خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

انتظارات بالای اطرافیان از کنکوری ها!!!

سلام..میخواستم ببینم شما هم با انتظارات بالای اطرافیانتان در زمینه ی کنکور مواجهید یا نه..من خودم از سال اول دبستان تا چهارم دبیرستان نمره اول کلاس بودمبیش از 20 تقدیرنامه در زمینه های مختلف دارم توی زمینه ی درسی و فرهنگی و....و خلاصه که جزو شاگردهای برتر بودم همیشه..ولی خوب دیگه انتظار اطرافیان خیلی زیاد شده جوری شده که دیگه من به همه گفتم که نمیخوام دیگه کنکور بدم که اگر یک زمانی خدای نکرده نتیجه ی دلخواهم رو در زمینه ی کنکور نگرفتم و نتونستم دانشگاه مد نظرم قبول شم دیگه از اطرافیان طعنه و ....نشنوم...اخه الان توی این دو سه باری که کنکور دادم دیگه جوری شده بود که هر کی میرسید بهم سریع میگفت خب حالا چیکار میکنی؟؟کنکور قبول شدی..وای تو کنکور قبول نشدی....تو که درست خوب بو د و هزار تا اراجیف دیگه تحویل ادم میدن...فقط میگن قبول نشدی نمیگن که طرف نشسته پشت کنکور که اون جایی رو که دوست داره قبول شه و همیشه هم اطرافیان رو میکوبن تو سر ادم...طرف دانشگاه ازاد رشته ی گیاهان ابزی دریایی داره میخونه خفتش واس ماسمیخواستم ببینم شما با این اطرافیانتون چیکار میکنید..من که دیگه کلافه شدم واقعا هر کی رسیده بهم بهشون گفتم رفتم دکتر چشم گفته چشمات ضعیف شده اگ درس بخونی چشماتو از دست میدی دیگه نمیخوام بخاطر همین کنکور بدم الکی مثلاکه دیگه هی رو مخ ادم راه نرن..الا ن فقط چند نفر میدونن که من میخوام کنکور بدم..دو تا از دوستام و خونواده...شما با این اطرافیان چیکار میکنید!!روش های موثر در راه مقابله با اطرافیان رو بگید تا انتظاراتشون کاهش پیدا کنه بیخیال ادم شن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصولا انتظارات زیاد از حد خیلی مخرب هستن هم باعث پیدایش اضطراب در فرد میشن هم اعتماد به نفس آدم رو کاهش میدن.
      باید در نظر داشت که یکی از دلایل اینکه اطرافیانمون توقعات زیادی ازمون دارن خودمون هستیم.
      مثلا یه بار کامپیوتر شوهر همسایمون خراب شده بود ( یه چیز جزئی بود ) من رفتم درستش کردم الان در کل در و همسایه در حدی توقع ایجاد شده که یه بار یکیشون بهم گفت آقا خان چرا شارژ اینترنت من زود تموم میشه؟!؟!؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برعکس خودم میگم صنعتی شریف اطرافیان میگن نهایتا تربیت معلم .البته فک میکنم اونا واقعانه تر نظر میدن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اصولا انتظارات زیاد از حد خیلی مخرب هستن هم باعث پیدایش اضطراب در فرد میشن هم اعتماد به نفس آدم رو کاهش میدن.
      باید در نظر داشت که یکی از دلایل اینکه اطرافیانمون توقعات زیادی ازمون دارن خودمون هستیم.
      مثلا یه بار کامپیوتر شوهر همسایمون خراب شده بود ( یه چیز جزئی بود ) من رفتم درستش کردم الان در کل در و همسایه در حدی توقع ایجاد شده که یه بار یکیشون بهم گفت آقا خان چرا شارژ اینترنت من زود تموم میشه؟!؟!؟

عکس مال خودته ؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      من برعکس خودم میگم صنعتی شریف اطرافیان میگن نهایتا تربیت معلم .البته فک میکنم اونا واقعانه تر نظر میدن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ازاونجایی که خیلی وقته تواین جورموارد زل میزنم توچشمای طرف ومیگم :نیازی به توضیح نمیبینم برای شما.الان دیگه اکثرایادگرفتن توکارای من حرفی نزنن چون به قول خودشون من رک و بی ادبم .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا منم پیش اومده ولی هر وقت خونوادم اینجوری میگن منم میگم اگه اینکارا رو کنید اخرش هیچ .....نمیشم
      تمومش کنید بزارید خودم درسممو بخونم

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      عکس مال خودته ؟؟؟؟
      چیکار به عکسم داری تو

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیکار به عکسم داری تو
      ریشوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووو ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      ریشوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووو ...

المحاسن زینت الرجل

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چیکار به عکسم داری تو

:troll (15)::troll (15)::troll (15)::troll (15):
      اهم اهم ااااااببین دوست عزیز اگه جارتا فوش پدر مادر دار میدادی بهتر بود تا با این جوابت روبه رو شم

ینی برو خدا رو شکر کن که پیشم نیستی وگرنه خدا باید به دادت میرید

حالا وسه من استیکر نیشخن هم میزاری هاااااااااااااااااااااااا ا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      من که بخاطر این موضوع تقریبا دو ماه توی افسردگی بسر میبردم!واقعا نمیدونم چی بهشون میرسه ک اینقدر تو کارای دیگرون دخالت میکنن،مثلا من رتبه شم چی بهت میرسه یا مردود شم چی ازت کم میشه!حالم از اینجور ادما بهم میخوره ک زندگی دیگرانو قضاوت میکنن و فقط محض تفریح توی بدترین و حساس ترین زمانای زندگی ادم پیداشون میشه!همین موضوع باعث شد من به هیشکی نگم امسال میخوام بمونم و کلی بخاطرش فشار روحی تحمل کنم ک الان بفهمن درموردم چی میگن،یا مسخرم میکنن واقعا بعضیا شعورشون نمیرسه ک هدف فقط دانشگاه رفتن نیست و منی ک موندم دنبال ارزومم دنبال رشته تاپم،.رقیبای مدرسم ک دیگه بدتر کلی حرف پشتم همون پارسال دراوردن ک شاگرد اولمون فقط واسه سرکلاس ادعاش میشد وکنکور هیچی نشد!!!!حالا خوبه خودشون هم هیچی نشدن.درکل امسال پنهونی موندم حتی رفتم ازمحل زندگیمون دورترین موسسه قلم رو انتخاب کردم ک کسی منو نشناسه ولی اروم نشدم.الان میفهمم ک هیچ کس ارزش نداره ک هدفای زندگیتو واسش قربونی کنی،ادم همیشه نمیتونه تو اوج باشه،باید پای همه ی تصمیمات بمونی و بخاطرش خجالت نکشی،مردم همیشه حرف میزنن،باید با پررویی تمام جوابشونو بدی و بگی زندگی شخصیم ب کسی ربطی نداره با قاطعیت!اونوقته ک هم حال دل خودت خوب میشه هم دیگه دست از سرت برمیدارن.
      خیلی حرف زدم،خدایی خیلی دلم پر بود
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      المحاسن زینت الرجل
      نه دیگه تا این حد ...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همیشه این رو از من داشته باش نظرات دیگران برات مهم نباشه
      اکثر مواقع دیگران دوست ما نیستند
      من خیلی ها میخواستن از زمین خوردن من بخندن و شادی بخورن
      اکثر مواقع دیگران فکر میکنن برتر هستن
      پس برای خودت زندگی کن نه دیگران

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      همیشه این رو از من داشته باش نظرات دیگران برات مهم نباشه
      اکثر مواقع دیگران دوست ما نیستند
      من خیلی ها میخواستن از زمین خوردن من بخندن و شادی بخورن
      اکثر مواقع دیگران فکر میکنن برتر هستن
      پس برای خودت زندگی کن نه دیگران
      اره خوب مشکل اینجاست که عده ای دوست دارن تو زمین بخوری و بهت بخندن و مسخره ی دست خاص و عامت کنن....حتی خیلیا از زمین خوردنت خوشحال میشن...بالاخره صبر ادمی هم یک حدی داره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن