خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خواهشا به دادم برسید ... فراموش کردن تاریخ امتحان .. میتونم خرداد اقدام کنم؟؟؟؟؟؟

من شنبه گذشته امتحان تاریخ ادبیات غیر نهایی داشتم (دیپ مجدد انسانی) در صورتی که فکر میکردم این شنبس امتحانم یعنی سرجلسه غیبت خوردم!!!!! تمام زحماتم واسه دیپ مجدد به هدر رفت یعنی ؟ در صورتیکه تمام نهایی ها رو پاسم تا الان... راهی به ذهنتون میرسه دارم دیوونه میشم ....

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برو به مدیر دبیرستان حرف بزن چون غیر نهایی هس شاید کمکتون کنه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام برو به مدیر دبیرستان حرف بزن چون غیر نهایی هس شاید کمکتون کنه
      نامردا میگن راهی نداره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بخان که داره دسته هموناس
      ویرایش توسط gole yas : 16 دی 1394 در ساعت 19:00

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      اگه بخان که داره دسته هموناس
      اره ولی مملکت مارو که میدونی....

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      من شنبه گذشته امتحان تاریخ ادبیات غیر نهایی داشتم (دیپ مجدد انسانی) در صورتی که فکر میکردم این شنبس امتحانم یعنی سرجلسه غیبت خوردم!!!!! تمام زحماتم واسه دیپ مجدد به هدر رفت یعنی ؟ در صورتیکه تمام نهایی ها رو پاسم تا الان... راهی به ذهنتون میرسه دارم دیوونه میشم ....
      باید مدیر راضی کنی یا دبیر اون درس پیدا کنید و باهاش صحبت کنید و نمره بده . با دبیر راحتر کنار میاید تا مدیر!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena73 نمایش پست ها
      باید مدیر راضی کنی یا دبیر اون درس پیدا کنید و باهاش صحبت کنید و نمره بده . با دبیر راحتر کنار میاید تا مدیر!
      اخه من اصلا سر جلسه نبودم که بخوان نمره بدن!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دبیر بخواد حل! بیشتر جاها open book غیر نهایی!
      شما اول شماره دبیر پیدا کن و شرایطتتون بگو احتمالا راضی میشه.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دبیر و شماره ی دبیر رو پیدا کن برو باهاش حرف بزن یک پولی هم بزار کف دستش ببین چجور هر نمره ای که دلت خواست بهت میده...ما یه دبیر عربی داشتیم قبلا همین مشکل برامون پیش اومده بود ساعت 4 و نیم صبح بارون شدیدم میومد هماهنگ کردیم رفتیم خونه ی دبیره قشنگ برامون چایی اورد و بعد از کلی بگو بخند برگه ی چاپ شده ی امتحانی که از بقیه گرفته بود رو داد بهمون قشنگ اسممون رو نوشتیم و خوب دبیره جوابا رو هم بهمون گفتم..خیلی جالبه من با وجود این که کل جوابا رو بهمون گفت شدم 18/5چند تای دیگم بودن اونا 20 گرفتن..من میخواستم ریا نشه.اخرش هم خیلی شیک و مجلسی 500 هزار تومان گزاشتیم کف دست معلمه و با خیالی راحت راهی خانه شدیم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره ولی مملکت مارو که میدونی....
      برو با دبیره صحبت کن شرایطت رو تشریح کن ، بگو که وضعیتت چطوریه و حتما باید تا اخر دی مدرکت اماده باشه ، با پول همه چی حل میشه امتحان داخلی کلا دست مدرسست ، مثل نهایی نیست ، تازه همین نهاییش رو هم فکر نکن راه نداره!
      باید یه جوری از یه طریقی مدیره رو راضی کنی...با پول ، با گریه و التماس ، با اشنا و پارتی...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      دبیر و شماره ی دبیر رو پیدا کن برو باهاش حرف بزن یک پولی هم بزار کف دستش ببین چجور هر نمره ای که دلت خواست بهت میده...ما یه دبیر عربی داشتیم قبلا همین مشکل برامون پیش اومده بود ساعت 4 و نیم صبح بارون شدیدم میومد هماهنگ کردیم رفتیم خونه ی دبیره قشنگ برامون چایی اورد و بعد از کلی بگو بخند برگه ی چاپ شده ی امتحانی که از بقیه گرفته بود رو داد بهمون قشنگ اسممون رو نوشتیم و خوب دبیره جوابا رو هم بهمون گفتم..خیلی جالبه من با وجود این که کل جوابا رو بهمون گفت شدم 18/5چند تای دیگم بودن اونا 20 گرفتن..من میخواستم ریا نشه.اخرش هم خیلی شیک و مجلسی 500 هزار تومان گزاشتیم کف دست معلمه و با خیالی راحت راهی خانه شدیم
      اخه اینجا فرد خاصی سوالارو نداده سوالاتو از بانک سوال اموزش پرورشمون اوردن...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اخه اینجا فرد خاصی سوالارو نداده سوالاتو از بانک سوال اموزش پرورشمون اوردن...
      بالاخره چون امتحان غیر نهاییه همه چیز بستگی به دبیرت داره..میتونه مثلا مستمرتو بهت بده 20 و یک نمره ای هم همین طور واسه امتحانی که غایب بودی بزاره که با مستمرت جمع بشه و بتونی قبول بشی...تا زمان بیش تر از این نگذشته و جواب امتحانات نیومده هر جور شده برو شماره دبیرو پیدا کن و باهاش صحبت کن..اگرم مدیری دبیری معلمی کسی میشناسی که به اونا بگو سفارشتو بهش کنن....

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      بالاخره چون امتحان غیر نهاییه همه چیز بستگی به دبیرت داره..میتونه مثلا مستمرتو بهت بده 20 و یک نمره ای هم همین طور واسه امتحانی که غایب بودی بزاره که با مستمرت جمع بشه و بتونی قبول بشی...تا زمان بیش تر از این نگذشته و جواب امتحانات نیومده هر جور شده برو شماره دبیرو پیدا کن و باهاش صحبت کن..اگرم مدیری دبیری معلمی کسی میشناسی که به اونا بگو سفارشتو بهش کنن....
      امتحان غیرحضوریه مستمر نداره

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هنوز مشکل شما حل نشده؟
      با دبیر یا مدیر صحبت کردید؟حیف همه زحمتتون به خاطر یه امتحان داخلی ازبین بره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)