خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

یک سوال مهم در رابطه باکسب درامد اینترنتی

سلام
      اقا من میخوام بزنم در خط علم و دانش و میخوام که کسب درامدی در این راه داشته باشم..من در زمینه ی کنکور میخوام محصول باکیفیت بفروشم...حتی برای خود شما هم شاید جالب باشه..این که لااقل از طریق اینترنت بتونید کسب درامد کنید و محصولاتتون رو بفروشید!! و یک سوال دارم میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره یا نه......میخواستم ببینم اگر کسی مثلا خود ما یک محصولی رو داشته باشیم و بخوایم به شهر دیگه ای ارسال کنیم که هزینه کالا رو اون شخص خریدار درب منزل تحویل بده باید چیکار کنیم؟!!در واقع مثلا من یک کالایی رو دارم میخوام بفرستم مشهد و خریدار برای این که از اصل بودن کالای من مطمئن بشه میخواد که درب منزل هزینه رو پرداخت کنه؟ًخوب وقتی اون مامور پست هزینه رو از طرف میگیره چجوری اون هزینه به حساب من فروشنده واریز میشه؟بعد از چقدر وقت هزینه ی ای که مامور پست گرفته از شخص خریدار به حساب من فروشنده واریز میشه!اگر مامور پست هزینه رو گرفت و به حساب من پول رو واریز نکرد باید چیکار کرد؟!ایا شرکت پست برای این کار کارمزدی هم برای خودش بر میداره یا نه..مراحل قانونی خاصی داره برای این کار یا نه!!.رفتم شرکت پست ازشون سوال کردم هیچی حالیشون نبود یکی گفت باید بری سایت بزنی و بری فلان شهر تاییدیه بگیری و بعد از کلی دنگ و فنگ این کار شدنی میشه!!!میخواستم ببینم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون من خودم تا حالا این کار رو انجام ندادم اطلاعی ندارم..با تشکر!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باید شرکت داشته باشی چه خصوصی چه دولتی
      پست با اشخاص حقوقی قرارداد میبنده
      در ضمن کلی دردسر داره یه مرسوله برگشت میخوره یکی دیر میرسه تازه پست هم یه درصد بیشتر میگیره برا هزینه ی ارسال
      همون درگاه اینترنتی واسه پرداخت بهتره
      الان شرکتای بزرگ هم فقط تو تهران پرداخت حضوری دارن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام
      اقا من میخوام بزنم در خط علم و دانش و میخوام که کسب درامدی در این راه داشته باشم..من در زمینه ی کنکور میخوام محصول باکیفیت بفروشم...حتی برای خود شما هم شاید جالب باشه..این که لااقل از طریق اینترنت بتونید کسب درامد کنید و محصولاتتون رو بفروشید!! و یک سوال دارم میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره یا نه......میخواستم ببینم اگر کسی مثلا خود ما یک محصولی رو داشته باشیم و بخوایم به شهر دیگه ای ارسال کنیم که هزینه کالا رو اون شخص خریدار درب منزل تحویل بده باید چیکار کنیم؟!!در واقع مثلا من یک کالایی رو دارم میخوام بفرستم مشهد و خریدار برای این که از اصل بودن کالای من مطمئن بشه میخواد که درب منزل هزینه رو پرداخت کنه؟ًخوب وقتی اون مامور پست هزینه رو از طرف میگیره چجوری اون هزینه به حساب من فروشنده واریز میشه؟بعد از چقدر وقت هزینه ی ای که مامور پست گرفته از شخص خریدار به حساب من فروشنده واریز میشه!اگر مامور پست هزینه رو گرفت و به حساب من پول رو واریز نکرد باید چیکار کرد؟!ایا شرکت پست برای این کار کارمزدی هم برای خودش بر میداره یا نه..مراحل قانونی خاصی داره برای این کار یا نه!!.رفتم شرکت پست ازشون سوال کردم هیچی حالیشون نبود یکی گفت باید بری سایت بزنی و بری فلان شهر تاییدیه بگیری و بعد از کلی دنگ و فنگ این کار شدنی میشه!!!میخواستم ببینم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون من خودم تا حالا این کار رو انجام ندادم اطلاعی ندارم..با تشکر!
      از جهان پی استفاده کن
      بصورت آنلاین سفارش میگیره و سرویس پرداخت در محل هم داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بپر بپر میری خیابون ارتش - بین پاستور و آزادی - پست مرکزی تبریز
      (من هیچگونه مسئولیتی نسبت به شیراز ندارم )
      بعد میری از اطلاعات میپرسی واسه قرارداد های پستی کجا باید بری
      بعد میری پای قرارداد ، کالارو میدی میبرن بعد پولشو بهت میدن
      یه فروشگاه اینترنتی اداره پست هم میدن بهت
      بعد میتونی کالاتو بفروشی
      اگه سایتم راه انداختی باید بری مجوزای سایت فروشگاه رو بگیری

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      باید شرکت داشته باشی چه خصوصی چه دولتی
      پست با اشخاص حقوقی قرارداد میبنده
      در ضمن کلی دردسر داره یه مرسوله برگشت میخوره یکی دیر میرسه تازه پست هم یه درصد بیشتر میگیره برا هزینه ی ارسال
      همون درگاه اینترنتی واسه پرداخت بهتره
      الان شرکتای بزرگ هم فقط تو تهران پرداخت حضوری دارن
      برای این که یک درگاه اینترنتی برای پرداخت ایجاد کنم باید چیکار کنم؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      از جهان پی استفاده کن
      بصورت آنلاین سفارش میگیره و سرویس پرداخت در محل هم داره
      جهان پی؟؟ادرسش چیه؟؟
      چجوری به صورت انلاین سفارش میگیره؟!!خوب من مثلا محصول میخوام بفروشم..میشه بیش تر توضیح بدی؟؟هزینه ای هم واسه ادم داره یا نه؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      بپر بپر میری خیابون ارتش - بین پاستور و آزادی - پست مرکزی تبریز
      (من هیچگونه مسئولیتی نسبت به شیراز ندارم )
      بعد میری از اطلاعات میپرسی واسه قرارداد های پستی کجا باید بری
      بعد میری پای قرارداد ، کالارو میدی میبرن بعد پولشو بهت میدن
      یه فروشگاه اینترنتی اداره پست هم میدن بهت
      بعد میتونی کالاتو بفروشی
      اگه سایتم راه انداختی باید بری مجوزای سایت فروشگاه رو بگیری
      اگه کپی فیلمی چیزی بخوام بفروشم مشکلی پیش نمیاد از این طریق!!نمیندگی اورجینالش گیر نمیده؟!

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام,من سئو کار و طراح سایت هستم
      درباره سوال دومت هم بگم وقتی پول را مامور پست از خریدار گرفت میبرند اداره پست+خودشون کارمزد میگیرین یه درصدی را+باید با پست قرارداد ببندی برای این کار

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای این که یک درگاه اینترنتی برای پرداخت ایجاد کنم باید چیکار کنم؟
      اینو نمی دونم
      برو از بانک ملت یا... بپرس که درگاه دارن

اگه کپی فیلمی چیزی بخوام بفروشم مشکلی پیش نمیاد از این طریق!!نمیندگی اورجینالش گیر نمیده؟!
      اگه متوجه بشن و شکایت کنن کارت گیره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن