خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 172627
    نمایش نتایج: از 391 به 395 از 395
    1. Top | #391
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونایی که پشت کنکوری هستن کدشون همون پارسالیه دیگه؟یا باید دوباره بگیریم؟؟

2. Top | #392
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه ها الان من که امسال غارغ اتحصیل تجربی هستم سال پیش هم ،سومو پیش رو تایید کردم باید بازم برم تایید کنم؟
      اگه اره میشه بگید از کدوم سایت؟

3. Top | #393
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دیپلم نگرفتم هنوز
      ایا سوابق تحصیلی برای من میاد???
      میخام کنکور بدم حتما
      رفتم تو سایت اطلاعاتو وارد کردم میگه کد منطقه یا دانش اموزی یا مقطع اشتباس

4. Top | #394
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      دوستان معدل دیپلم و پیش دانشگاهی رو از کجا بیارم ؟ هیچ کارنامه ای از دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی ندارم
      کد سوابق تحصیلی رو پیدا کردم . ایا همین کد اکتفا نمیکنه یا نیاز به وارد کردن معدل دوره دیپلم و پیش هم هست؟

5. Top | #395
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminkhan795 نمایش پست ها
      با سلام
      دوستان معدل دیپلم و پیش دانشگاهی رو از کجا بیارم ؟ هیچ کارنامه ای از دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی ندارم
      کد سوابق تحصیلی رو پیدا کردم . ایا همین کد اکتفا نمیکنه یا نیاز به وارد کردن معدل دوره دیپلم و پیش هم هست؟
      باید داشته باشی...برو از مدرسه ای که درس خوندی بگیر

صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 172627

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

dipcode، فقط، فارغ، فرم، لحظه، مقطع، من، منطقه، موندم، میکنم، میاد؟، میتونین، میخوندم، میده، میشم، میشد، مشکل، مشکلی، نمیتونم، نمرات، نوشته، چیکار، چیکارش، چیزا، نکنم، نکرده، نام، نباشید، نتونستم، هم، همه، همین، هنوز، هنگام، ها، های، هستم، ویرایش، وارد، واسه، یه، یافت، یعنی، کمکم، کنم؟؟، کنیم، کنیم؟، کنین، کنید، کنکور، کنکور 95، که، کجاست، کد، کد سوابق تحصیلی، کدسوابق، کردم، کرده، کردیم، کسی، گفت، پیدا، پیش، پیش دانشگاهی، پشت، پشت کنکور، yahoo، آموزی، التحصیل، امکان، امروز، اومد، اومدم، اومده، این، اینجور، ایراد، از، اشتباه، اصلی، اطلاعات، بچه، به، بودم، بگه، با، باید، ببینم، بدید، برید، برای، برخوردم، تموم، توضیح، تایید، تحصیلی، تشکر، ثبت، جور، جایی، حالی، خواسته، خیلی، دوباره، دیدم، دانش، دانشگاهی، دادم، دبیرستان، در، درس، درست، ذهنم، رفتم، رو، راهی، زیاد، سنجش، سوم، سوال، سوابق، سوابق تحصیلی، سوابق،تحصیلی،پیش دانشگاهی،عدم تایید،تاثیر معدل، سال، سایتی، سازمان، سازمان سنجش، سر، شما، شده، صورت، عین

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن