نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
مرسی همگی :***پس همون مبحثی رو میگیرم …من نمونه صفحات ارایه خیلی سبز و مهر و ماه رو دیدم هردوتا خوب بودنتخته سیاه هم مبحثی داره؟ یا فقط سال به ساله؟؟ نشر الگو تو یکی از تاپیکای همینجا دیدم میگفتن پاسخای تشریحیش خوب نیست نمیدونم دیگه…اینا تست کافی هم دارن؟ کلا تعداد تستاشون چندتاس؟ من الان سردرگمم کدوم یکی رو بگیرم … همونطور که گفتم تقریبا نصف ارایه رو بلدم و فقط تو نصف دیگش میلنگم …مرسی کلی

خیلی خب پس اینجوری نمیشه الان که سردرگمی و هرکی یه چی گفته باید کامل کاملهمه چیو توضیح بدم .

الان که آموزش هم میخای پس آرایه های گاج موضوعی خودتو بزار کنار .

آموزش: لقمه مهر و ماه عالیه - خیلی سبز عالیه - نشر دریافت هم که خودم دارم عالیه . توجه کن که من سال سوممه که میخام کنکور بدم و تو دوسال گذشته با نشر دریافت برای آموزش هرسال از سه تست دوتاشو زدم .

امسال هم نشر الگو رو بهش اضافه کردم که ایشالا امسال سه تاشو جواب بدم .

نشرالگو هم که هم تست داره و هم آموزش کوتاه و مختصر و کاربردی . پاسخ نامشم خیلی عالیه و کامل دونه دونه گزینه ها رو توضیح داده . بخش اولش که همراه درس نامه هستش 1305 تست داره . بخش دومش شامل

10 آزمون 15 تستی میشه که جمعا میشه 150 تست تو بخش دوم . بخش سومشم که ضمیمه کنکور سراسری 94 هست 18 تست داره . اگه کل اینا رو با هم جمع کنی میشه 1473 تست .