیاز نداری برای درک مطلب و کلوز !
      یه روش بهتر که خودم انجام میدم :توی دیالوگ ها زیر نویس فارسی رو که مینویسه فیلم رو pause میکنم و سعی میکنم جمله فارسی رو به انگلیسی برگردونیم . اینجوری هم دایره لغاتم میره بالا هم ساختار جمله انگلیسی رو یاد میگیرم هم Accentـم خوب میشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      یه روش بهتر که خودم انجام میدم :توی دیالوگ ها زیر نویس فارسی رو که مینویسه فیلم رو pause میکنم و سعی میکنم جمله فارسی رو به انگلیسی برگردونیم . اینجوری هم دایره لغاتم میره بالا هم ساختار جمله انگلیسی رو یاد میگیرم هم Accentـم خوب میشه
      من قول میدم بهترین روش برا درک مطلب همین فیلم دیدن زبان اصلی و آهنگای زبان اصلیه ! حالا به هر روشی فقط هدف فقط فیلمه نباید باشه بلکه آشنا شدن گوش با زبان انگلسی باشه !
      همین الان کسی که صفره صفره از بان ؛ برداری ببری انگلیس ؛ 2 سال دیگه فارسی نمیتونه حرف بزنه ولی انگلیسیش فول شده ! این فیلم دیدن زبان اصلی به این شکل که من میگم هم حکم همینو تقریبا داره و میشه گفت شبیه سازیش هست !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام لدفن یکی بیاد کمکم کنه
      شما ها زبانو چطوزی میخونید
      منظورم اینه که وقتی تست ترجمه یا ریدینگ میزنید کلمه های جدیدشو یه جا مینویسین؟؟ این طوزی که کلی وقت میره
      من هر کار میکنم بازم زبانم ضعیفه
      واقن نمیدونم این کلمه های توی ریدینگارو باید حفظ کرد یا نه خیلی زیادن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      سلام لدفن یکی بیاد کمکم کنه
      شما ها زبانو چطوزی میخونید
      منظورم اینه که وقتی تست ترجمه یا ریدینگ میزنید کلمه های جدیدشو یه جا مینویسین؟؟ این طوزی که کلی وقت میره
      من هر کار میکنم بازم زبانم ضعیفه
      واقن نمیدونم این کلمه های توی ریدینگارو باید حفظ کرد یا نه خیلی زیادن
      خاصیت زبان همین وقت بردنشه!
      من خودم تو کنکورای پامسال و پارسال حدودا 70 زدم زبانو.شما فقط کلمات کتابو بخون.بهتره صفحه دفترتو ب دوقسمت کنی و کلماتو تو دو ردیف بنویسی جلوشم معنیارو روزی یکی دوبارم مرور کنی.ولی زیاد وتتو بهش اختصاص ندی بجاش ادبیاتی عربی ای بخونی بهتره.
      +هی نگو زبانم ضعیفه!زبان ب این شیرینی!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن