خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      به نظرم هوشبری بهتره چون به هر حال یه نوع پزشکی محسوب میشه راستش من شدیدا به پزشکی علاقه دارم ولی رتبم 2700 منطقه سه شده واسه همین امسال پزشکی نمیتونم برم و به پیشنهاد اطرافیان میخواستم هوشبری انتخاب کنم ولی فکرامو کردم و دیدم ظرفیت این رو دارم که سال بعد پزشکی قبول شمولی از نظر من اگه کسی نهایت تلاشش رو کرده باشه امسال بهتره انتخاب رشته کنه..من برای کنکور 94 خیلی کم کاری کردم
      ممنون که جواب دادید .من میتونم رشته های پرستاری هوشبری اتاق عمل علوم ازمایشگاهی و پرتو شناسی رو قبول بشم اما موندم کدومو زود تر بزنم بخصوص بین پرستاری و هوشبری موندم لطفا نظر خودتون رو در مورد انتخاب این رشته ها و ترتیب بهتر بودنشون بدید ممنون

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی از درامد واقعی هوشبری خبر داره??
      یه جا از یکی شنیدم با کارانه و شیفت شب و اضافه کار حدودا هفت میلیون در ماه ! میشه درسته این?

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      یه جا از یکی شنیدم با کارانه و شیفت شب و اضافه کار حدودا هفت میلیون در ماه ! میشه درسته این?
      کسی میدونی این حقوق هفت میلیونی شایعه است یا واقعیت
      بین هوشبری و رادیو کدوم از لحاظ درامد بهترن?

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هوشبری

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظورتون از درآمد واقعی چیه دقیقاا!؟!؟درآمد شما تو رشته های پیراپزشکی تا حد زیادی به بیمارستانی که مشغول هستی؛شهری که هستی و حتی بخشی که فعالیت میکنین یا حتی سابقه کار و اینجور چیزا بستگی داره،ینی در واقع این فاکتورهای ایجاد کننده تغییر مربوط به کارانه و پرکیس و در واقع درآمدهای اختصاصی بیمارستان هس وگرنه حقوق ثابت که با توجه به حکم واسه همه مشخصه!بله گاهی اوقات ممکنه درآمدتون به ماهی ۷تومن هم برسه واین کاملاااا به شرایطی که شما توش هستی بستگی داره و اصلا مطلق نیست.گاهی هم تا همون ۳ یا ۴ تومن!در ضمن شیفت شب دو شیفت حساب میشه و درآمد بیشتری به شما تعلق میگیره ولی نه از جهت حقوق ثابت؛از لحاظ کارانه و...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرکسی به اندازه زحمتش توی هر کاری در امد داره یه عدد یکسان واسه همه نیست

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی هر شغل و حرفه ای مهارت ها و تجربه باعث کم و زیاد شدن حقوق میشه.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من لیسانسم هوشبری بود استخدامم هستم.پایه حقوقم 4تومنه با اضافه کارو کارانه میشه 7تومن.
      ?

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم... نمایش پست ها
      منظورتون از درآمد واقعی چیه دقیقاا!؟!؟درآمد شما تو رشته های پیراپزشکی تا حد زیادی به بیمارستانی که مشغول هستی؛شهری که هستی و حتی بخشی که فعالیت میکنین یا حتی سابقه کار و اینجور چیزا بستگی داره،ینی در واقع این فاکتورهای ایجاد کننده تغییر مربوط به کارانه و پرکیس و در واقع درآمدهای اختصاصی بیمارستان هس وگرنه حقوق ثابت که با توجه به حکم واسه همه مشخصه!بله گاهی اوقات ممکنه درآمدتون به ماهی ۷تومن هم برسه واین کاملاااا به شرایطی که شما توش هستی بستگی داره و اصلا مطلق نیست.گاهی هم تا همون ۳ یا ۴ تومن!در ضمن شیفت شب دو شیفت حساب میشه و درآمد بیشتری به شما تعلق میگیره ولی نه از جهت حقوق ثابت؛از لحاظ کارانه و...
      شیفت شب 12 ساعت باشه ضریب 1.5 میخوره واسع ما 19.5 ساعت میشع
      ?

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      درضمن توتهران کنار همه این کارا میتونید کلینیکای زیبایی.ترک اعتیاد.درد.کاشت مو .ای سیو.سی سی یو.کارکنید .اهل کار باشید تهرانم باشید تا 12 تومنم درمیاد.ولی جنازتون میرسه خونع.
      ?

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رادیو خیلی محدوده.اول پرستاری.بعد اتاق عمل.بعد بیهوشی.
      ?

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درامد اتاق عمل چقدره
      شما خودتون میگید بیهوشی 7 تومن میگیرید
      اتاق عمل با کارانه و اضافه کار چقدر میگیره

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی اتاق عمل از هوشبری درامدش بالاتره؟؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با چند هوشبر صحبت کردم میگن معمول درامد بین 2 تا 3 بدون کار خاصی
      ولی بسته به ظرفیت خودت اضافا کار بگیری خسته بشی زیر چشات چال بیفته اره بیشترم میشه شهرستان 2 تومن تا 3 تومن پایه هستش
      ترتیب هم اکثرا میگن پرستار-اتاق عمل-هوشبر این حرف خیلی از دانشجو ها و فارق تحصیلا بود

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله منم با تقریب گفتم که تقریبا دو شیفت حساب میشه؛و ایضا روزهای تعطیل رسمی و از این قبیل موارد که درآمد بیشتری رو به همراه داره...واسه موارد کار بیشتر هم که فرمودین اصلا نیازی نیست تو تهران باشی.تو شهرای بزرگ دیگه هم امکان این فعالیت ها بسیاره ولی باید یکم منطق رو در نظر گرفت که مگه چقد توانایی وجود داره واسه n جا کار کردن...و صد البته عدم تداخل شیفتها و ...هم باید در نظر گرفته بشه.و ذکر این نکته هم به نظرم ضروریه که پرکیس و کارانه و این حرفها از درامدهای اختصاصی بیمارستان هست و هرچی ترن اوور بیمارستان بیشتر این درامدها هم‌بیشتر ولی باید در نظر بگیریم که نمیشه به صورت مطلق رو این درامدها حساب کرد چون تا حد زیادی سلیقه ای هستیه مورد دیگه هم اینکه از لحاظ درآمد بیهوشی و اتاق عمل و پرستاری تفاوت انچنان ندارن ولی از لحاظ کار جسمی چیزی که با تجربه من جود در میاد اینه که بیهوشی از همه سبکتره،مثلا اتاق عمل یهو باید ساعت ها پا تا پای جراح و گان پوشیده و کاملا استریل سرپا باشی ولی بیهوشی دیگه حداقل آزادی عمل بیشتری داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن