خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      30 میلیارد نیست...3 میلیارده...
      اما بازم از بقیه بیشتره...

کشور صادرات واردات
      امارات ۳.۴۰۸.۷۰۹.۳۸۴ ۶.۷۸۲.۴۲۶.۴۵۸
      عربستان ۱۳۲.۲۲۹.۶۱۱ ۴۰.۲۴۹.۴۸۹
      بحرین ۶.۳۰۴.۹۳۶ ۶۶.۴۴۰.۰۸۳
      سودان ۳۷.۶۵۶.۷۳۰ ۱۸۱.۶۳۳
      جیبوتی ۱۳.۰۵۰.۳۵۶ ۲۲.۰۶۶
      کویت ۱۶۰.۵۴۳.۸۴۹ ۲۲.۲۳۸.۹۵۰
      کشور صادرات واردات
      امارات ۴.۰۶۳.۵۵۶.۲۳۲ ۱۲.۲۴۳.۵۰۲.۰۲۴
      عربستان ۱۵۹.۰۷۲.۱۳۳ ۴۶.۱۳۲.۶۴۷
      بحرین ۳۲۸.۵۵۲.۲۹۱ ۳۲۸.۵۵۲.۲۹۱
      سودان ۲۳۵.۶۱۵ ۱۲.۶۳۴
      جیبوتی ۹.۲۴۸.۳۴۴ ۴.۷۷۴
      کویت ۱۹۴.۹۹۳.۸۸۶ ۶۲.۴۹۳.۲۸۹
      من موندم ما از بحرین چی وارد میکنیم؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      من موندم ما از بحرین چی وارد میکنیم؟
      سنگ آلومینیوم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحرین جمعیت شیعه زیادی داره .
      حتی توی محرم هیئتاشون با زبان فارسی مداحی میکنن
      یعنی کاملا به فارسی مسلطن اکثرا

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      آره همش تحقیر بوده هیچ چی هم نداشتیم
      ما همش تحقیر شدیم وقتی همون سپاه و ارتش با همون سیاست های تحقیر کننده میتونن جنگنده و تانک و هزار جور سلاح بخرن
      همش تحقیر شدیم وقتی 19000سانتیفیوژ داشتیم و 10000تاش اصلا کار نمیکرده و با دادن در واقع 3000 سانتریفیوژ میتونیم از علم روز دنیا تو زمینه های هسته ای استفاده کنیم
      تحقیر شدیم وقتی همه به جز اسرائیل تو جلسه سخنرانی رئیس جمهور تو نیویورک سر جاشون نشستن و با بلند نشدن از سر جاشون به ملت ما توهین نکردن
      ما همش تحقیر شدیم وقتی همون سیاست های تحقیر کننده باعث میشه بانک ها بعد تحریم مجبور بشن سود بانکی شون رو کاهش بدن تا کمتر رو مردم فشار بیاد
      آره همش خوار و ذلیل شدیم و هیچ چی نداشته داداش درست میگی هیچ چی ...
      خرید نظامی؟!
      نه اینکه تا الان بیش از 1000 فروند جنگنده
      Su-35 و F-35 و F-22 و n گردان سامانه دفاع موشکی S-500 و 1000 تا تانک آبرامز و آرماتا و انواع موشک های بالستیک برد متفاوت و انواع سلاح سبک و سنگین و ... رو خریدیم واس همون شما میگی ...

لازمه یادآور بشم این قراردادی که ما با روس ها سال 2007 بستیم سر تحویل 5 گردادن S-300 و تا الان هم رسماً اعلام نشد تحویلمون دادن یا نه ، یک سامانه دفاع موشکی
      (دفاعی) هستش نه یک سامانه هجومی که دارن اون رو به لطف ننگنامه برجام بهمون تحویل میدن چون صرفاً این مورد جزء تحریم های نظامی محسوب نمیشه چون برای دفاع هستش و ...

عجب! ، فک کنم شما ننگنامه (ترکمنچای دوم) ژنو و لوزان رو حتی نگاه هم نکردی ، بد نیست برا رضای خدا هم که شده یه نگاهی بهشون بزن داداش

به استناد آخرین
      ننگنامه یعنی لوزان ما تعهد دادیم تنها مرکز غنی سازی کشورمون فقط سایت نطنز باشه ، قبلاً در سایت نطنز ما حدود 15.500 تا سانتریفیوژ داشتیم که الان طبق ننگنامه لوزان ما (ایران) حدود 5060 تا سانتریفیوژ نسل یک (IR-1) داریم ، و تعهد دادیم که حداقل برای 10 سال فقط با همین 5060 تا سانتریفیوژ نسل 1 غنی سازی کنیم و مقدار ذخیره غنی سازیمون بیشتر از 300 کیلوگرم نشه!

از طرفی ما قبلاً
      1008 تا سانتریفیوژ نسل دو (IR-2) داشتیم که اون ها رو همراه با سایر سانتریفیوژ ها باید انبار کنیم و کردیم ، همچنین تعهد دادیم که حداقل برای 10 سال از سانتریفیوژهای پیشرفته نسل 2 و 4 و 5 و 6 و 8 به هیچ وجه استفاده نمی کنیم و ...

وقتی حداقل برای 10 سال اجازه نداریم تحقیق و توسعه ای انجام بدیم ، به نظر شما چطوری داریم از علم روز دنیا تو زمینه هسته ای استفاده میکنیم؟!!!!!

بحث اینکه نماینده اسرائیل جلسه رو ترک کرد که کاملاً مشخصه ، اما اینکه بقیه بلند نشدن به نظرم دلیل وجود نداشت که بخوان بلند بشن و جلسه و ترک کنن و ...

سودی رو که میگیرن رو کاهش دادن؟! ، آره نرخ سود بانکیشون که میدن رو کاهش دادن که بیشتر به نفع خودشونه تا به نفع مردم ...

آره میگم خوار و ذلیل شدیم بخاطر؛

1ـ گرانی روز افزون!
      2ـ بیکاری روز افزون!
      3ـ عدم هیچگونه طرح برای مهار وضعیت ممکن! و بازی کردن با واژه های چون تورم تک رقمی و خروج از رکود و ... که هیچ سودی واسه کشور نداره!
      4ـ ارزش پاسپورت ایرانی!
      5ـ اقتدار سیاسی!
      6ـ موضع گیری انفعالی و توام با ضعف در قبال تجاوز به دو نوجوانمون در فرودگاه جده!
      7ـ موضه گیری در قبال له کردن حدود 500 زائر کشورمون در حادثه منا ، که بعد حادثه منا وزیر امور لبخند کشور میاد از تقویت و تحکیم روابط دوستانه با دولت گستاخ سعودی حرف میزنه!
      8ـ موضع گیری های بسیار بسیار مقتدرانه! در قبال اوضاع عراق و سوریه و یمن (برگشت کشتی حامل کمک به یمن با یک زنگ زدن جان کری به وزیر امور لبخند کشورمون)
      9ـ اخراج چندین دانشجو کشورمون در اروپا
      10ـ از همه مهم تر ننگنامه هسته ای!
      11ـ موضع گیری بسیار جالب! در قبال شهادت شیخ نمر
      12ـ توهین ها و شاخ و شونه کشیدن های پی در پی جقله های حاشیه خلیج فارس ، حتی بحرین و جیبوتی خود نشانگر همه چیز هستش!
      13ـ ندادن ویزا به نماینده ایران در سازمان ملل بعد از 333 که مجبور شدیم یکی دیگه رو بفرستیم!
      14ـ ندادن ویزا به وزیرمون در جریان حادثه منا که جناب وزیر امور خنده کشور پیش امیر کویت زانو زد!
      15ـ توهین
      اکبر ترکان (دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری) به نیمی از مردمی که به روحانی رأی ندادن (من خودم به روحانی رای دادم) و کسی که دائماً میگه نمی توانیم و در آخرین مورد هم گفتند: جز در پخت آبگوشت و قرمه سبزی در هیچ صنعتی برتری نداریم و ...
      16ـ
      بازم بگم داداش؟ ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خرید نظامی؟!
      نه اینکه تا الان بیش از 1000 فروند جنگنده
      Su-35 و F-35 و F-22 و n گردان سامانه دفاع موشکی S-500 و 1000 تا تانک آبرامز و آرماتا و انواع موشک های بالستیک برد متفاوت و انواع سلاح سبک و سنگین و ... رو خریدیم واس همون شما میگی ...

لازمه یادآور بشم این قراردادی که ما با روس ها سال 2007 بستیم سر تحویل 5 گردادن S-300 و تا الان هم رسماً اعلام نشد تحویلمون دادن یا نه ، یک سامانه دفاع موشکی
      (دفاعی) هستش نه یک سامانه هجومی که دارن اون رو به لطف ننگنامه برجام بهمون تحویل میدن چون صرفاً این مورد جزء تحریم های نظامی محسوب نمیشه چون برای دفاع هستش و ...

عجب! ، فک کنم شما ننگنامه (ترکمنچای دوم) ژنو و لوزان رو حتی نگاه هم نکردی ، بد نیست برا رضای خدا هم که شده یه نگاهی بهشون بزن داداش

به استناد آخرین
      ننگنامه یعنی لوزان ما تعهد دادیم تنها مرکز غنی سازی کشورمون فقط سایت نطنز باشه ، قبلاً در سایت نطنز ما حدود 15.500 تا سانتریفیوژ داشتیم که الان طبق ننگنامه لوزان ما (ایران) حدود 5060 تا سانتریفیوژ نسل یک (IR-1) داریم ، و تعهد دادیم که حداقل برای 10 سال فقط با همین 5060 تا سانتریفیوژ نسل 1 غنی سازی کنیم و مقدار ذخیره غنی سازیمون بیشتر از 300 کیلوگرم نشه!

از طرفی ما قبلاً
      1008 تا سانتریفیوژ نسل دو (IR-2) داشتیم که اون ها رو همراه با سایر سانتریفیوژ ها باید انبار کنیم و کردیم ، همچنین تعهد دادیم که حداقل برای 10 سال از سانتریفیوژهای پیشرفته نسل 2 و 4 و 5 و 6 و 8 به هیچ وجه استفاده نمی کنیم و ...

وقتی حداقل برای 10 سال اجازه نداریم تحقیق و توسعه ای انجام بدیم ، به نظر شما چطوری داریم از علم روز دنیا تو زمینه هسته ای استفاده میکنیم؟!!!!!

بحث اینکه نماینده اسرائیل جلسه رو ترک کرد که کاملاً مشخصه ، اما اینکه بقیه بلند نشدن به نظرم دلیل وجود نداشت که بخوان بلند بشن و جلسه و ترک کنن و ...

سودی رو که میگیرن رو کاهش دادن؟! ، آره نرخ سود بانکیشون که میدن رو کاهش دادن که بیشتر به نفع خودشونه تا به نفع مردم ...

آره میگم خوار و ذلیل شدیم بخاطر؛

1ـ گرانی روز افزون!
      2ـ بیکاری روز افزون!
      3ـ عدم هیچگونه طرح برای مهار وضعیت ممکن! و بازی کردن با واژه های چون تورم تک رقمی و خروج از رکود و ... که هیچ سودی واسه کشور نداره!
      4ـ ارزش پاسپورت ایرانی!
      5ـ اقتدار سیاسی!
      6ـ موضع گیری انفعالی و توام با ضعف در قبال تجاوز به دو نوجوانمون در فرودگاه جده!
      7ـ موضه گیری در قبال له کردن حدود 500 زائر کشورمون در حادثه منا ، که بعد حادثه منا وزیر امور لبخند کشور میاد از تقویت و تحکیم روابط دوستانه با دولت گستاخ سعودی حرف میزنه!
      8ـ موضع گیری های بسیار بسیار مقتدرانه! در قبال اوضاع عراق و سوریه و یمن (برگشت کشتی حامل کمک به یمن با یک زنگ زدن جان کری به وزیر امور لبخند کشورمون)
      9ـ اخراج چندین دانشجو کشورمون در اروپا
      10ـ از همه مهم تر ننگنامه هسته ای!
      11ـ موضع گیری بسیار جالب! در قبال شهادت شیخ نمر
      12ـ توهین ها و شاخ و شونه کشیدن های پی در پی جقله های حاشیه خلیج فارس ، حتی بحرین و جیبوتی خود نشانگر همه چیز هستش!
      13ـ ندادن ویزا به نماینده ایران در سازمان ملل بعد از 333 که مجبور شدیم یکی دیگه رو بفرستیم!
      14ـ ندادن ویزا به وزیرمون در جریان حادثه منا که جناب وزیر امور خنده کشور پیش امیر کویت زانو زد!
      15ـ توهین
      اکبر ترکان (دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری) به نیمی از مردمی که به روحانی رأی ندادن (من خودم به روحانی رای دادم) و کسی که دائماً میگه نمی توانیم و در آخرین مورد هم گفتند: جز در پخت آبگوشت و قرمه سبزی در هیچ صنعتی برتری نداریم و ...
      16ـ
      بازم بگم داداش؟ ...
      اولا من نگفتم گرفتن گفتم میتونن بگیرن
      دوما من تمام متن ژنو و برجام رو خوندم و شما بهتره کنار اون یکمی به گفته های دانشمندان و صالحی هم یه نیم نگاهی بندازید
      کل اورانیوم تولید ما حتی نمیتونه جواب گوی یک سال مصرف بوشهر باشه و ما با تحویل اورانیوم چیزی از دست نمیدیم
      ما میتونیم روی نسل 8 هم توسعه و تحقیق کنیم و با خلاقیت و کمک دانشمندان اتمی میتونیم بدون تزریق گاز اورانیوم این توسعه رو انجام بدیم واسه همین تو برجام قبول کردن که تو تحقق گاز تزریق نکنن
      سوما قطع نامه ها ننگ نامه نبودن و مایه افتخار بودن و این ننگ نامس؟
      چهارما تولید ایزوتوپ ها که تو رادیو دارو ها ازش استفاده میکنن علم روز نیست؟ ما برای میکرو گرم این ایزوتوپ ها میلیون ها دلار خرج میکردیم
      پنجما آره راس میگی برجام ننگ نامس ننگ نامس که 128 میلیارد دلار پولمون به ما بر میگرده
      کاهش سود بانکی اول از همه به نفع مردمه وقتی کارخونه دار میگه که 1.5 میلیارد وام گرفته و باید3.7 میلیارد بده و به خاطر اینکه نمیتونه پرداختش کنه کارخونش بسته میشه و اینا همش به خاطر غلدری بانکهاست و با رفع تحریم نمیتونن اینجوری در برابر کاهش نرخ سود مقاومت کنن دقت کن عزیز من نگفتم کاهش دادن گفتم با همون ننگ نامه ای که شما میفرمایید امکان کاهشش هست دقیق تر بخون
      ننگ نامس که مردم میتونن راحت تر زندگی کنن
      ننگه نامس که بیکاری کمتر میشه
      ننگ نامس که مجبور نیستیم به هند نفت بدیم و ازش پ.شم گوسفند بگیریم(اخه پ.شم چرا سانسور میشه من نمیدونم)
      حالا موردا :
      1- اگه منظورت اینه که ارزون بشه که کاملا خواسته بی منطقیه نرخ تورم ساختار اقتصادی ما 11.5 درصده ینی اگه بخواییم کمتر از اون بشه باید ساختار اقتصاد رو عوض کینم و نرخ تورم منفی که به دنبالش ارزون بیاد رو تو ژاپن میتونی پیدا کنی که اونم دولت برای جلو گیری از اون پول به بازار تزریق میکنه تا تورم مثبت ایجاد کنه
      2- برای اینکه نرخ بیکاری روز افزون نشه به رشد اقتصادی بالای 7 درصد نیاز داریم و الان کاملا خواسته بی منطقیه که بشه جلوش رو گرفت ولی با همون ننگ نامه ای که شما میفرمایید میشه بهش رسید
      3- همون ننگ نامه یکی از راه هاست و اینکه ما رکود تورمی داریم و باید یکی حل بشن و اول تورم بعد رکود
      4- ارزش پاسپورت افزایش یافته برو یکمی آمار جهانی رو بخون بعد بیا بگو
      5- اینو باهات مشکل دارم و قبلا هم بحث کردیم
      6- چیکار میکرد؟ میگفت بدین میخوام خودم اعدامشون کنم؟ بهشون شکایت کرد و اخطار داد
      7- اینم قبلا باهات بحث کردیم
      8- خب همون سپاهی که ازش خیلی طرفداری میکنی مگه نمیگفت اگه میتونید چپ بهش نگاه کنید وقتی برگشت دادن چیکار کرد؟
      چیکار میتونست بکنه؟ واسه همینه که میگم حرف الکی نه تنها اقتدار نمیاره بلکه اون ابهت موجود رو هم میشکنه
      9- به اتحادیه اروپا شکایت کرد
      10 - بالا گفتم
      11- ازش در این مورد کاملا دفاع میکنم چون وقتی برادرش برگشته میگه ما کشورمون رو دوست داریم و ایران رو محکوم میکنیم کاملا موافقم که هیچ چی نگه همون حقشونه
      12- آخه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است همه میدون که اینا همون طور که گفتم از عملهای بچه گانه عربستانه اوون کشورا بعدا در عمل جواب میگیرن
      14- دقیقا منم منظورم همین بود وقتی گفتی رهبر تحدید کرد و اونا عقب نشستن ولی من گفتم که نه دهن کجی کردن حالا دیدی خودت میگی که حرف الکی خریدار نداره داداشم در ر مورد زانو زدن هم قلا گفتم نمیدونم چرا هی اینا رو میگی
      15- با هاش موافق نیستم ولی 3 4 سال پیش که گفتن ما دکل نفت ساختیم یادته؟ اونموقع دکله تو اب سقوط کرد و هیچ کسی نگفته که ما نتونسته بودیم بسازیم ما به فناروی خارجیا احتیاج داریم و طبق همون ننگ نامه میتونیم ازش استفاده کنیم
      الان خیلی از دستگاه هایی که ادعا میکنن خودمون ساختیم مهندسی معکوس دیتگاه های قدیمی خارجیه و اون راندمان لازم رو نداره
      بازم بگم داداش؟
      ویرایش توسط a.z.s : 17 دی 1394 در ساعت 17:09

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اولا من نگفتم گرفتن گفتم میتونن بگیرن
      دوما من تمام متن ژنو و برجام رو خوندم و شما بهتره کنار اون یکمی به گفته های دانشمندان و صالحی هم یه نیم نگاهی بندازید
      کل اورانیوم تولید ما حتی نمیتونه جواب گوی یک سال مصرف بوشهر باشه و ما با تحویل اورانیوم چیزی از دست نمیدیم
      ما میتونیم روی نسل 8 هم توسعه و تحقیق کنیم و با خلاقیت و کمک دانشمندان اتمی میتونیم بدون تزریق گاز اورانیوم این توسعه رو انجام بدیم واسه همین تو برجام قبول کردن که تو تحقق گاز تزریق نکنن
      سوما قطع نامه ها ننگ نامه نبودن و مایه افتخار بودن و این ننگ نامس؟
      چهارما تولید ایزوتوپ ها که تو رادیو دارو ها ازش استفاده میکنن علم روز نیست؟ ما برای میکرو گرم این ایزوتوپ ها میلیون ها دلار خرج میکردیم
      پنجما آره راس میگی برجام ننگ نامس ننگ نامس که 128 میلیارد دلار پولمون به ما بر میگرده
      کاهش سود بانکی اول از همه به نفع مردمه وقتی کارخونه دار میگه که 1.5 میلیارد وام گرفته و باید3.7 میلیارد بده و به خاطر اینکه نمیتونه پرداختش کنه کارخونش بسته میشه و اینا همش به خاطر غلدری بانکهاست و با رفع تحریم نمیتونن اینجوری در برابر کاهش نرخ سود مقاومت کنن دقت کن عزیز من نگفتم کاهش دادن گفتم با همون ننگ نامه ای که شما میفرمایید امکان کاهشش هست دقیق تر بخون
      ننگ نامس که مردم میتونن راحت تر زندگی کنن
      ننگه نامس که بیکاری کمتر میشه
      ننگ نامس که مجبور نیستیم به هند نفت بدیم و ازش پ.شم گوسفند بگیریم(اخه پ.شم چرا سانسور میشه من نمیدونم)
      حالا موردا :
      1- اگه منظورت اینه که ارزون بشه که کاملا خواسته بی منطقیه نرخ تورم ساختار اقتصادی ما 11.5 درصده ینی اگه بخواییم کمتر از اون بشه باید ساختار اقتصاد رو عوض کینم و نرخ تورم منفی که به دنبالش ارزون بیاد رو تو ژاپن میتونی پیدا کنی که اونم دولت برای جلو گیری از اون پول به بازار تزریق میکنه تا تورم مثبت ایجاد کنه
      2- برای اینکه نرخ بیکاری روز افزون نشه به رشد اقتصادی بالای 7 درصد نیاز داریم و الان کاملا خواسته بی منطقیه که بشه جلوش رو گرفت ولی با همون ننگ نامه ای که شما میفرمایید میشه بهش رسید
      3- همون ننگ نامه یکی از راه هاست و اینکه ما رکود تورمی داریم و باید یکی حل بشن و اول تورم بعد رکود
      4- ارزش پاسپورت افزایش یافته برو یکمی آمار جهانی رو بخون بعد بیا بگو
      5- اینو باهات مشکل دارم و قبلا هم بحث کردیم
      6- چیکار میکرد؟ میگفت بدین میخوام خودم اعدامشون کنم؟ بهشون شکایت کرد و اخطار داد
      7- اینم قبلا باهات بحث کردیم
      8- خب همون سپاهی که ازش خیلی طرفداری میکنی مگه نمیگفت اگه میتونید چپ بهش نگاه کنید وقتی برگشت دادن چیکار کرد؟
      چیکار میتونست بکنه؟ واسه همینه که میگم حرف الکی نه تنها اقتدار نمیاره بلکه اون ابهت موجود رو هم میشکنه
      9- به اتحادیه اروپا شکایت کرد
      10 - بالا گفتم
      11- ازش در این مورد کاملا دفاع میکنم چون وقتی برادرش برگشته میگه ما کشورمون رو دوست داریم و ایران رو محکوم میکنیم کاملا موافقم که هیچ چی نگه همون حقشونه
      12- آخه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است همه میدون که اینا همون طور که گفتم از عملهای بچه گانه عربستانه اوون کشورا بعدا در عمل جواب میگیرن
      14- دقیقا منم منظورم همین بود وقتی گفتی رهبر تحدید کرد و اونا عقب نشستن ولی من گفتم که نه دهن کجی کردن حالا دیدی خودت میگی که حرف الکی خریدار نداره داداشم در ر مورد زانو زدن هم قلا گفتم نمیدونم چرا هی اینا رو میگی
      15- با هاش موافق نیستم ولی 3 4 سال پیش که گفتن ما دکل نفت ساختیم یادته؟ اونموقع دکله تو اب سقوط کرد و هیچ کسی نگفته که ما نتونسته بودیم بسازیم ما به فناروی خارجیا احتیاج داریم و طبق همون ننگ نامه میتونیم ازش استفاده کنیم
      الان خیلی از دستگاه هایی که ادعا میکنن خودمون ساختیم مهندسی معکوس دیتگاه های قدیمی خارجیه و اون راندمان لازم رو نداره
      بازم بگم داداش؟
      بله داداشی میتونیم بگیریم!

خب پس خدا رو شکر خوندی داداش

جهت اطلاع عرض کنم مهم متن توافق (سند رسمی توافق نامه به زبان انگلیسی) هستش که طرفین اون رو امضاء کردند و باید بهش عمل کنن نه سخنان جناب ظریف و جناب صالحی! یا حتی جان کری و سایرین ...

بله حرف شما صحیح هستش و من هم با این حرف شما که میگی کل اورانیوم ما حتی نمیتونه جواب گوی یک سال سوخت بوشهر باشه و ما با تحویل اورانیوم چیزی از دست نمیدیم موافقم ، از طرفی روس ها تا 10 طبق قرارداد باید سوخت بوشهر رو بدن و ...

بله می تونیم روی نسل 8 هم تحقیق و توسعه انجام بدیم منتهی بعد از 10 سال! نه از همین الان!

فرضاً شما میخوای کار تحقیق و ساخت مدل پیشرفته سانتریفیوژ نسل 8 یعنی سانتریفیوژ IR-10 رو تحقیق کنی و بسازی و تولید انبوه کنی ، خب برای اینکار اگر اشتباه نکنم باید یک مجموعه 164 تایی از ماشین های سانتریفیوژ را به هم متصل کرده و بهشون گاز تزریق کرد و عملیات غنی سازی رو انجام بدن تا کارایی سانتریفیوژ IR-10 مشخص بشه و ادامه جریان ...

خب وقتی ما نمی تونیم به سانتریفیوژهامون گاز تزریق کنیم چطوری میخوایم روی ماشین IR-10 تحقیق و توسعه انجام بدیم؟!

باشه داداش گلم ننگنامه نیست ، آیندگان خود قضاوت خواهند کرد!

خب در مورد رادیو داروها ، چرا علم روز هستش داداش بنده هم منکرش نیستم ، وقتی چند سال پیش غربی ها به ما سوخت 20 درصد راکتور تحقیقاتی تهران رو نفروختن و دبه کردن ما خودمون رفتیم دنبال غنی سازی و ساخت میله های سوخت برای راکتور تحقیقاتی تهران و ... که بعدش کم کم تونستیم رادیو دارو ها رو در داخل تولید کنیم و ... ، این چیزی نیست که صرفاً به این توافقنامه ربطی داشته باشه!

این 128 میلیارد دلار که هر روز داره ازش آب میشه ، اول 182 میلیارد دلار بود! ، بگذریم حالا ، همین که پول خودمون رو دارن واسمون قسط بندی میکنن ماهی یه چیزی بهمون میدن رو شما تا تهش بخون که ...!

باشه قبول در مورد نرخ سودهای بانکی تا حدودی حق با شماست
      دقیق خوندم منم نگفتم بانک ها همین الان نرخ هاشون رو نجومی کاهش دادن! ، هر چند که نرخ سود موسسات اعتباری یه مقداری کاهش پیدا کرده بخاطر نظارت بانک مرکزی ...

مردم می تونن راحت زندگی کنن؟! اگر مردم میتونن راحت زندگی کنن چرا از دوستان دولت محترم میگن حداق باید تا سال 97 مردم صبر پیشه کنند؟!
      (یه پیشنهاد دارم داداشی از 10 نفر از مردم از همه طیف های جامعه از مغازه دارش گرفته تا دکترش برو سوال کن در مورد این جملت که میگی مردم میتونن راحت زندگی کنن! ببین چی جوابت رو میدن! )

بیکاری اگر میخواست کمتر بشه که داداش گلم همین دو سه روز پیش کارخانه نمیدونم چی بود سمت غرب کشور تعطیل شد!

یک نمونش از هند پ.شم گوسفند میاریم نمونه دیگه هم از چین جنس بدردنخور درجه سه میاریم ...

1ـ نه منظورم ارزون شدن نیست ، چون چیزی که گرون میشه دیگه به اون صورت ارزون نمیشه ، بله باید ساختار اقتصادمون رو عوض کنیم (اقتصاد مقاومتی ) ، وقتی ساختار اقتصادمون نئوکینزی باشه ...

2- آره داداش 2.5 سال هستش که این خواسته بی منطقیه! دوستان قول داده بودن همون 100 روز اول ...

3- بازی کردن با واژه های خوشمل و قشنگ (توروم ـ رکود) که هیچ دردی رو از ملت دوا نمیکنه و هیج دری رو هم باز نمیکنه!

4- ارزش پاسپورت که خیلی بالا رفته داداش ، خیلی!

5و6و7و- ...

8- عجب! بخاطر چی اون کشتی برگشت؟ بخاطر یک تماس جان کری با جناب ظریف و دستور جناب وزیر خنده برای برگشت کشتی ، خب اگر سپاه ادامه می داد و تصمیم دیگه ای می گرفت انگار به نظر دولت بی احترامی کرده و همین امر باعث اختلاف و تنش میان سپاه و دولت میشد که سپاه بخیال شد ...

9- چه فایده

10- ...

11- بعله!

12- تا تنور داغه باید نون رو چسبوند داداش گلم

14- میخوای موارد دیگه ای رو یادآوری کنم داداش مثلاً پدیده ای به اسم ب.ز که از دل م.ت.م.ن با همکاری بعضیا بیرون اومد یا گند پرونده کرسنت جناب زنگنه ... یا ...

15- بله ، ولی الا اوشون میگن نمی تونیم و باید دست به دامان کدخدا باشیم تا بتونیم!

چی عرض کنم داداش مختارین
      ویرایش توسط saj8jad : 19 دی 1394 در ساعت 19:14

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله داداشی میتونیم بگیریم!

خب پس خدا رو شکر خوندی داداش

جهت اطلاع عرض کنم مهم متن توافق (سند رسمی توافق نامه به زبان انگلیسی) هستش که طرفین اون رو امضاء کردند و باید بهش عمل کنن نه سخنان جناب ظریف و جناب صالحی! یا حتی جان کری و سایرین ...

بله حرف شما صحیح هستش و من هم با این حرف شما که میگی کل اورانیوم ما حتی نمیتونه جواب گوی یک سال سوخت بوشهر باشه و ما با تحویل اورانیوم چیزی از دست نمیدیم موافقم ، از طرفی روس ها تا 10 طبق قرارداد باید سوخت بوشهر رو بدن و ...

بله می تونیم روی نسل 8 هم تحقیق و توسعه انجام بدیم منتهی بعد از 10 سال! نه از همین الان!

ببین داداش برجام نه ننگ نامس نه مایه افتخاره
      در مورد تزریق گاز که گفتم میگن که میتونیم بدون تزریق گاز اورانیوم آزمایشش کنیم اونم اول دسته 3تایی بعد 33تایی و بعدش 164 تایی
      در مورد 128 میلیارد دلار هم بگم که امار های دولت رو گوش نمیدم بانک جهانی پول گفته بود128 میلیارد دلار که اونم همش پول بلوکه شده نیست و منظورش بیشتر سرمایه خارجی بود
      وگرنه من خودم میدونم که پولی که دست دولت رو مستقیم میگیره 3 میلیارد دلاره
      در مورد شکایت به اتحادیه اروپا من میگم شکایت کرد میگی چه فاییده ولی در مورد نمر من میگم محکوم کنه چه فایده میگی که نه باید محکوم کنه بالاخره تکلیف چیه ؟
      در مورد سپاه هم که از اولشم با هم مشکل داشتن
      مجلسم از اون ور اول کار دولت گفته بود که نمیذاریم ابخوش از گلوی این دولت پایین بیاد
      سپاه خودشم میدونست که نمیتونه در برابر اونا که از چند جبهه میتونستن حمله کنن توان مقاومت نداشت واسه همین برگشت و تماس ظریف بهانس

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط اینو در مورد کدخدایی که میگی بگم
      فرق بین با کدخدا و بر کدخدا بودن
      رو راحت میشه دید
      فرق بین کره شمالی و جنوبی
      من غرب زده نیستم ولی قبول کنیم تا زمانی که فساد و رشوه و دروغ بین مسئولان هست همین آشه و همین کاسه و ما پیشرفت محسوسی نمیکنیم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

ببین داداش برجام نه ننگ نامس نه مایه افتخاره
      در مورد تزریق گاز که گفتم میگن که میتونیم بدون تزریق گاز اورانیوم آزمایشش کنیم اونم اول دسته 3تایی بعد 33تایی و بعدش 164 تایی
      در مورد 128 میلیارد دلار هم بگم که امار های دولت رو گوش نمیدم بانک جهانی پول گفته بود128 میلیارد دلار که اونم همش پول بلوکه شده نیست و منظورش بیشتر سرمایه خارجی بود
      وگرنه من خودم میدونم که پولی که دست دولت رو مستقیم میگیره 3 میلیارد دلاره
      در مورد شکایت به اتحادیه اروپا من میگم شکایت کرد میگی چه فاییده ولی در مورد نمر من میگم محکوم کنه چه فایده میگی که نه باید محکوم کنه بالاخره تکلیف چیه ؟
      در مورد سپاه هم که از اولشم با هم مشکل داشتن
      مجلسم از اون ور اول کار دولت گفته بود که نمیذاریم ابخوش از گلوی این دولت پایین بیاد
      سپاه خودشم میدونست که نمیتونه در برابر اونا که از چند جبهه میتونستن حمله کنن توان مقاومت نداشت واسه همین برگشت و تماس ظریف بهانس
      میدونی داداشی من خودم شخصاً وقتی دو دو تا چهار تا میکنم و میبینم که چی دادیم و چی گرفتیم و شرایط رو می سنجم آخرش به این نتیجه می رسم که این توافق هسته ای خیلی شبیه به ترکمنچای هستش حتی با درجه بسیار شدیدتر! به عبارتی همون ننگنامه که گفتم

البته که نظر جنابعالی هم برا بنده کاملاً قابل احترامه

تا جایی که من اطلاع دارم حتماً باید گاز به سانتریفیوژ تزریق بشه ، حالا چطور بدون تزریق گاز میخوایم روی مدل های پیشرفته ماشین های سانتریفیوژ تحقیق و توسعه داشته باشیم خیلی جالبه

منم آمار دولت رو نگفتم داداشی ، آمار بین المللی رو گفتم که کشورمون حدود 182 میلیارد پول بلوکه شده داره ... که جدیداً شده 128 میلیارد دلار!

در مورد شکایت به اتحادیه اروپا سر اخراج یه تعداد دانشجوی کشورمون ، شما میگی شکایت کرد ـ من میگم چه فایده؟ یعنی منظور قاطعانه پیگیری کرد ببینه نتیجه شکایت چی چی شد؟! یا پیگیری های لازم رو صورت دادن که دیگه همچنین اتفاقی نیافته؟! نه متاسفانه!

به نظرم در ابتدا روابط خوب و حسنه بود ولی رفته رفته ...

مجلس رو اطلاع ندارم داداش ،بعید به نظر میاد ، اگر اینطور که شما میگی باشه پس چرا توافق رو بدون اینکه در صحن علنی مجلس بررسی کنند 15 دقیقه ای تصویب کردن!!

اونا (سعودیا) جرأت نداشتن کشتی ما رو بزنن ، چون قبلش فرمانده سپاه سردار مسعود جزایری هشدار داده بود که اگر اتفاقی واس کشتی بیافته خاورمیانه به آتش کشیده میشه و ... ـ خود جان کری گفت: که بنده در تماسی که با وزیر خارجه ایران داشتم گفتم که این کشتی نباید به یمن بره و اینا و زود هم باید برگرده و ... که وزیر محترم خارجه دستور دادن کشتی برگرده ... (تو نت سرچ بزنی این کلیپ جان کری موجوده داداش)

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میدونی داداشی من خودم شخصاً وقتی دو دو تا چهار تا میکنم و میبینم که چی دادیم و چی گرفتیم و شرایط رو می سنجم آخرش به این نتیجه می رسم که این توافق هسته ای خیلی شبیه به ترکمنچای هستش حتی با درجه بسیار شدیدتر! به عبارتی همون ننگنامه که گفتم

البته که نظر جنابعالی هم برا بنده کاملاً قابل احترامه

تا جایی که من اطلاع دارم حتماً باید گاز به سانتریفیوژ تزریق بشه ، حالا چطور بدون تزریق گاز میخوایم روی مدل های پیشرفته ماشین های سانتریفیوژ تحقیق و توسعه داشته باشیم خیلی جالبه

منم آمار دولت رو نگفتم داداشی ، آمار بین المللی رو گفتم که کشورمون حدود 182 میلیارد پول بلوکه شده داره ... که جدیداً شده 128 میلیارد دلار!

در مورد شکایت به اتحادیه اروپا سر اخراج یه تعداد دانشجوی کشورمون ، شما میگی شکایت کرد ـ من میگم چه فایده؟ یعنی منظور قاطعانه پیگیری کرد ببینه نتیجه شکایت چی چی شد؟! یا پیگیری های لازم رو صورت دادن که دیگه همچنین اتفاقی نیافته؟! نه متاسفانه!

به نظرم در ابتدا روابط خوب و حسنه بود ولی رفته رفته ...

مجلس رو اطلاع ندارم داداش ،بعید به نظر میاد ، اگر اینطور که شما میگی باشه پس چرا توافق رو بدون اینکه در صحن علنی مجلس بررسی کنند 15 دقیقه ای تصویب کردن!!

اونا (سعودیا) جرأت نداشتن کشتی ما رو بزنن ، چون قبلش فرمانده سپاه سردار مسعود جزایری هشدار داده بود که اگر اتفاقی واس کشتی بیافته خاورمیانه به آتش کشیده میشه و ... ـ خود جان کری گفت: که بنده در تماسی که با وزیر خارجه ایران داشتم گفتم که این کشتی نباید به یمن بره و اینا و زود هم باید برگرده و ... که وزیر محترم خارجه دستور دادن کشتی برگرده ... (تو نت سرچ بزنی این کلیپ جان کری موجوده داداش)

برجام رو باید با شرایط بسنجی
      این تحریم ها 1 تریلیون دلار تا به حال به کشور ضربه زده
      بیشتر از این باید ببینی ارزش داره یا نه که هسته ای رو حفظ کنی
      هم تو هم من هم کل دنیا میدونه که این برجام دوام نداره و 10 سال طول نمیکشه
      در مورد تصویب مجلس هم بگم که وقتی یک نفر جای 15 نفر رای داده دیگه نمیشه گفت با دولت هم نظره
      از بالا گفته بودن که تصویبش کنید بره

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فقط اینو در مورد کدخدایی که میگی بگم
      فرق بین با کدخدا و بر کدخدا بودن
      رو راحت میشه دید
      فرق بین کره شمالی و جنوبی
      من غرب زده نیستم ولی قبول کنیم تا زمانی که فساد و رشوه و دروغ بین مسئولان هست همین آشه و همین کاسه و ما پیشرفت محسوسی نمیکنیم
      ببین داداشی من هم مثل شما عقیده دارم که باید با همه کشورها روابط حسنه داشته باشیم اما این روابط باید از خود حد و مرز و آدابی داشته باشن و ...

مطمئن باش رابطه و وابستگی بیش از حد به کدخدا (که از درون داره به سرعت متلاشی میشه) ضررش بیشتر از منفعتش هست و ...

به هر حال داداش بنده یه همچنین ذهنیتی نسبت به شما ندارم و همچنین جسارتی رو هم نمیکنم ، با این حرفتون هم به شدت موافقم

امیدوارم سر این بحث ها که گاهاً نظرات مخالف هم داشتیم دلخوری بینمون پیش نیومده باشه داداش ـ ارادتمند

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین داداشی من هم مثل شما عقیده دارم که باید با همه کشورها روابط حسنه داشته باشیم اما این روابط باید از خود حد و مرز و آدابی داشته باشن و ...

مطمئن باش رابطه و وابستگی بیش از حد به کدخدا (که از درون داره به سرعت متلاشی میشه) ضررش بیشتر از منفعتش هست و ...

به هر حال داداش بنده یه همچنین ذهنیتی نسبت به شما ندارم و همچنین جسارتی رو هم نمیکنم ، با این حرفتون هم به شدت موافقم

امیدوارم سر این بحث ها که گاهاً نظرات مخالف هم داشتیم دلخوری بینمون پیش نیومده باشه داداش ـ ارادتمند

نه داداش گلم چه دلخوری
      نظره دیگه
      هر کسی یه نظر داره
      من نگفتم به کد خدا وابسته بشیم
      وابستگی کشور رو متلاشی میکنه حالا به هر کشوری میخواد باشه
      من نه طرفدار احمدی نژادم نه روحانی اینا همشون سر و ته یه کرباسن ولی با نفت28 دلار کشور رو اداره کردن و تورم ایجاد نکردن هنره والا
      من اعتقاد دارم که باید از اروپایی ها استفاده کنیم و همون جوری که ترکیه از موقعیت تحریم ها استفاده کرد و سود دلالی رو زد به جیبش ما هم باید از خارجی ها استفاده کنیم و اونا باید نوکر ما باشن نه اینکه ما نوکر اونا باشیم ولی در اولین قدم باید از تکلونوژیشون استفاده کنینم
      همون کاری که ژاپن کرد
      ژاپنی ها برای یاد گرفتن دانشمندانشون رو در نقش کار گر فرستادن امریکا و اروپا تا از اونا یاد بگیرن و تو کشور خودشون انقلاب به پا کردن من میگم برای یاد گرفتن باید غرور رو گذاشت کنار
      بعد از این که یاد گرفتیم و استاد شدیم ما اونا رو تحریم کنیم نه اینکه اونا مارو

میگم تا زمانی که چیزی واسه عرضه کردن نداریم نباید اینجوری صدامون بلند باشه
      ما بهترین موقعیت جهان رو داریم
      فرهنگ و تاریخ و طبیعیت که میتونیم ازش پول به دست بیاریم
      ولی...

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نه داداش گلم چه دلخوری
      نظره دیگه
      هر کسی یه نظر داره
      من نگفتم به کد خدا وابسته بشیم
      وابستگی کشور رو متلاشی میکنه حالا به هر کشوری میخواد باشه
      من نه طرفدار احمدی نژادم نه روحانی اینا همشون سر و ته یه کرباسن ولی با نفت28 دلار کشور رو اداره کردن و تورم ایجاد نکردن هنره والا
      من اعتقاد دارم که باید از اروپایی ها استفاده کنیم و همون جوری که ترکیه از موقعیت تحریم ها استفاده کرد و سود دلالی رو زد به جیبش ما هم باید از خارجی ها استفاده کنیم و اونا باید نوکر ما باشن نه اینکه ما نوکر اونا باشیم ولی در اولین قدم باید از تکلونوژیشون استفاده کنینم
      همون کاری که ژاپن کرد
      ژاپنی ها برای یاد گرفتن دانشمندانشون رو در نقش کار گر فرستادن امریکا و اروپا تا از اونا یاد بگیرن و تو کشور خودشون انقلاب به پا کردن من میگم برای یاد گرفتن باید غرور رو گذاشت کنار
      بعد از این که یاد گرفتیم و استاد شدیم ما اونا رو تحریم کنیم نه اینکه اونا مارو

میگم تا زمانی که چیزی واسه عرضه کردن نداریم نباید اینجوری صدامون بلند باشه
      ما بهترین موقعیت جهان رو داریم
      فرهنگ و تاریخ و طبیعیت که میتونیم ازش پول به دست بیاریم
      ولی...
      خب خدا رو شکر خوشحالم از این بابت

دمت گرم باو ما که بیش از 90 درصد در سیاستامون اشتراک داریم داداش

خدایش همین چین یا آلمان مگه طی چند سال از نظر اقتصادی متحول شدن ، دست به دست هم دادن میهن خودشون کردن آباد ولی ما ...

ای کاش ما هم درس عبرت بگیریم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب خدا رو شکر خوشحالم از این بابت

دمت گرم باو ما که بیش از 90 درصد در سیاستامون اشتراک داریم داداش

خدایش همین چین یا آلمان مگه طی چند سال از نظر اقتصادی متحول شدن ، دست به دست هم دادن میهن خودشون کردن آباد ولی ما ...

ای کاش ما هم درس عبرت بگیریم
      به خدا قسم گریم میگیره
      وقتی 43 درصد کارکنان ناسا ایرانی هستن
      وقتی 5 تا از طراح های شرکت های بزرگ خودرو سازی ایرانی هستن ولی ما باید پراید سوار بشیم
      وقتی تو هیم شهر خودمون قدر یه کشور کوچیک آثار باستانی داریم ولی دارن خراب میشن
      به خدا اگه این مملکت یکی رو مثل اردوغان داشت الان وضعمون این نبود ینی نه که نداشته باشه ها
      داره ولی باید گوشه خونشون بشینه
      اصن ولش کن فقط هر رشته ای رفتی نهایت تلاشت رو بکن و تا یکمی اون رشته تکون بخوره

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن