خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.vakil نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز شما رتبتون چند شد؟
      عربی و ریاضیم ضعیفه اگه بمونم باید قوی کنم مشکلم اینه که حتما باید داخل تهران باشه چون باید کار هم بکنم برا همون شهرستان حتی فردوسی مشهد هم قبول بشم نمیتونم برم
      ترسم از اینه که به هدفم که حقوق تهران و علامه و بهشتی و علوم قضایی و شاهد هست نرسم چون باید زیر 300 بشم اگه نشم حتی حسابداری تهران هم بشم دلم نمیخواد اونجاست که سست میشم
      یکی از بچه ها بود که من اونو الگو قرار داده بودم ایشون سال دومی بود که کنکور میداد کلی تلاش میکرد و انگیزه فولادی داشت ابان ماه 7ساعت میخوند
      تراز قلم چیش 7000بود ریاضی 100میزد و کلاس میرفت همه و خودش میگفت زیر 100 میشم همینجوری عالی میرفت که فروردین برید و تا خرداد نخوند متاسفانه ایشون هم 1900 شدن و با گریه مدیریت علامه انتخاب کردن چون عاشق حقوق بودن من از این وضعیت میترسم همش میگم این با این اراده نتونست من که اصلا ......
      به این نتیجه رسیدم که هرکی زیر 500 میاره پایه ی قوی داشته نه من که میخوام پایمو قوی کنم و برم بجنگم متاسفانه خیلی سخته راهش
      به نظرت من پایه قوی داشتم؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم رتبتون عالیه خوش به حالتون
      حقوق داحل تهران قبولید راحت

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرم رتبتون عالیه خوش به حالتون
      حقوق داحل تهران قبولید راحت
      معلوم نیس چون من تهران فقط دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو زدم و من اول روان رو زدم من حقوق رو میخاستم ولی در طول سال پی بردم با روحیه من روان مناسبه برای همین اول روان زدم و بعد حقوق و علامه هم چون نمیخاستم برم بعد شهر خودم زدم
      بازم باید نتایج بیاد

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انشاالله به هدفتون میرسین

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh224 نمایش پست ها

معلوم نیس چون من تهران فقط دانشگاه تهران و شهید بهشتی رو زدم و من اول روان رو زدم من حقوق رو میخاستم ولی در طول سال پی بردم با روحیه من روان مناسبه برای همین اول روان زدم و بعد حقوق و علامه هم چون نمیخاستم برم بعد شهر خودم زدم
      بازم باید نتایج بیاد
      حقوق تهران و بهشتی که قطعا شانس پایینه...علامه شبانه میزدید باز چیزی...البته رتبه زیرگروه یکتونو نمیدونم....ایشالا موفق میشید...فقط کاش دبیری رو اولویت اول میزدید...بقیرو بعدش

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستانی که پشت کنکور بودن و میدونم که همگی به هدفتون نزدیک شدین لطفا به من کمک کنید
      بمونم پشت کنکور ؟
      خانواده ناراحت هستن نمیزارن همگی هم میگن سال بعد نشه چی؟اگه سال بعد قبول نشم بدبختم میکنن جدی میگم تا شروع میکنم منصرف میشم برا همون بازم تابستون پرواز کرد
      مشاور مدرسه گفته اگه رتبه زیر 350بیاری ارزش داره وگرنه برو دانشگاه حتی محکم گفت 400 فایده نداره برا حقوق منی که 5رقمی شدم یکمی رویاست خیلی میترسم نه میتونم درس بخونم و نه استراحت کنم و از تابستون لذت ببرم
      نزدیکام شریف و تهران و علم وصنعت میرن یجوری نگاه میکنن که هیچ کسی درکم نمیکنه هر تاپیکی هم که میرم تا انسانی میشنون میگن پشت کنکوری فقط تجربی و السلام
      انسانی 5ساعت بخون 500 میشی همه اینو میگن شما دوستای عزیزتر از جان انسانی فقط میتونین شما درکم کنید ترو خدا اینجارو سوت و کور نکنید
      تجربی ها همشون پشت همه هستن لا اقل به هم دلداری میدن برا همون هیچکس برا رشته ما تره خورد نمیکنه چون خودمون ارزشی براش نمیزاریم
      دوستان لطفا ناراحت نشین من فقط چیزی که میبینم میگم همش سر دبیرستان خراب شده منه بدبخته همچ کسی نگران کنکور ما نیود
      معلم عربی میومد میگفت 80درصد انسانی ها سیاه لشکراند پس شما کمه کم خوارزمی قبولید انقدر چرت گفت که باورمون شده بود به جای اینکه درس بده
      به کمکتون احتیاج دارم منتظرتونم
      ببین دوست عزیز...من کاملا شرایطتتو درک مینم و میفمم چی میگی...فقط تکلیفتو با خودت مشخص کن و قوی باش....خواستی بیشتر و دقیق تر راهنماییت کنم پ خ بفرست حتما

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      با سلام به دوستان انسانی...
      نمیدونم جای صحبتم اینجاست یا نه!تو انچمن جای بهتر پیدا نکردم.
      بنده با 27 سال سن و کارشناس زیست دولتی از قدیم علاقه زیادی به حقوق داشتم.الانم که دو سال از فارغ التحصیلیم گذشته بیشتر به حقوق علاقه مند شدم.(خصوصا بین الملل)اومدم تو این انجمن تا ببینم باید چکار کنم اما ظاهرا بورس تجربی هستش و به انسانی کمتر توجه میشود.
      حال سوال من این است شانسی برای قبولی در رشته حقوق دارم یا نه؟
      چه مقدار باید شهریه بدم؟
      از کچا و چی باید شروع کنم؟
      حسابداری هم یک دوره رفتم و بهش علاقه مند شدم(انتخاب دوممه)

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      با سلام به دوستان انسانی...
      نمیدونم جای صحبتم اینجاست یا نه!تو انچمن جای بهتر پیدا نکردم.
      بنده با 27 سال سن و کارشناس زیست دولتی از قدیم علاقه زیادی به حقوق داشتم.الانم که دو سال از فارغ التحصیلیم گذشته بیشتر به حقوق علاقه مند شدم.(خصوصا بین الملل)اومدم تو این انجمن تا ببینم باید چکار کنم اما ظاهرا بورس تجربی هستش و به انسانی کمتر توجه میشود.
      حال سوال من این است شانسی برای قبولی در رشته حقوق دارم یا نه؟
      چه مقدار باید شهریه بدم؟
      از کچا و چی باید شروع کنم؟
      حسابداری هم یک دوره رفتم و بهش علاقه مند شدم(انتخاب دوممه)
      معلومه ک شانس دارین! مگه چیز خیلی غ ممکنی هست؟
      به نظر شخصی من تو یکی از 3 موسسه گاج ؛گرینه دو و کانون ثبت نام کنین و از تابستون هم گام با اوم پیش برین ...خیلی راحت!
      اگرم درسی رو خیلی داغون هستین و کتابای کمک آموزشی هم خیلی کمکتون نمیکنه یا دی وی دی بخرین یا از سایت آلا رایگان دانلود کنین!
      از الانم بگردین دنبال روشای درست مطالعه ،روش های برنامه ریزی و برنامه تابستون 3 موسسه ای ک گفتم رو ببینین و بررسی شون کنین!
      اگر هم منبع های امتحان پس داده رو میخاین بگین تا عرض کنم خدمتتون!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام به همگی دوستان
      میخواستم بگردم دنبال تاپیک مربوط به مسئله ای که دارم ولی دیدم اینجا تاپیک زنده ایه و جمع بچه های خوب و فکور انسانی جمعه.
      من امسال برای کنکور 97 میخوام بخونم. دانشجوی غیرروزانه هستم و هدفم حقوق علامه ست. رشتم تجربی بوده ولی همیشه به انسانی و درساش علاقه داشتم. خیلی از منابع کنکور انسانی اطلاع ندارم. چه منابع کمک درسی ای برای درسای مهم انسانی مثل منطق هست؟ ممنون میشم کمک کنید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن