خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها

نه دیگه کارش از الکل و اینا گذشته
      میگن سندروم جلب توجه داره
      قضیه فوتبالیست شدنش تو تیم ها اروپایی گفتی ؟
      ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      قضیه فوتبالیست شدنش تو تیم ها اروپایی گفتی ؟
      میدونه فکر کنم

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چی شده؟؟؟

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      چی شده؟؟؟
      .چیز خاصی نشده دادا اینا برا سوشا طبیعیه اینجش غیر طبیعیه که این یه بار لو رفته

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کلیپ رقصشو دیدین /؟؟؟ : )))))

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خبرگزاری قوه قضاییه خبر داد: "سوشا مکانی" دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت، عصر امروز راهی بند عمومی زندان اوین در ندامتگاه یک شد.

یک منبع آگاه قضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، با تایید این خبر اظهارداشت: مکانی از روزی که بزداشت شد در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت ولی امروز راهی بند عمومی شد.

وی افزود: متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجا خواهد شد.

این منبع آگاه ادامه داد: وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و داگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد.

وی گفت: تعجب می‌کنم که چرا برخی از افراد بدون اطلاعات در این خصوص صحبت انجام می‌دهند. فعلا خبری از آزادی سوشا نیست و تاکنون حضور وی تا روز شنبه در زندان اوین قطعی بوده و در چنین مواردی حتی تا 3 ماه نیز قرار موقت بازداشت می‌تواند ادامه داشته باشد.

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اگه با خلوص نیت و ایمان و زهد و تقوا جلو بری هیچ اتفاقی نمیافته.
      من سال هاست که هفته ای فقط یه وعده غذا میخورم اونم نون خالی + آب. گاهی اوقات پنیر یا سبزی هم میزارم لای نون.
      در عوض پول غذام رو صرف امور خیریه میکنم.
      جل الخالق
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      کلیپ رقصشو دیدین /؟؟؟ : )))))
      من ندیدم...اگه داری پ.خ کن ما هم ببینیم

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      قاضی بیژن قاسم زاده رئیس دادسرای ورزش دادسرای کارکنان دولت از اهالی فوتبال خواست تا بگذارند پرونده سوشا مکانی مسیر قانونی اش را طی کند.

قاضی بیژن قاسم زاده ، در گفت و گویی با خبرورزشی درباره آخرین شرایط پرونده سوشا مکانی سخن گفته است. آنهايي كه پيگير پرونده آزادي سوشا مكاني بودند، ديروز با خوشحالي به رسانه‌هاي‌ مجازي خبر دادند سوشا غروب چهارشنبه يا حداكثر صبح پنج‌شنبه آزاد مي‌شود. حتي محمود خوردبين در گفت‌وگويي رسمي ادعا كرد كارهاي لازم انجام شده و مكاني با قرار وثيقه آزاد خواهد شد اما قاضي بيژن‌ قاسم‌زاده، بازپرس شعبه ويژه ورزش دادسراي كاركنان دولت در واكنش به اين خبرهاي پراكنده با تكذيب شايعه آزادي سوشا از چهره‌هاي سرشناس ورزشي كه دنبال كار مكاني افتاده‌اند، خواست ريش‌سفيدي و پادرمياني نكنند و اجازه بدهند روال قانوني پرونده طي شود.
      قاضي قاسم‌زاده در این باره به خبرورزشی گفت: به عنوان بازپرس پرونده سوشا مكاني نمي‌توانم درباره جزئيات پرونده صحبت كنم اما قرار نيست اين شخص امروز آزاد شود... به عنوان يك ورزشكار و ورزش‌دوست به بزرگان ورزش مي‌گويم دستگاه قضايي جاي پادرمياني و ريش‌سفيدي نيست. علي پروين و علي دايي بزرگ هستند، كريم باقري هم عزيز است اما سير قانوني پرونده بايد طي شود. دستگاه قضايي بايد فارغ از اين مسائل به بررسي پرونده بپردازد. جرمي اتفاق افتاده و جنبه عمومي دارد. قوه قضاييه تحت تأثير شهرت و مال قرار نمي‌گيرد. آدم مشهور و آدم‌ كارتن‌خواب نزد قانون يكي هستند.»
      قاضي قاسم‌زاده توضيح داد سوشا هنوز مجرم نيست و فعلاً متهم است؛ «سوشا فعلاً تحت اتهام است، او از نظر قانوني مجرم نيست و تا زماني كه سير قانوني پرونده طي نشده باشد، نمي‌توان او را مجرم ناميد. ما در حال بررسي اتهام او هستيم و خودش هم تفهيم اتهام شده است.»
      بازپرس ويژه ورزش دادسراي كاركنان دولت همچنين از ورزشکاران ملي خواست مراقب رفتار خود باشند: «ورزشكاري كه به رده ملي مي‌رسد، ديگر متعلق به خودش نيست و به ميليون‌ها نفر تعلق دارد. ما از ورزشكاران انتظار داريم رفتارهاي پهلواني انجام بدهند، خدا شاهد است خود ما با توجه به نقشي كه داريم حتي به عروسي نزديك‌ترين دوستان خودمان هم نمي‌رويم.»

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه آن دختری که خودش را نامزد دروازه بان پرسپولیس معرفی کرده، نامزد اوست و نه آن مردی که با مراجعه به فدراسیون فوتبال گفت من پدر نامزدش هستم، پدر آن دختر است.

یک روز قبل از دستگیری سوشا مکانی، این دروازه بان خطاکار همراه با مردی به فدراسیون فوتبال رفت و مدعی شد این مرد پدر نامزدش است.

مسئولان حراست فدراسیون هم حرف سوشا را باور کردند و گفتند پدر یکی از دختران که عکس هایش همراه سوشا لو رفته تایید کرد این دختر نامزد اوست.

فردای دستگیری سوشا هم یکی از دختران، در اینستاگرام خود نوشت: «من نامزد سوشا هستم و آنهایی که با زندگی همسر آینده ام بازی کردند را نمی بخشم.»

اما حالا خبر می رسد نه آن دختر نامزد سوشاست و نه آن مرد پدر نامزدش بود!

گفته می شود آن دختر نامزد تقلبی سوشاست و آن مرد هم از روزی که سوشا دستگیر شد، در دسترس نیست و گویا از ترس بازداشت، متواری شده است!

یک منبع آگاه گفت همین نامزد تقلبی و آن پدر دروغین نامزد تقلبی جرم سوشا را بیشتر کرده اند.

رادنیوز

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من ندیدم...اگه داری پ.خ کن ما هم ببینیم
      تو پیج فیسبوک استقلال
      دختره به سوشا میگه اصلا بلد نیسی برقصی
      فیلم بردارم میگه این دوتا چقد بهم میان ..
      عکس امضام...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      تو پیج فیسبوک استقلال
      دختره به سوشا میگه اصلا بلد نیسی برقصی
      فیلم بردارم میگه این دوتا چقد بهم میان ..
      عکس امضام...
      عاقا پخ کن دیگه ما فیس پوک نیدونیم چیه

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      عاقا پخ کن دیگه ما فیس پوک نیدونیم چیه
      بیا برو ببین این جا چه خبره..او لالا

https://www.facebook.com/iroonijamaa...3995708715922/

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      نه آن دختری که خودش را نامزد دروازه بان پرسپولیس معرفی کرده، نامزد اوست و نه آن مردی که با مراجعه به فدراسیون فوتبال گفت من پدر نامزدش هستم، پدر آن دختر است.

یک روز قبل از دستگیری سوشا مکانی، این دروازه بان خطاکار همراه با مردی به فدراسیون فوتبال رفت و مدعی شد این مرد پدر نامزدش است.

مسئولان حراست فدراسیون هم حرف سوشا را باور کردند و گفتند پدر یکی از دختران که عکس هایش همراه سوشا لو رفته تایید کرد این دختر نامزد اوست.

فردای دستگیری سوشا هم یکی از دختران، در اینستاگرام خود نوشت: «من نامزد سوشا هستم و آنهایی که با زندگی همسر آینده ام بازی کردند را نمی بخشم.»

اما حالا خبر می رسد نه آن دختر نامزد سوشاست و نه آن مرد پدر نامزدش بود!

گفته می شود آن دختر نامزد تقلبی سوشاست و آن مرد هم از روزی که سوشا دستگیر شد، در دسترس نیست و گویا از ترس بازداشت، متواری شده است!

یک منبع آگاه گفت همین نامزد تقلبی و آن پدر دروغین نامزد تقلبی جرم سوشا را بیشتر کرده اند.

رادنیوز
      لینکم داره این خبر..؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      لینکم داره این خبر..؟
      نامزد سوشا مکانی جرمش را سنگین تر کرد - ساعت ۲۴ - پارسی جو

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن