خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Unhappy خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید

اول سلام یه خواهش داشتم لطفا راهنمای کنید امسال میخواهم دوباره کنکور شرکت کنم رشته انسانی پارسال رتبه ام افتضاح شد35 هزار متاسفانه شد به دلایلی پارسال اصن نتوستم درس بخونم که باعث شرمندگی خانواده ام شدم ولی میخواهم امسال جبران کنم مخواهم تربیت معلم بخونم چون شرایط خانواده ام جوری هس که نمیتونم جای دیگه بخونم ولی امسالم اونطور که میخواستم داره پیش نمیره برای کمک به خانواده ام یه جای کار میکنم با حقوق کم که ب جای نمیرسه میخواهم امسال رتبه خوبی بیارم که تربیت معلم قبولشم ولی نمیدونم چطور بخونم انگیزه هم دارم ولی بعضی وقتا خیلی خوب میخونم بعضی وقتا اصلا دوستان انسانی و بقیه لطفا راهنمایم کنید چون باید امسال قبولشم وگرنه باید برم سربازی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aref666666 نمایش پست ها
      اول سلام یه خواهش داشتم لطفا راهنمای کنید امسال میخواهم دوباره کنکور شرکت کنم رشته انسانی پارسال رتبه ام افتضاح شد35 هزار متاسفانه شد به دلایلی پارسال اصن نتوستم درس بخونم که باعث شرمندگی خانواده ام شدم ولی میخواهم امسال جبران کنم مخواهم تربیت معلم بخونم چون شرایط خانواده ام جوری هس که نمیتونم جای دیگه بخونم ولی امسالم اونطور که میخواستم داره پیش نمیره برای کمک به خانواده ام یه جای کار میکنم با حقوق کم که ب جای نمیرسه میخواهم امسال رتبه خوبی بیارم که تربیت معلم قبولشم ولی نمیدونم چطور بخونم انگیزه هم دارم ولی بعضی وقتا خیلی خوب میخونم بعضی وقتا اصلا دوستان انسانی و بقیه لطفا راهنمایم کنید چون باید امسال قبولشم وگرنه باید برم سربازی
      سلام
      انشالله با هم کنکور میدیم یه جای خوبم قبول میشیم
      با توجه به شرایط تو باید بگم که فقط برنامه ریزی میتونه کمکت کنه (چون سر کارم میری)برنامه ریزی کن به همه چی میرسی
      واسه تربیت معلمم که بیشتر با سال کنکور برمیگرده که چند تا پذیرش داشته باشه
      موفق میشی(غصه نخور)
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه ادم واقعا ب فکر خانواده باشه ب خدا توکل میکنه و حداکثر تلاشش رو میکنه اگه هم نشد خدا نخاسته توکل کن ب خودش

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط x 3 نمایش پست ها
      اگه ادم واقعا ب فکر خانواده باشه ب خدا توکل میکنه و حداکثر تلاشش رو میکنه اگه هم نشد خدا نخاسته توکل کن ب خودش
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ان شاءالله تو چه کتاب های رو دور کردی چن ساعت مطالعه داری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      35 هزار که خوبه...

7. Top | #7
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aref666666 نمایش پست ها
      سلام
      دوست من ازت میخوام که کارت رو بزاری کنار...بعضی ها نمتونن هم روی درس متمرکز باشن و هم کار کنن! خواهش میکنم این کارو بزار کنار و فقط فقط روی کنکور متمرکز شو.زمان خیلی زیادی باقی نمونده که بخوای استفاده بهینه بکنی!! از اونجایی که تربیت معلم میخاید،رتبه خیلی پایینی نمیخواد.فکر کنم با 10هزار هم قبول بشید. توی رشته شما(انسانی) خیلی راحت میشه رتبه خوبی اورد.نگران نباشید،فقط همه تلاشت رو بکن...انشاالله قبولی
      نکته خیلی مهم اینه که برنامه ریزی که میکنی خیلی مهمه! خیلی مهم...سعی کن باتوجه به شرایط و زمان باقی مونده بهترین استراتژی رو توی برنامه ریزی به کار بگیری! منظورم برنامه راهبردی هستش...
      موفق باش!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      سلام
      دوست من ازت میخوام که کارت رو بزاری کنار...بعضی ها نمتونن هم روی درس متمرکز باشن و هم کار کنن! خواهش میکنم این کارو بزار کنار و فقط فقط روی کنکور متمرکز شو.زمان خیلی زیادی باقی نمونده که بخوای استفاده بهینه بکنی!! از اونجایی که تربیت معلم میخاید،رتبه خیلی پایینی نمیخواد.فکر کنم با 10هزار هم قبول بشید. توی رشته شما(انسانی) خیلی راحت میشه رتبه خوبی اورد.نگران نباشید،فقط همه تلاشت رو بکن...انشاالله قبولی
      نکته خیلی مهم اینه که برنامه ریزی که میکنی خیلی مهمه! خیلی مهم...سعی کن باتوجه به شرایط و زمان باقی مونده بهترین استراتژی رو توی برنامه ریزی به کار بگیری! منظورم برنامه راهبردی هستش...
      موفق باش!
      سلام به این کار نیاز دارم نمیشه ولش کنم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh76 نمایش پست ها
      35 هزار که خوبه...
      کجاش خوبه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام
      انشالله با هم کنکور میدیم یه جای خوبم قبول میشیم
      با توجه به شرایط تو باید بگم که فقط برنامه ریزی میتونه کمکت کنه (چون سر کارم میری)برنامه ریزی کن به همه چی میرسی
      واسه تربیت معلمم که بیشتر با سال کنکور برمیگرده که چند تا پذیرش داشته باشه
      موفق میشی(غصه نخور)

ان شاءالله تو چه کتاب های رو دور کردی چن ساعت مطالعه داری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه کارت رو نیاز داری عوامل اضافی رو از دور و برت حتما حذف کن.
      کامپیوتر ، موبایل ، نت ، شب بیرون رفتن و ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)