خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      بله ولی کلاساش با من نیست بخاطر همین اسمشو نگفتم
      تپلی دوس داشتنی منه ^_^

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
      دوست عزیز طلا همه رشته ها ( ادبی رو نمیدونم) میتونن هر رشته ای بخوان برن.

شما نگفتی چه رشته ای میخوای بری. شیمی یا زیست؟
      چه شهری ساکنی؟
      این قانون چن سالی هست عوض شده!
      مثلا پزشکی فقط بچه های طلای شیمی و زیست میتون بیان

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه سال چهارم شرکت کرد؟زمانش کیه؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      زمان چهارم؟به کنکورت ضربه میزنه
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

سوال در رابطه با المپیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      والا ما خواستيم شركت كنيم گفتن نهايت زمانش براي مرحله اول سال سومه !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم الان اگه بخواي تجربي كنكور بدي و پزشكي بخوني
      المپياد بري راحت تري شما كلا چند كتابي كه بيشتر سوال هست ازشون رو بخون از الان (حتي شده درساي مدرست رو خوب نخون ولي ابنا رو بتركون) فكر كنم خيلي خوب باشه و بتوني المپياد حرفي براي گفتن داشته باشي
      به خدا كنكور سخت تر از المپياد شما بايد ٩درس رو در حد المپياد بخوني
      زيست كنكور كه سوالاتش رو خود دبيراي شاخ ايران غلط ميزنن حالا جدا از اينكه سوالات غلطي ميدن من جمله ي ضعيف شدن زردپي به دليل ترشح كورتيزول كه از لحاظ علمي غلطه ولي...!
      شيمي هم كه الان فقط بايد تست المپياد كار كني
      فيزيك كنكور هم امسال المپيادي ميشه فكر كنم!
      حالا مايقي درسا رو هم سطحشونو متوسط فرض كني ميبيني المپياد خيلي به صرفه تر از كنكور و اسونتره
      من اگه برادر يا خواهر كوچيك تر داشتم حتما بهش ميگفتم از سال اول بره تو نخ المپياد و كلا كنكور و مدرسه رو ول كنه و با دبير چندتا منبع رو تمركز كنه روشون٢سال تا موفق بشه
      نه بياد كنكور بده ٩درس كه٣-٤تاش دقيقا همسطح المپيادن+يه مشت درس چرت مثل عربي توي ٣-٤ساعت امتحان بده
      خيلي برال المپياد تلاش كن ارزششو داره

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فکر نکنید المپیاد اسونه
      المپیاد رفتن نیاز به علاقه داره
      کسی اگه برای دور زدن کنکور بخواد بره المپیاد توی چند هفته اول از کرده اش پشیمون میشه
      کسی که میخواد بره المپیاد معمولا باید از سال اول دبیرستان شروع کنه
      حالا اگه این فرد از همون موقع پایه درسیش رو برای کنکور قوی کنه مطمئنا توی کنکور هم موفق میشه
      و ابن که میان میگن سوالات کنکور نزدیک به سطح المپیاد هست در بعضی دروس(بخصوص شیمی) منظورشون شباهت به سوالات مرحله اول المپیاد هست نه مرحله دوم یا دوره
      کسی اگه المپیاد بره به این معنی نیست که اگه بعدا طلا نیاورد توی کنکور موفق نشه همونطور که بچه ها خیلی مثال زدن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه المپیاد فیزیک سال سوم ریاضی از چه منابعی باید کمک گرفت؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.a.h.h نمایش پست ها
      واسه المپیاد فیزیک سال سوم ریاضی از چه منابعی باید کمک گرفت؟
      فیزیک هالیدی بخصوص جلد 1 و 3
      الفبای سیالات
      الفبای نورهندسی
      آشنایی با مشتق و انتگرال(جلد 1 توماس یا منابع دیگر)
      سوالات ایرودوف (جلد 1 : مکانیک جلد2:الکتریسیته)
      حل سوالات دوره های پیش
      برای مطالعه بیشتر هم مکانیک کلپنر توصیه میشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول اینکه ببخشید چون وقتم کمه نمیتوم خیلی زیاد توضیح بدم
      حالا اصل مطلب:
      سال اول دبیرستان مدیرمون یه برنز جهانی اورد مدرسون برامون صحبت کرد منم خیلی تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتم و به خودم گفتم میتونم مثل اون که هیچ حتی خیلی بهتر بشم رفتم کتابای المپیاد شیمی رو تهیه کردم و شروع کردم واقعا و جدی خوندن طوری که تا پایان اول دبیرستان همه ی کتابای مبتکران و باتمام تستاش رو خونده بودم بعلاوه چند تا کتاب عمومی...
      (یه اشتباهی(شاید بشه گفت اشتباه!!!) هم داشتم اونم اینکه درسای مدرسه رو ول کردم)
      خلاصه تا جای رسیده بود که قبل مرحله دوم سال دوم روزی 15 ساعت متوسط میخوندم....
      من تا جایی که تونستم سعیمو کردم ولی نه سال دوم و نه سوم قبول نشدم!!!!(ونه تنها من بلکه خیلی های دیگه که تا ارشد کتابای دانشگاهی رو خونده بودن قبول نشدن)منم حدود 5000 صفحه کتاب و 20000 تست کار کرده بودم
      اما نکات این دو سال تجربم:
      1)المپیاد منو اونقدر قوی کرده که الان راحت ساعت خالص مطالعه هفتگیم بالای 70 ساعته
      2)میزان تلاشی که باید بکنید تا برنز کشوری بشین برابره با میزان تلاشی که شما رو تک رقمی میکنه(حالا تک نشد حتما دو رقمی میشی)و این جمله عین واقعیته بدون هیچ اغراق
      3)این که درسارو لطفا ول نکنید چون المپیاد اصلا حساب کتاب نداره معلوم نیس قبول شی
      4)بعد از مرحله دوم سال سوم برگشمتم از پشت سریم که از یکی از مدارس معروف بود پرسیدم سوال 4 تشریحی(سخت ترین سوال طرح شده در تمام مراحل و تما سالها) رو چه کار کردی گفت اون سوالو معلممون بهمون گفته بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بسیاری از سوالای دیگه که هرکدومشو یکی از معلماشون براشون پیش بینی کرده بود!!!!!!!!!!!!!!و من مدرک کتبی دارم که اینا معلماشون سوالارو بهشون دادن ولی باشگاه دانش پژوهان قبول نکرد وگفت به این نمیشه گفت لو رفتن سوالات این اسمش عدم عدالت آموزشیه که در مورد اونم حق اعتراض ندارین
      5)المپیاد انگیزه خیلی قوی و تلاش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد میخواد
      6)تلاشتو رو کنکور بذاری پربازده تره مثلا بری خواستگاری(بالفرض)بگی من رتبه یک کنکورم بهت بیشتر بها میدن یا طلای کشوری المپیاد؟؟؟؟؟قطعا به کنکور بیشتر اهمیت میدن هرچنداون طلای کشوری خیلی خیلی بیشتر از رتبه یک کنکور درس خونده و هوش داشته(مثلا رتبه یک تجربی امسال المپیاد شیمی بوده)تازه رتبه یک کنکور اونقدر معروف میشه که تو کوچه خیابون همه میشناسنش ولی طلای کشوری عمرا
      7)مدارس معروف مثل انرژی اتمی وسلام و بعثت توی المپیاد خیلی امکانات میدن به بچه هاشون مثلا همین بعثت که تو مشهده یادمه پارسال واسه دو نفر از المپیاد شیمی ها ش هر هفته از تهران استاد میاورد و واسه اون دوتا شرایط خیلی خاصی برای مطالعه فراهم کرده بودن یک موردشو یادمه برده بودنشون یه مدت یکی از اردوگاه های خارج از شهر که برنامه ی خیلی دقیقی واسه مطالعه هم داشتن از اخرم یکی شون بیشتر قبول نشد اونم تازه برنز شد
      8)تو المپیاد بیشتر کسایی موفق میشن که میدونن چه سوالایی میاد تا کسایی که علمشون بیشتر باشه مثلا ن.ب. یکی از طلا های پارسال که رفت آذربایجان واسه جهانی فقط هفتاد میلیون(بله درسته)پول داده بود برای استاد های دوره تابستونش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
      9)دیگه م هیچی باید برم درس بخونم تا حقمو از این نظام آموزشی .... پس بگیرم
      سولی داشتید مختصر در خدمتم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی چی این چه حرفبه میزنین
      چرا درباره چیزی که نمیدونین حرف میزنین
      من دوسال از عمرمو صرف المپیاد کردم و واقعی و جدی وارد ایم موضوع شدم
      و این خیلی واضحه که کنکور بسیار بسیار اسون تر از المپیاده
      شما خبر داری بچه های دوره تابستونه المپیاد میگفتن ما قبل امتحان فاینالمون میگرفتیم سوالای ارشد رو مثل اب خوردن حل میکردیم از اخرم میگفیتیم ای بابا اینا که آسونه از اینا نمیاد!!!!
      من میشناسم کسیو که اکثر کتابای هر 4 رشته شیمی محض رو در حد ارشد خوده بود و بلد هم بود مثل:اتکینز و لوین و هاوسکرفت و... از اخرم مرحله دومو 73 زد ولی کف قبولی 81 بود
      اگه تند حرف زدم عذر میخوام چون واقعا از این حرف ناراحت شدم چون میدونم المپیادیا چقدر زحمت میکشن و این خیلی خیلی خیلی خیلی واضحه که حتی رتبه 1 کنکور هم به پای یه نقره کشوری المپیاد نمیرسه
      ووقتی درصد المپیادشون رو روی تراز کنکورشون تاثیر میدن ترازشون خیلی بیشتر از رتبه یک میشه
      ویرایش توسط amirhosseinR : 01 بهمن 1394 در ساعت 19:45

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      واقعا شرایط برای بچه های تهران خیلی بهتره.
      شهر های دیگه مثل مناطق محروم هستند .

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      حاجی اینجوری نمیشه که درس خوند
      برای کنکورت بخونی بهتر نیست؟؟ تا بری برای المپیاد بخونی؟؟؟؟
      تصمیمتو بگیر و هدف داشته باش
      موفق باشی...
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن