خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 96
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

تجربی ها بیایید دیپلم مجدد بگیریم:))

سلام..خدمت همه ی دوستان تجربی که معدلشون خوب نیست..حالا بنا به هر دلیلی..این طور که بوش میاد ترمیم معدل به امسال نمیرسه و حتی من معتقدم که اگه ترمیم هم یک زمانی اجرا بشه خیلیا نمیتونن دوباره موفق شن...چون سوالات امتحان نهاییا هم بسیار مفهومی تر از سال های قبل شده و هر کسی از پس گرفتن نمره ی خوب بر نمیاد...خوب حالا چاره چیه؟!!!ایا شما دوست دارید که دروس شیمی و ریاضی و زیست و فیزیک و زمین شناسی و....هیچ تاثیری براتون توی کنکورتون نداشته باشه برای معدل!!!و فقط 100 درصد نتیجه ی کنکورتون ملاک باشه توی این دروس!!!خب بیاین بریم دیپلم مجدد انسانی بگیریم و دوباره توی کنکور تجربی شرکت کنیم!!...شما حتی اگر با نمره ی صفر هم معدلتون رو پاس کنید فقط 4 درس عمومی براتون توی معدل تاثیر داره اونم فقط 7 درصد نه 25 درصد!!و در واقع با این روش فقط نتیجه ی کنکورتون ملاک میشه براتون و دیگه دغدغه ی این رو ندارید که معدل خیلیا بالاست و من نمیتونم به هدفم برسم..در واقع با این روش تاثیر معدل براتون خنثی میشه و فقط 100 درصد نتیجتون رو کنکوری که میدید رقم میزنه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با معدل صفر پاس کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جملت کلا پارادوکس بود

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      با معدل صفر پاس کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جملت کلا پارادوکس بود
      خوب 4 تا درس عمومیه اونم راحت میشه 19 و 20 گرفت...میممونه دروس اختصاصی انسانی که دیگه اونا به گروه خونی ما نمیخوره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما اختصاصی های انسانی رو 10 نگیری دیپلم مجدد بهت تعلق نمیگیره.
      من پیشنهاد میکنم دیپلم ریاضی بگیرین و شیمی و همه عمومی ها رو هم تطبیق بزنین ( در این صورت سوابقشون به سازمان سنجش ارسال نمیشه و تاثیری براتون نداره ) فیزیک ریاضی + حسابان + جبر + هندسه رو پاس کنین. جبر و هندسه رو 10 بگیرین کافیه ولی فیزیک و حسابان باید نمره عالی بگیرین چون برای پزشکی 18.2% تاثیر دارن.
      البته الان دیگه وقت دیپلم مجدد گرفتن نیست چون به عملکردتون در کنکور خیلی صدمه میزنه خودتون حساب کنین دیگه در اوج دوران جمع بندی شما باید امتحان نهایی تشریحی حسابان و فیزیک و جبر و هندسه بدین !
      باید برای دیپلم مجدد در دی ماه اقدام میکردین مثل من.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما اختصاصی های انسانی رو 10 نگیری دیپلم مجدد بهت تعلق نمیگیره.
      من پیشنهاد میکنم دیپلم ریاضی بگیرین و شیمی و همه عمومی ها رو هم تطبیق بزنین ( در این صورت سوابقشون به سازمان سنجش ارسال نمیشه و تاثیری براتون نداره ) فیزیک ریاضی + حسابان + جبر + هندسه رو پاس کنین. جبر و هندسه رو 10 بگیرین کافیه ولی فیزیک و حسابان باید نمره عالی بگیرین چون برای پزشکی 18.2% تاثیر دارن.
      البته الان دیگه وقت دیپلم مجدد گرفتن نیست چون به عملکردتون در کنکور خیلی صدمه میزنه خودتون حساب کنین دیگه در اوج دوران جمع بندی شما باید امتحان نهایی تشریحی حسابان و فیزیک و جبر و هندسه بدین !
      باید برای دیپلم مجدد در دی ماه اقدام میکردین مثل من.
      خان تو تجربی بودی رفتی دیپلم مجدد واسه ریاضی گرفتی؟!!!منظورت از این که تطبیق بزنی یعنی چی؟حسابان که ربطی به تجربی نداره!!ااصلا تجربیا حسابان ندارن که بخواد موثر باشه!!!به نظرت همون دروس تخصصی انسانی رو با ده پاس کنیم بهتر نیست..این جوری دیگه اصلا هیچی اثر نمیذاره!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من واسه انسانی اقدام کردم راضیم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      من واسه انسانی اقدام کردم راضیم
      شما چه دیپلمی داشتی قبلا؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      خان تو تجربی بودی رفتی دیپلم مجدد واسه ریاضی گرفتی؟!!!منظورت از این که تطبیق بزنی یعنی چی؟حسابان که ربطی به تجربی نداره!!ااصلا تجربیا حسابان ندارن که بخواد موثر باشه!!!به نظرت همون دروس تخصصی انسانی رو با ده پاس کنیم بهتر نیست..این جوری دیگه اصلا هیچی اثر نمیذاره!
      دیپلم ریاضی داشتم ولی کنکور تجربی داده بودم.
      تطبیق یعنی اینکه همون نمره ای که در دیپلم قبلی برای دروس عمومی و شیمی گرفتی در دیپلم جدیدت نوشته بشه و امتحان این دروس رو ندی. دوتا حسن داره اولیش این که درگیریت با امتحان نهایی تشریحی کاهش پیدا میکنه و دومی اینکه خیلی مفیده این کار چون تراز کنکورت در این دروس کاملا از روی 100% پاسخنامه کنکور حساب میشه در حالی که اگه امتحان نهایی نمره ای زیر 19.25 بگیری ترازش انقدر پایین هست که قطعا متضرر میشی.
      به نظر من اگه شهریور بود و میخواستین برای دی ماه ثبت نام کنین عیبی نداشت که انسانی ثبت نام کنین ولی الان دیگه وقتش نیست که درس و تست رو ول کنین برین دنبال روانشناسی و اقتصاد و عربی تخصصی و تاریخ ادبیات و آرایه های ادبیو فلسفه و ... بهتره صبر کنین برای ترمیم معدل. اگه مطمعن هستین که ترمیم به امسال نمیرسه برین دیپلم ریاضی بگیرین. ضمن اینکه شهریور و دی ماه برای دیپلم مجدد بهتر هستن چون امکان 20 گرفتن درشون زیاده ولی خرداد سوالاتش مفهومی و سخت هستن.
      پاس کردن هندسه و جبر کاری نداره چون فقط دوم سوم کتاب درسی رو بخونین و تمریناتش رو حل کنین کافیه. فیزیک هم که همون فیزیک خودمونه فقط ترمودینامیک بهش اضافه شده و حسابان هم درسته با ریاضی 3 خیلی فرق داره ولی نمره گرفتن توش سخت تر از نمره گرفتن در ریاضی3 تجربی نیست.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی میشه ؟منبعش؟

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دیپلم ریاضی داشتم ولی کنکور تجربی داده بودم.
      تطبیق یعنی اینکه همون نمره ای که در دیپلم قبلی برای دروس عمومی و شیمی گرفتی در دیپلم جدیدت نوشته بشه و امتحان این دروس رو ندی. دوتا حسن داره اولیش این که درگیریت با امتحان نهایی تشریحی کاهش پیدا میکنه و دومی اینکه خیلی مفیده این کار چون تراز کنکورت در این دروس کاملا از روی 100% پاسخنامه کنکور حساب میشه در حالی که اگه امتحان نهایی نمره ای زیر 19.25 بگیری ترازش انقدر پایین هست که قطعا متضرر میشی.
      به نظر من اگه شهریور بود و میخواستین برای دی ماه ثبت نام کنین عیبی نداشت که انسانی ثبت نام کنین ولی الان دیگه وقتش نیست که درس و تست رو ول کنین برین دنبال روانشناسی و اقتصاد و عربی تخصصی و تاریخ ادبیات و آرایه های ادبیو فلسفه و ... بهتره صبر کنین برای ترمیم معدل. اگه مطمعن هستین که ترمیم به امسال نمیرسه برین دیپلم ریاضی بگیرین. ضمن اینکه شهریور و دی ماه برای دیپلم مجدد بهتر هستن چون امکان 20 گرفتن درشون زیاده ولی خرداد سوالاتش مفهومی و سخت هستن.
      پاس کردن هندسه و جبر کاری نداره چون فقط دوم سوم کتاب درسی رو بخونین و تمریناتش رو حل کنین کافیه. فیزیک هم که همون فیزیک خودمونه فقط ترمودینامیک بهش اضافه شده و حسابان هم درسته با ریاضی 3 خیلی فرق داره ولی نمره گرفتن توش سخت تر از نمره گرفتن در ریاضی3 تجربی نیست.
      میشه منبعتون رو واسه اینکه
      نمره کمتر از 19/25 افت تراز شدید دادره ذکر کنید

@gign

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      میشه منبعتون رو واسه اینکه
      نمره کمتر از 19/25 افت تراز شدید دادره ذکر کنید

@gign
      http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=522

این فایل رو دانلود کن و نمرات سال 1392 در امتحان نهایی و ترازهاشون رو ببین.

ادبیات فارسی نمره 20 ترازش شده 10380 ولی نمره 19.25 شده فقط 8524
      در دین و زندگی کسی که 16 گرفته به اندازه نصف کسی که 20 گرفته هم تراز کسب نکرده ! تازه این در حالی هست که این افراد امتحان نهایی رو جدی نگرفته بودن. شما فرض کن خرداد امسال این افراد بیان و نمراتشون رو ترمیم کنن. در این صورت کسی که 16 گرفته باشه شاید به اندازه یک چهارم کسی که 20 گرفته هم تراز نصیبش نشه.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام..خدمت همه ی دوستان تجربی که معدلشون خوب نیست..حالا بنا به هر دلیلی..این طور که بوش میاد ترمیم معدل به امسال نمیرسه و حتی من معتقدم که اگه ترمیم هم یک زمانی اجرا بشه خیلیا نمیتونن دوباره موفق شن...چون سوالات امتحان نهاییا هم بسیار مفهومی تر از سال های قبل شده و هر کسی از پس گرفتن نمره ی خوب بر نمیاد...خوب حالا چاره چیه؟!!!ایا شما دوست دارید که دروس شیمی و ریاضی و زیست و فیزیک و زمین شناسی و....هیچ تاثیری براتون توی کنکورتون نداشته باشه برای معدل!!!و فقط 100 درصد نتیجه ی کنکورتون ملاک باشه توی این دروس!!!خب بیاین بریم دیپلم مجدد انسانی بگیریم و دوباره توی کنکور تجربی شرکت کنیم!!...شما حتی اگر با نمره ی صفر هم معدلتون رو پاس کنید فقط 4 درس عمومی براتون توی معدل تاثیر داره اونم فقط 7 درصد نه 25 درصد!!و در واقع با این روش فقط نتیجه ی کنکورتون ملاک میشه براتون و دیگه دغدغه ی این رو ندارید که معدل خیلیا بالاست و من نمیتونم به هدفم برسم..در واقع با این روش تاثیر معدل براتون خنثی میشه و فقط 100 درصد نتیجتون رو کنکوری که میدید رقم میزنه
      میشه لطفا تگ نکنی ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=522

این فایل رو دانلود کن و نمرات سال 1392 در امتحان نهایی و ترازهاشون رو ببین.

ادبیات فارسی نمره 20 ترازش شده 10380 ولی نمره 19.25 شده فقط 8524
      در دین و زندگی کسی که 16 گرفته به اندازه نصف کسی که 20 گرفته هم تراز کسب نکرده ! تازه این در حالی هست که این افراد امتحان نهایی رو جدی نگرفته بودن. شما فرض کن خرداد امسال این افراد بیان و نمراتشون رو ترمیم کنن. در این صورت کسی که 16 گرفته باشه شاید به اندازه یک چهارم کسی که 20 گرفته هم تراز نصیبش نشه.
      منبع معتبری نبود متاسفانه
      هیچکس روش محاسبه تراز رو نمیدونه

همش حدس و گمانه

شایعه سازی نکن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      منبع معتبری نبود متاسفانه
      هیچکس روش محاسبه تراز رو نمیدونه

همش حدس و گمانه

شایعه سازی نکن
      یعنی از خنده نتونستم خودمو جمع کنما
      سازمان سنجش روش محاسبه تراز رو نمیدونه ؟؟؟
      این فایل رو سازمان سنجش منتشر کرده لینکش هم از سایت سازمان سنجش هست سازمان سنجش واست معتبر نیست دیگه خوددانی
      کسی که نمیفهمه رو میشه فهموند ولی کسی که خودش رو به نفهمی زده باشه علامه مجلسی هم بیاد نمیتونه بفهمونه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یعنی از خنده نتونستم خودمو جمع کنما
      سازمان سنجش روش محاسبه تراز رو نمیدونه ؟؟؟
      این فایل رو سازمان سنجش منتشر کرده لینکش هم از سایت سازمان سنجش هست سازمان سنجش واست معتبر نیست دیگه خوددانی
      کسی که نمیفهمه رو میشه فهموند ولی کسی که خودش رو به نفهمی زده باشه علامه مجلسی هم بیاد نمیتونه بفهمونه
      با این حرف های مسخره شما
      یعنی کسی که معدلش 20 نباشه باید با درس خداحافظی کنه

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)