خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شانس استفاده از دیپلم مجدد را از دس دادم؟؟

سلام دوستان میخاسم بدونم اگه برا دیپلم انسانی دی ماه اقدام کرده باشم و ی درس را نمره نیارم دیگه شانس استفاده از دیپلم مجدد را از دس دادم ی و امتحانات بعدی را رها کنم یا بقیه امتحانات را بدم نظرتون چی ممنون میشم زود جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه ترمیم معدل اجرا نشد میشه خرداد دیپلم مجدد گرفت؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      اگه ترمیم معدل اجرا نشد میشه خرداد دیپلم مجدد گرفت؟
      فک کنم آخرین مهلت دیپ مجدد همین دی باشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من این موضوع رو از سازمان سنجش پرسیدم و عکس پاسخشون رو هم در یه تاپیک قرار دادم.
      شما میتونین با دیپلم مجدد خرداد هم برای کنکور 95 شرکت کینن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      من این موضوع رو از سازمان سنجش پرسیدم و عکس پاسخشون رو هم در یه تاپیک قرار دادم.
      شما میتونین با دیپلم مجدد خرداد هم برای کنکور 95 شرکت کینن
      جناب خان به شما اشتباه گفتن. ولو سیستم پاسخگویی سنجش باشه. متاسفانه اونا خودشون از خیلی مطالب بی خبرن. البته واقعاً خدا کنه که حرف شما درست باشه ولی بعیده . چرا؟

اگر مطمئنی که الان یک درستو و افتادی یا مثلاً یک درس و غایب شدی دیگه پی دیپلم مجدد نرو ، بقیه امتحانات رو هم غیبت

کن تا هم مجبور نشی الکی بشینی بخونی هم باز 4 تا نمره پایین تو کارنامه دیپلم مجددت نیاد.

حالا چرا بهت میگم دیگه امسال نمیتونی از دیپلم مجدد استفاده کنی ؟ چون فرض کن الان روز 20 بهمنه و موقع ثبت نام

کنکور سراسری. حالا تو میخای ثبت نام کنی. خب اونجایی که میگه عنوان دیپلم را انتخاب کنید : تو میای انتخاب میکنی دیپلم

انسانی. تا اینجاش که مشکلی نیست.

اما بدشانسی اینجاست بعدش میگه کد سوابق تحصیلی دیپلمت چنده ؟ ولی
      متاسفانه برای تو که کد سوابق تحصیلی

دیپلم انسانی ثبت نشده ؟؟؟؟چرا؟؟؟ چون تو هنوز دیپلم انسانی نگرفتی. کد سوابق وقتی وارد سامانه میشه که تمام

درسهای رو نمره قبولیشو گرفته باشی . پس دیگه عملاً با غیبت تو امتحان نهایی یا افتادن درسی در دیماه کد سوابقی

نداری و به ثبت نام بهمن نمیرسه.....مجبوری با کد سوابق همون دیپلم قبلیت ثبت نام کنی.

فقط باید دعا کرد که سنجش اجازه ویرایش فرم ثبت نام و تو خرداد بده ، که تقریباً محاله.

یا هم این که برنامه ترمیم معدل خرداد امسال اجرا بشه ، که اینم به نظرم محاله.

ویرایش توسط Janvaljan : 09 دی 1394 در ساعت 15:09

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      جناب خان به شما اشتباه گفتن. ولو سیستم پاسخگویی سنجش باشه. متاسفانه اونا خودشون از خیلی مطالب بی خبرن. البته واقعاً خدا کنه که حرف شما درست باشه ولی بعیده . چرا؟

اگر مطمئنی که الان یک درستو و افتادی یا مثلاً یک درس و غایب شدی دیگه پی دیپلم مجدد نرو ، بقیه امتحانات رو هم غیبت کن تا هم مجبور نشی الکی بشینی بخونی هم باز 4 تا نمره پایین تو کارنامه دیپلم مجددت نیاد.

حالا چرا بهت میگم دیگه امسال نمیتونی از دیپلم مجدد استفاده کنی ؟ چون فرض کن الان روز 20 بهمنه و موقع ثبت نام کنکور سراسری. حالا تو میخای ثبت نام کنی. خب اونجایی که میگه عنوان دیپلم را انتخاب کنید : تو میای انتخاب میکنی دیپلم انسانی. تا اینجاش که مشکلی نیست.
      متاسفانه برای تو که کد سوابق تحصیلی دیپلم انسانی ثبت نشده ؟؟؟؟چرا؟؟؟ چون تو هنوز دیپلم انسانی نگرفتی. کد سوابق وقتی وارد سامانه میشه که تمام درسهای رو نمره قبولیشو گرفته باشی . پس دیگه عملاً با غیبت تو امتحان نهایی یا افتادن درسی در دیماه کد سوابقی نداری و به ثبت نام بهمن نمیرسه.....مجبوری با کد سوابق همون دیپلم قبلیت ثبت نام کنی.

فقط باید دعا کرد که سنجش اجازه ویرایش فرم ثبت نام و تو خرداد بده ، که تقریباً محاله.

داداش گلم
      در ایران هیچ چیز محال نیست
      پس اگه هدف و راهی انتخاب کردید تا آخر انجامش بدید
      اصلا بعید نیست که بشه در خرداد ویرایش کرد
      تازشم ویراش رو باز نکنن محل های رفع نقص که سنجش مشخص میکنه هست اونجا میتونن ویرایش کنن
      پس نگید بعیده و الکی بقیه رو ناامید نکنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگر مطمئنی که الان یک درستو و افتادی یا مثلاً یک درس و غایب شدی دیگه پی دیپلم مجدد نرو ، بقیه امتحانات رو هم غیبت کن تا هم مجبور نشی الکی بشینی بخونی هم باز 4 تا نمره پایین تو کارنامه دیپلم مجددت نیاد.

حالا چرا بهت میگم دیگه امسال نمیتونی از دیپلم مجدد استفاده کنی ؟ چون فرض کن الان روز 20 بهمنه و موقع ثبت نام کنکور سراسری. حالا تو میخای ثبت نام کنی. خب اونجایی که میگه عنوان دیپلم را انتخاب کنید : تو میای انتخاب میکنی دیپلم انسانی. تا اینجاش که مشکلی نیست.
      متاسفانه برای تو که کد سوابق تحصیلی دیپلم انسانی ثبت نشده ؟؟؟؟چرا؟؟؟ چون تو هنوز دیپلم انسانی نگرفتی. کد سوابق وقتی وارد سامانه میشه که تمام درسهای رو نمره قبولیشو گرفته باشی . پس دیگه عملاً با غیبت تو امتحان نهایی یا افتادن درسی در دیماه کد سوابقی نداری و به ثبت نام بهمن نمیرسه.....مجبوری با کد سوابق همون دیپلم قبلیت ثبت نام کنی.

راستش تحلیلتون خیلی طولانیه نمیتونم همشو بخونم ولی سازمان سنجش گفته هر نمره ای رو هر زمانی آموزش پرورش ارسال بکنه ما لحاظ میکنیم.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن معلومم نیس که اجرا شه...
      یه چیزی گفتن فعلا برا خودشون

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      داداش گلم
      در ایران هیچ چیز محال نیست
      پس اگه هدف و راهی انتخاب کردید تا آخر انجامش بدید
      اصلا بعید نیست که بشه در خرداد ویرایش کرد
      تازشم ویراش رو باز نکنن محل های رفع نقص که سنجش مشخص میکنه هست اونجا میتونن ویرایش کنن
      پس نگید بعیده و الکی بقیه رو ناامید نکنید
      اتفاقاً دوست عزیز من خودم الان دیپلم مجدد شرکت کردم ولی امتحانات و متاسفانه نرفتم ، از خدامه یکی بیاد بگه قطعاً تو خرداد میتونی نمرات و بفرستی برا سنجش.
      ولی تو سایت سوابق تحصیلی اطلاعیه داده سوابق دیپلم 10 بهمن برای سنجش ارسال میشه.
      حالا این و چه کارش میشه کرد؟
      اینم سایتش :
      وزارت آموزش و پرورش - سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      راستش تحلیلتون خیلی طولانیه نمیتونم همشو بخونم ولی سازمان سنجش گفته هر نمره ای رو هر زمانی آموزش پرورش ارسال بکنه ما لحاظ میکنیم.
      جناب خان موضو اینه که سامانه ارسال سوابق تحصیلی دهم بهمن بسته میشه
      آیا دوباره بازش میکنن؟
      من میترسم همین دی ام ارسال نکنن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      جناب خان موضو اینه که سامانه ارسال سوابق تحصیلی دهم بهمن بسته میشه
      آیا دوباره بازش میکنن؟
      من میترسم همین دی ام ارسال نکنن
      نه دوست عزیز ، اونهایی که حتی تا اواسط بهمن دیپلم میگیرن قطعاً سوابقشون فرستاده میشه و هیچ مشکلی ندارن . ببین سامانه سوابق اموزش وپرورش در تمام سال فعاله ، اما تمام مشکلش اینجاست که دیگه کد سوابق و نمیتونه به سامانه های سنجش بفرسته ، چون سنجش بعد ثبت نام کنکور ، دیگه سیستم دریافت سوابقش و میبنده .
      ویرایش توسط Janvaljan : 09 دی 1394 در ساعت 15:30

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز ، اونهایی که حتی تا اواسط بهمن دیپلم میگیرن قطعاً سوابقشون فرستاده میشه و هیچ مشکلی ندارن . ببین سامانه سوابق اموزش وپرورش در تمام سال فعاله ، اما تمام مشکلش اینجاست که دیگه کد سوابق و نمیتونه به سامانه های سنجش بفرسته ، چون سنجش بعد ثبت نام کنکور ، دیگه سیستم دریافت سوابقش و میبنده .
      وقتی یکی بم میگه دوست عزیز حس میکنم فوش داده
      دوستم ببین تو deepcode.medu.ir که میزی کد سوابقو میگیری نوشته دهم بهمن سوابق دیپلم به سنجش اعلام میشن
      این یه جور ضربالعجله دیگه یا من اشتبا میکنم؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیخیال بشو
      ویرایش توسط drmoslem : 09 دی 1394 در ساعت 16:26

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم با بالایی موافقم بیخیال شو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)