خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مصاحبه كوتاه با ميعاد مختاري از نفرات برتر كانون

ميعاد مختاري از نفرات برتر كنكورياي قلم چي با ميانگين تراز 8100 . يه مصاحبه كوتاه ديگه از ماز با ايشون :

میشه درباره نحوه مطالعه زیست و همچنین بقیه دروس یه توضیحی بدین؟
      درباره زیست سعی می کنم برای هر مبحث تعادل بین تست زنی و مطالعه داشته باشم ولی جمعا بیشتر تمرکزم روی کتاب درسی هست.اما در مورد فصل هایی که غلظت محاسباتی بالایی دارند مثل ژنتیک جمعیت،طبیعتا بیشتر با حل تست به مهارت می رسم.از جمله کارهای ویژه ای که برای درس زیست انجام میدم،نکات آزمون های معتبر مثل ماز و قلمچی رو یادداشت می کنم و کلکسیون قابل قبولی از این نکات کاربردی دارم.
      درباره سایر دروس،بیش تر با حل تست سعی می کنم به مهارت برسم.البته درباره شیمی هم مثل زیست شناسی به متن کتاب خیلی توجه می کنم.
      -آقا میعاد،شما همیشه توی آزمون های قلمچی جزو رتبه های برتر 1تا10بودید،آزمون4دی توی کشور،رتبه 70 شدین.آیا این جابجایی مقطعی رتبه ها تاثیری میذاره روی شما؟
      اینجا آقا میعاد با لهجه غلیظ اصفهانی گفت:هرکسی ممکنه براش فراز و نشیبوجود داشته باشه ولی من توی چنین مواقعی سعی می کنم واسه این که یه بار دیگه خودم رو ثابت کنم،تلاشم رو بیشتر کنم،یعنی از این اتفاقات به عنوان یه فرصت استفاده می کنم.
      -میشه منابع مطالعاتی رو برای ما بگی؟
      شیمی رو از مبتکران،فیزیک رو از گاج کار می کردم ولی با توجه به این که فیزیک امسال توی کنکور،سخت بود؟،فیزیک خیلی سبز رو هم کنار گاج کار می کنم.واسه زیست بیشتر از سوالات آزمون ها استفاده میکنم.
      -توی امتحانات نیم سال اول،به چه شکلی مطالب پیش 1 رو جمع می کنی؟
      امتحانات نیم سال اول زمان خوبی هست که یه جور توفیق اجباری محسوب میشه واسه درس خوندن و مرور.من سعی می کنم بخشی از روز رو مطالعه تشریحی داشته باشم و قبل از امتحان،با تست های مارکدار و ...،مطالب امتحان فردا رو جمع کنم که از تست زنی و جو کنکور فاصله نگیرم..
      -شما مشاور یا پشتیبان ویژه دارین؟
      بله،پشتیبان ویژه من آقای میثم فرج پور رتبه 9 کنکور 94 هستن.
      ولی در جمع سعی می کنم از توصیه نفرات برتر سال های گذشته استفاده کنم

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up.....

ویرایش توسط amin firoozniya : 12 دی 1394 در ساعت 09:21

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up............

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه جالب! منبع زیست رو فاکتور گرفتن؟؟؟؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چقدر راهنمايي هاي ايشون براي من موثر بود خيلي كمكم كرد!!!!!
      واقعا ممنونم اقاي ميعاد مختاري.!!!
      اين اقا يا مارو دست انداخته يا....
      بابا نمي خواي بگي چجور درس مي خوني خب نگو ديگه اين همه كلاس گذاشتن نداره كه .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بسی فیض بردم

مرسی از اطلاعات گهربارتون

نکته جالبش این بود منابع زیست من دقیقا مث مال شماست

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up