خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy bebakhshid che reshtei qabul misham

slm va arze khaste nabashid be doktor mamnoon misham javabe soalamo zud bedin a vaqti ke konkur tamum shode karam shode in saito on sait k emruz ye saite khob peyda kardam ba moshaverin khob. aqae doktor man emsal konkure tajrobi dadam on tor k mikhastam nashod miangin dasadam o gereftam hame 10% bejoz dini k 40 va riazi ham 2% ala raqme in ke sahmi shahed ham daram mikham bedunam aya daru sazi qabul misham mantaqe 2 ham hastam..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش من سعیدم سهمیه شاهد و منطقه3
      من درصدهای اختصاصی در حدود 10درصد بود ولی عمومی ها ادبیات ودینی هردوش50درصد عربی4درصد وخارجه هم8درصد(من امسال فقط وفقط یه هفته درس خوندم اونم روزی8ساعت
      یه دوستی داشتم رتبش1700اومد درصداش به دردبخور نبود
      اول سالته راستی؟داروسازی زیر200میخواد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      slm man porsidam dg mantaqe vase ma tasir nadare chon sahmie shahed khorde va in ke pesar ame man ba 500shahed dare dandun razi kerman shah mikhone dada pas daru 600 ham migire ehtemalan

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divaresangi نمایش پست ها
      سلام داداش من سعیدم سهمیه شاهد و منطقه3
      من درصدهای اختصاصی در حدود 10درصد بود ولی عمومی ها ادبیات ودینی هردوش50درصد عربی4درصد وخارجه هم8درصد(من امسال فقط وفقط یه هفته درس خوندم اونم روزی8ساعت
      یه دوستی داشتم رتبش1700اومد درصداش به دردبخور نبود
      اول سالته راستی؟داروسازی زیر200میخواد
      پاسخ به سوال مشابه داده شده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ا نگو لطفا درصدهاتو بگو ببینم چه طوریه؟واقعا راس گفتی که داروسازی قبول شده؟من واسه سال بعد دارم میخونم چون یه هفته که نشد درس خوندن من فقط وفقط با دندانپزشکی راضیم یا داروسازی؟به نظرت دندون پزشکی چند میخواد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      aziz 500 sahmie dandun pezeshki qabul shode pesar ame khodame kho didam daram migam darsadasho goft yadam ni

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
      slm va arze khaste nabashid be doktor mamnoon misham javabe soalamo zud bedin a vaqti ke konkur tamum shode karam shode in saito on sait k emruz ye saite khob peyda kardam ba moshaverin khob. aqae doktor man emsal konkure tajrobi dadam on tor k mikhastam nashod miangin dasadam o gereftam hame 10% bejoz dini k 40 va riazi ham 2% ala raqme in ke sahmi shahed ham daram mikham bedunam aya daru sazi qabul misham mantaqe 2 ham hastam..
      سلام . احتمالش بسیار کم هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتخاب رشته سراسری
      شیراز
      مطمئن مجرب
      09173103273

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)