خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پاسخگویی به سوالات درس دین و زندگی

سلام به همه ی دانش اموزن گل ، خوبین؟خوشین؟ امیدوارم که حالتون خوب باشه و امیدوارم که امروز رو هم خوب مطالعه کرده باشین ، بنده سجاد بهاری نژاد مدرس درس دین و زندگی هستم و خوشحالم که میتونم به بچه های سرزمینم ایران کمک کنم . لطفا سوالاتتون رو هم در همین تایپک مطرح کنید تا انشالله بهشون پاسخ بدم . یاعلی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad84 نمایش پست ها
      سلام به همه ی دانش اموزن گل ، خوبین؟خوشین؟ امیدوارم که حالتون خوب باشه و امیدوارم که امروز رو هم خوب مطالعه کرده باشین ، بنده سجاد بهاری نژاد مدرس درس دین و زندگی هستم و خوشحالم که میتونم به بچه های سرزمینم ایران کمک کنم . لطفا سوالاتتون رو هم در همین تایپک مطرح کنید تا انشالله بهشون پاسخ بدم . یاعلی
      عاغا سلام علیکم ، یه روش خفن بگید برای مطالعه ی دین و زندگی ، چون بعضی وقتا میگم دینی رو بزارم برا بعد از عید ، نمیدونم شیوه ی مطالعم بده ، که فکر نمی کنم ، چون هر

وقت خودنمش نتیجه گرفتم ، ولی مشکلم باهاش اینه که خیلی وقت میگیره ، الان من دینی دوم تا درس 4 خودم بعد قلم چی تا درس دوازده ، ممنون میشم کمک کنید.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اولا هیچ درسی رو مخصوصا دینی رو به بعد عید ننداز از همین الان شروع کن و مطالب رو خرد کن و اگه با این درس مشکل داری مطالب رو تقسیم بندی کن اینجوری وقت زیادی هم ازت نمیگیره ـ سوال دیگه بود در خدمتم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اولا هیچ درسی رو مخصوصا دینی رو به بعد عید ننداز از همین الان شروع کن و مطالب رو خرد کن و اگه با این درس مشکل داری مطالب رو تقسیم بندی کن اینجوری وقت زیادی هم ازت نمیگیره ـ سوال دیگه بود در خدمتم
      مشکل که اصلا ندارم ، خیلی هم لذت میبرم از خوندنش ، حالا خواستم شیوه ی شما رو بدونم ، اگه ممکنه توضیح بدید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درس دين و زندگي از 3 قسمت اصلي تشکيل شده
      1- متن کتاب
      2- آيات و احاديث
      3- انديشه و تحقيق‌ها
      در مرحله‌ي اول به سراغ متن کتاب درسي برو و سعي کن به صورت کامل و خط به خط تمام متن را بررسي کني هر قسمتي را که مطالعه مي‌کني و نکته‌اي دارد عددگذاري کن يا زير قسمت‌هاي مهم خط بکش که وقتي براي بار دوم مي‌خونی بيش‌تر نظرت را جلب کنه هميشه اين نکته را در نظر داشته باشکه متن‌هاي قبل و بعد آيات و احاديث بسيار مهم هستند؛ طراحان در سال‌هاي گذشته با توجه به يک آيه و متن‌هاي نزديک به آن، سؤالات زيادي طرح کردند
      در مرحله‌ي دوم به سراغ آيات و احاديث برو و حتماً به اين موضوعات توجه کن: «آيه در چه زماني نازل شده است؟ حديث گفته‌شده از کدام ائمه است؟» معني آيات و احاديث را به صورت کامل ياد بگير. (خيلي مهم: سعي کن قرابت‌هاي بين آيات و احاديث و متن‌ها و حتي شعرهاي زير آيات را نيز به خوبي ياد گرفته و تکرار کنی.)بهترين راه يادگيري آيات و احاديث، مطالعه‌ي نکات کاربردي ابتداي کتاب آبي و حل تست‌هاي زياد در اين بخش است. البته فلش‌کارت‌هاي آيات و احاديث براي مرور، بسيار مناسب هستند.
      در مرحله‌ي سوم حتماً قسمت انديشه و تحقيق‌ها را مطالعه کني و سؤالاتي را که در اين بخش مطرح شده است با مطالعه‌ي متن کتاب پاسخ بدی . سعي کن خودت نکات کليدي را استخراج کنی و در حاشيه‌ي کتاب يادداشت کرده و مرور کني
      حتماً در هفته چند بار،‌ تعدادي تست مثلاً 10 يا 20 تست از کتاب آبي «4 درس در 4 کتاب» تمرين کن. با اين کار در درس دين و زندگي بهترين نمره را کسب مي‌کني

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

سلام
      چقدر خوب که شما هم به جمع ما پیوستین،بهتون خوش آمد میگم
      ببخشید میشه رابطه طولی و عرضی رو با یه مثال توضیح بدین،ممنون!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      fake!!!

please close this!!!
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)