خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 104
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Lightbulb ایه های تمدن..تمددددن..دربست بیا بالا!

سلام علیکم...بی مقدمه هرکی تو ایه های تمدنه بیاد ترازشو با رتبه بگههر چی درباره ازمون مبناش,سوالاش,کلاساش,رتبه ای که برا طرح الف میخواد,هزینش,....هررررررر چیییییییی مییییدوووونی بگو زود باش فرزندم....
      درسته که من بنده خوبی نیستم اما تو که خدای خوبی هستی.....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دو سال پیش بودم به خاطر تداخل برنامش با قلم چی نرفتم
      ولی نقطه قوتش سوالای سختشه که از همه موسسات سخت تره
      ولی
      1- اصلا به نتایجش ( رتبه و تراز ) نمیشه اعتماد کرد چون تقلب توش بسی فراوانه
      2- برنامش خیلی جلوتر از مدرسست
      3- سقف ترازش نمیدونم چقدره دقیقا چون اگه شما عمومی هارو همه رو در حد 20 درصد بزنی و اختصاصی ها رو زیر 10 تراز 6000 میده ( امسال از یکی اینو شنیدم مطمئن نیستم )

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم ایه های تمدن میرم 1-سطح سوالای ایه های تمدن سخته و سطح بالایی داره و سوالات زیستش جالبه2-درباره ی گروه الف وب:اگه توی ازمون مبنا تونستی درصد خوبی بیاری میری جز گروه الف که دراین صورت هیچ هزینه ای لازم نیس پرداخت کنی من خودم با ازمون میبنا جز گروه الف شدم گروه ب باید نصف هزینه رو پرداخت کنیکتابای واقعا عاایهی داره به خصوص ادبیاتش که از هرچی کتابه قوی تر عمل کرده همه ی این کتابا اگه با مشاوره و ازمون اگه جز گروه الف باشی رایگانهتنها بدی تمدن جامعه اماری پایینشه اما سطح شرکت کننده ها بالاستبرای ازمون مبنا شرایط خاصی نمیخاد فقط باید یه ثبت نام کوچولو بکنی که من تو مدرسه کردم سقف ترازش فکرکنم 9500یابالتر باشهمن خودم تراز 8400به طورمیانگین دارم ولی برای تراز باید درصدت بالا باشه واینم درصد منه:ریاضی80فیزیک45شیمی73زیست8 9/9زمین82 برای این چنین ترازی باید درصدات اینجوری باشه!!موفق باشینخر سواله دیگه ای داشتین درخدمتم(:
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      سلام من خودم ایه های تمدن میرم 1-سطح سوالای ایه های تمدن سخته و سطح بالایی داره و سوالات زیستش جالبه2-درباره ی گروه الف وب:اگه توی ازمون مبنا تونستی درصد خوبی بیاری میری جز گروه الف که دراین صورت هیچ هزینه ای لازم نیس پرداخت کنی من خودم با ازمون میبنا جز گروه الف شدم گروه ب باید نصف هزینه رو پرداخت کنیکتابای واقعا عاایهی داره به خصوص ادبیاتش که از هرچی کتابه قوی تر عمل کرده همه ی این کتابا اگه با مشاوره و ازمون اگه جز گروه الف باشی رایگانهتنها بدی تمدن جامعه اماری پایینشه اما سطح شرکت کننده ها بالاستبرای ازمون مبنا شرایط خاصی نمیخاد فقط باید یه ثبت نام کوچولو بکنی که من تو مدرسه کردم سقف ترازش فکرکنم 9500یابالتر باشهمن خودم تراز 8400به طورمیانگین دارم ولی برای تراز باید درصدت بالا باشه واینم درصد منه:ریاضی80فیزیک45شیمی73زیست8 9/9زمین82 برای این چنین ترازی باید درصدات اینجوری باشه!!موفق باشینخر سواله دیگه ای داشتین درخدمتم(:
      اگه قلم چی میرین بگین که این میانگین تراز توی قلم چی حدودا چنده ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا تشکر پرنیا خانوم..اگه میشه درباره ازمون مبناش و رتبه ای که میخوادمو مخخخصوصا شرایط و مدارک لازمش توضیح بدید ..واقعا تشکر ..من دوم ریاضیم برا سال دیگه میخوام. ;-)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      اگه قلم چی میرین بگین که این میانگین تراز توی قلم چی حدودا چنده ؟
      شلام بله من ازمون قلم چی به اجبار میرم و روزهای جمعه میرم دفترچو میگرم چنتا سوالش به قدری غیبت نخورم میزنم میام
      اما تصمیم دارم از این به بعد جدی تربگیرم واون موقع حتما ترازمو بهتون میگمراستی شما سومی هستین؟؟
      نه!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شلام بله من ازمون قلم چی به اجبار میرم و روزهای جمعه میرم دفترچو میگرم چنتا سوالش به قدری غیبت نخورم میزنم میام
      اما تصمیم دارم از این به بعد جدی تربگیرم واون موقع حتما ترازمو بهتون میگمراستی شما سومی هستین؟؟
      شکلکه اشتب شد شما لبخند بجاش بزارین
      نه!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ab نمایش پست ها
      واقعا تشکر پرنیا خانوم..اگه میشه درباره ازمون مبناش و رتبه ای که میخوادمو مخخخصوصا شرایط و مدارک لازمش توضیح بدید ..واقعا تشکر ..من دوم ریاضیم برا سال دیگه میخوام. ;-)
      برای ازمون مبنا شرایط خاصی نمخاد یه کپی از شناسنامه و عکس وکارنامه
      فکرکنم تقریبا بعد از عید یه ازمون از متقاضی ها میگرن که اگه تونستی همردیف بچه های گروه الف شهرخودتون بشی که میارنت جز گروه الف
      فقط امیدوارم مدرسه ی فعالی داشته باشی چون مدرسه اطلاع میده کی بیاین برای تبت نام
      اگه هم که فعال نبود خودتوت حتما به موسسه رزمندگان تو شهرخوتدن مراجعه کنین
      فکرکنم ازمونتون هم زمان با ازمون جامع ما باشه
      من خخودم سال اول به خاطر اینکه جز بچه های بسیج مدرسه نبودم اسممو مدرسه رد نکرد واصلا بهم خبر نداد درحالی که اصلا تمدن کاری نداره تو بسیجی باشی یا نه فقط درست خوب باشه
      منم مجبور شدم ازمون مبنا بدم والانم جز گروه الف هستم و دربارهی رتبه رنبه ی من100میاد توی ایه های تمدن توی کشور زیادم سخت نگیر اسون میتونی قبول بشی.امیدوارم جز گروه الف بشی.
      نه!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انقدر خوب جواب میدید پرنیا خانوم هی سوالم میاد...یعنی لازم نیس بسیجی باشی?!چون اعتبار کارت بسیجم تموم شده...شما گفتید مجبور شدید ازمون بدید یعنی اگه بسیجی بودید نمیخواست امتحان بدید....و اخرین سوال...چون غیر زیست بقیه دروس دوم ریاض و تجرب یکیه به نظرتون برا ازمونش چی بخونم??

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بلی

11. Top | #11
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      منم بالاجبار میرم کتاب هاشون تو دروس تخصصی تعریفی ندارن اما عمومیاش بد نیست برنامه آزمونش داغونه سوالای آزمونش هم بدک نیست چند تا از سوالای زیستشون رو دقیقا عین الگو داده بودن امسال در کل قبول شدن توش راحته و چیز خاصی نمیخواد فقط باید از اردیبهشت ماه پیگیر آزمون مبنا باشید موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ab نمایش پست ها
      انقدر خوب جواب میدید پرنیا خانوم هی سوالم میاد...یعنی لازم نیس بسیجی باشی?!چون اعتبار کارت بسیجم تموم شده...شما گفتید مجبور شدید ازمون بدید یعنی اگه بسیجی بودید نمیخواست امتحان بدید....و اخرین سوال...چون غیر زیست بقیه دروس دوم ریاض و تجرب یکیه به نظرتون برا ازمونش چی بخونم??
      شما قلم چی یا آزمون دیگه ای هم میرید؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      دو سال پیش بودم به خاطر تداخل برنامش با قلم چی نرفتم ولی نقطه قوتش سوالای سختشه که از همه موسسات سخت ترهولی 1- اصلا به نتایجش ( رتبه و تراز ) نمیشه اعتماد کرد چون تقلب توش بسی فراوانه 2- برنامش خیلی جلوتر از مدرسست 3- سقف ترازش نمیدونم چقدره دقیقا چون اگه شما عمومی هارو همه رو در حد 20 درصد بزنی و اختصاصی ها رو زیر 10 تراز 6000 میده ( امسال از یکی اینو شنیدم مطمئن نیستم )
      شما چی ??شما هم شرایط پرنیا خانوم رو داشتی یعنی بسیجی نبودی??شما هم یه توضیح بده ....قلم چی ازموناش خوبه اما کتاباش نه .ازمونای گزینه دو بهتره .جالبه ایه هی تمدن رو امام تاسیس کرده اما خیلیا اسمشم نشنیدن...یا علی دست به پست شو برادر

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من سال سوم و پیش توش شرکت می کردم
      اول از همه تو اردیبهشت یا خرداد ی آزمون برگزار می کنن اگه بتونی نمره الف بیاری همچیش واست رایگانه
      اگه ب بیاری نیم بهاست

بهت کتاب و کیف و آزمون میدن
      سطح کیفی آزمون ها اون موقع بد نبود اما الان شنیدم خیلی بهتر شده

سال چهارم اگه رتبه بیاری تو ازمونهاش عید میبرن تهران واست بابهترین ها کلاس میزارن و یکی از هم مدرسهای های من سال قبلش ینی عید 93 رفته بود خیلی تعریفش رو می کرد
      البته من به دلیل برنامه خودم نرفتم

نمره ترازش هم عین کنکور هست ینی بالای 9000 خوبه
      اونی کگه میگه 6000 ینی خراب ترین تراز مثل کنکور

در کل مفته و از هیچ بهتره

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      شما قلم چی یا آزمون دیگه ای هم میرید؟
      من امسال دومم فکر کردم سوم برم بهتره فعلا میخوام پایه رو قوی کنم..برای سال دیگه میخوام البته چیزی به سال دیگه نمونده...خیلی زود میگذره

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن