خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

ریاضی2 شده دردسر...

سلام.من ریاضیم خیلی خوبه اما امسال با این درس شیرین )!!!()دچار مشکل شدم میخوام هر منبع تشریحی خوبی که بشه تو دو روز سه فصلش رو تموم کرد ..اگه غیر منبع ..نکته ای لازمه برا این امتحان بگید...ممنون
      درسته که من بنده خوبی نیستم اما تو که خدای خوبی هستی.....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

=-O

هر کدومتون دو سه منبع بگید که اگه گیر نیوردم بازم گزینه ها روی میز باشه....بعد امتحان میام نمرمو میگم و میگم کدومتون راهنمایی بهتری کردید ...اینم برای جذابیت پست!!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ab نمایش پست ها
      سلام.من ریاضیم خیلی خوبه اما امسال با این درس شیرین )!!!()دچار مشکل شدم میخوام هر منبع تشریحی خوبی که بشه تو دو روز سه فصلش رو تموم کرد ..اگه غیر منبع ..نکته ای لازمه برا این امتحان بگید...ممنون

اگه ریاضیتون صفره یا چیز زیادی ازش بلد نیستید بدون تردید ریاضی ژرف اندیشان بگیرید

اما اگه ریاضیتون خوبه و میخاید تقویتش کنید و مسائل سنگسن حل کنید سیرتاپیاز گاج بگیرید .

تذکر: با هر دو منبعی که اسم بردم میشه به بیست رسید و هیچ تفاوتی با هم ندارن . ولی ژرف اندیشان یه خورده ساده تر و به قول انتشارات مهر و ماه به زبا آدمیزاد توضیح داده ولی سیرتاپیاز بیشتر موشکافی کرده طوری که وسه تستزنی هم میتونه کمک حال خوبی باشه .

اما دوباره تاکید میکنم که با هردوشون میشه به بیست رسید .
      ویرایش توسط ah.at : 11 دی 1394 در ساعت 17:10

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینو اضافه کنم که من رو یه نفر با هوش بالا در ریاضی فرض کنید که از اول سال نخونده و تا اول دبیرستان زیر بیست براش غیرممکن بود....امسال بیشتر رفته بودم تو نخ شیمی و عمومیا و از ریاضی غافل شدم...اخه شیمی یازده تا تست داشت....غفلت.غفلت....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه چیزدیگه ...مستمرم هم بخاطر همین غفلت 15 شده و معلممون گفته نمره خوب بگیری مستمر حله ...میکرو گاج هم با پرسمان هم معرفی نکنید چون بیشتر از دو روز وقت میخواد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه صرفا برای امتحانت میخوای و یه جوری میخوای جمع کنی میتونی از کتاب های شب امتحان خیلی سبز استفاده کنی (برای اموزش و جمع بندی) . اسم کتاب: ماجراهای من و درسام
      البته الگو هم چندتا کتاب با همین مضمون زده که نمیدونم ریاضی 2 رو چاپ کرده یا نه .
      اما اگه کلا یه کتاب خوب میخوای برای ریاضی 2 که در طول سال بخونی از کتاب محوری (همون سیر تا پیاز) گاج استفاده کن . البته دوران من یعنی تقریبا 2 سال پیش گاج یه کتاب سفید داشت که خیلی خوب بود . اگه تونستی اون رو گیر بیاری عالیه .

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      از ژرف اندیشان همراه با درس نامه استفاده کن که خیلی خوبه
      با این کتاب اگه ریاضیت صفر هم باشه رات میندازه
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگر امسال خوب یاد نگرفتی نگران نباش .
      سال دیگه درست میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن