خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تموم كردن درسا قبل عيد

مي دونم اين موضوع تكراريه ولي مي خواستم يك گفت و گو خوب ترتيب بديم و به يه نتيجه گيري برسيم . بچه ها من پارسال 2800 آوردم و فارغ التحصيلم ميانگين ساعت مطالعه ام 14 و ترازم 6800 هستش . به نظرتون با توجه به اين كه امسال بعد از عيد 4 ماه وقت داريم بهتر نيست من بعد از ايام جمع بندي طوري بخونم كه هم به آزموناي كانون برسم در حد همين ترازي كه دارم و هم برسم درسا رو تموم كنم وبعد از عيد مرور و تست داشته باشم . نظرتون چيه ؟ دوست دارم همتون شركت كنيد چون فكر مي كنم بسيار مهمه . كسي نياد بگه موضوع تكراري هستشا !! بچه هاي پزشكي هم تجربياتشون رو بگن .

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      كسي نظر نداره ؟ خوب اين جا نوشتم باهم بحث كنيم .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به نظرم به هیچ وجه درسا رو زود تموم نکن . مگر اینکه خیلی مسلط بشی که خب مباحث ترم 2 خیلی مهمن و نباید سریع خونده شه ؛ شما که فارغ التحصیل هستین بهتر میدونین دیگه . من خودم سعی میکنم به مباحث اول مسلط شم بعد برم فاز جمع بندی .

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت زیاده عجله نکنید درسارو خوب بفهمین تموم کردنش مهم نیس تا فروردین تموم کنین

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      مي دونم اين موضوع تكراريه ولي مي خواستم يك گفت و گو خوب ترتيب بديم و به يه نتيجه گيري برسيم . بچه ها من پارسال 2800 آوردم و فارغ التحصيلم ميانگين ساعت مطالعه ام 14 و ترازم 6800 هستش . به نظرتون با توجه به اين كه امسال بعد از عيد 4 ماه وقت داريم بهتر نيست من بعد از ايام جمع بندي طوري بخونم كه هم به آزموناي كانون برسم در حد همين ترازي كه دارم و هم برسم درسا رو تموم كنم وبعد از عيد مرور و تست داشته باشم . نظرتون چيه ؟ دوست دارم همتون شركت كنيد چون فكر مي كنم بسيار مهمه . كسي نياد بگه موضوع تكراري هستشا !! بچه هاي پزشكي هم تجربياتشون رو بگن .
      سلام دوست عزیز
      به نظر من اگه درسا قبل از عید تموم شه که خیلی به نفعمونه
      حداقل زمان عید و بعد از عید برای دوره مفصل درسها زمان طلاییه
      البته اگه درسا تا قبل از عید تموم شه ...
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرمن تموم نکن...باقلمچی بروجلو وترازتوبالاتربکش....

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه پشت کنکوری هستی تموم کن وگرنه تا قبل از عید حدود 75 درصد کفایت میکنه
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا اين قدر نظرات كمه ؟ فقط 6 نفر !!!!!!!البته با خودم .

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین با کیفیت خوندن خیلی مهم تر از زود تر تموم کردنه
      آزمونای کانون بعد از عید شتاب خیلی بالایی میگیرن و اینکه با برنامه کانون پیش بری باعث میشه نتونی بعد عید اونطور که باید و شاید با کیفیت بخونی و اینکه از برنامه کاون جلو بزنی خوبه ولی نباید باعث بشهه کیفیت مطالعت بیاد پایین
      اگه میتونی زود تر تموم کنی و کیفیت پایین نیاد خیلی خوبه ولی اگه نه دیر تر تموم کردن بهتر از بیکیفیت خوندنه
      میتونی مثلا بگی تا 15 فروردین تموم میکنم
      حتما آیه نازل نشده که تا 1 فروردین تمومش کنی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من خیلی خوبه بتونی تا عید تموم کنی اما به یه چیز دقت کن شما الان داری با حد اکثر توان (البته نظر منه)میخونی روزی 14 واقعا خیلیه ولی ترازت نسبت به ساعت مطالعت کمتره،پس یه اشکالی تو کارت هست اگه بخوای تا اسفند تموم کنی و به قلم چی هم برسی ببین میتونی همین وضع رو ادامه بدی ینی مثل فبل که با ساعت بالا تراز خیلی خوب و نه عالی میگیری.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      با همون برنامه کانون برو جلو
      زودتر تموم کردن به من که ضربه بدی زد
      نه درست حسابی تموم کردم نه درست حسابی توسنتم جمع بندی کنم

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بيشتر راهنمايي كنيد من هنوز نمي دونم چيكار كنم . يه نظري بذاريد جاي دوري نمي ره !!!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی تموم کردن خوبه یعنی عالیه 95/9درصد مشاور عالی میگن بایدددددد قبل عید تموم باشه به نظر من مفهومی تموم کردن بهتره من تمام تلاشمو میکنم تا قبل عید تموم بشه اگه نشد چیزای حفظی تر بعد از عید...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن