خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان لطفا راهنماییم کنید!

اول سلام به همه...
      من سال 85 دیپلم ریاضی گرفتم و معدلم پایینه یعنی 12.54. هر چند دو سال پیش ارشد مدیریت رتبه 52 آوردم اما چون واقعا یه حسرتو همیشه با خودم داشتم از ارشد انصراف دادم و رفتم سربازی....تازه اواخر مهر امسال سربازیم تموم شد و تصمیم گرفتم قید تموم شرایط کاری و کلا همه چیزو بزنم و بشینم واسه کنکور تجربی بخونم و امتحان بدم...اینم بگم من عاشق پزشکی هستم...اینو صادقانه می گم ، آخه کلی هم واسه این علاقه بها پرداختم...الان حدودا 3 ماهه که دارم روزی 12 تا 14 ساعت درس می خونم و حتی موهامو تراشیدم و از خونه بیرون نمی رم. نتیجه ای که گرفتم تا الان فوق العاده بوده ، آخه من ریاضی و فیزیک رو تو دوره دانشجویی تدریس می کردم تو خود دانشگاه... زیستم تو طول سربازی می خوندم...
      اما الان هستند کسایی که می گن حتی اگه درصداتم عالی باشه نمی تونی پزشکی قبول شی و دلیلش هم معدل پایینته...
      نمی دونم نظراتشون چقد درسته؟ لطفا شما راهنماییم کنید؟
      پیشاپیش از همتون ممنونم...
      ویرایش توسط hagoona : 16 مهر 1401 در ساعت 21:01

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hagoona نمایش پست ها
      اول سلام به همه...
      من سال 85 دیپلم ریاضی گرفتم و معدلم پایینه یعنی 12.54. هر چند دو سال پیش ارشد مدیریت رتبه 52 آوردم اما چون واقعا یه حسرتو همیشه با خودم داشتم از ارشد انصراف دادم و رفتم سربازی....تازه اواخر مهر امسال سربازیم تموم شد و تصمیم گرفتم قید تموم شرایط کاری و کلا همه چیزو بزنم و بشینم واسه کنکور تجربی بخونم و امتحان بدم...اینم بگم من عاشق پزشکی هستم...اینو صادقانه می گم ، آخه کلی هم واسه این علاقه بها پرداختم...الان حدودا 3 ماهه که دارم روزی 12 تا 14 ساعت درس می خونم و حتی موهامو تراشیدم و از خونه بیرون نمی رم. نتیجه ای که گرفتم تا الان فوق العاده بوده ، آخه من ریاضی و فیزیک رو تو دوره دانشجویی تدریس می کردم تو خود دانشگاه... زیستم تو طول سربازی می خوندم...
      اما الان هستند کسایی که می گن حتی اگه درصداتم عالی باشه نمی تونی پزشکی قبول شی و دلیلش هم معدل پایینته...
      باتوجه به تلاش و پشتکار و روحیه ای که داری مطمئن باش با همین معدل قبول میشی تا اینجا عالی بودی همینجوری ادامه بدی قبولی اون کسایی که اینجوری میگن از حسودیشونه چه بسا کسایی بودن با معدل 18-19 هیچی نشدن و کساییم بودن با معدل 10 به هدفشون رسیدن خواستن توانستن است

به خدا توکل کن و ادامه بده انشالله قبولی
      کاش من 10 درصد انگیزه تو رو داشتیم
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببین اگه تنها موردی که داری معدل دیپلمته و نه مشکل دیگه ای باید بگم واسه جبران معدل باید در مقایسه با کس دیگه ای که معدل خوب یا حتی خیلی خوبی داره باید 10 درصد همه درسا رو بیشتر بزنی...تازه چون تراز کنکور تو 3/4 ضرب میشه تو از اون جلوتر هم میوفتی
      یا میتونی یه پلن بی هم داشته باشی...رو همین دوتا درس ریاضی و فیزیک...اگه یه درسی درصدت تو کنکور بالا باشه (بالای 70 و ترجیحا بالای 80) خیلی خیلی ترازت رو میبره بالا
      اصلا به طرز فجیعی...مخصوصا ریاضی که خیلی از تجربی ها نمیزنن....توصیه میکنم کارنامه سروش معینی که تو انجمن هست رو ببینی

در ضمن فک کنم واسه قبل 87 معدل کنکور تاثیر مثبت داره نه مستقیم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول سلام به همه... من سال 85 دیپلم ریاضی گرفتم و معدلم پایینه یعنی 12.54. هر چند دو سال پیش ارشد مدیریت رتبه 52 آوردم اما چون واقعا یه حسرتو همیشه با خودم داشتم از ارشد انصراف دادم و رفتم سربازی....تازه اواخر مهر امسال سربازیم تموم شد و تصمیم گرفتم قید تموم شرایط کاری و کلا همه چیزو بزنم و بشینم واسه کنکور تجربی بخونم و امتحان بدم...اینم بگم من عاشق پزشکی هستم...اینو صادقانه می گم ، آخه کلی هم واسه این علاقه بها پرداختم...الان حدودا 3 ماهه که دارم روزی 12 تا 14 ساعت درس می خونم و حتی موهامو تراشیدم و از خونه بیرون نمی رم. نتیجه ای که گرفتم تا الان فوق العاده بوده ، آخه من ریاضی و فیزیک رو تو دوره دانشجویی تدریس می کردم تو خود دانشگاه... زیستم تو طول سربازی می خوندم... اما الان هستند کسایی که می گن حتی اگه درصداتم عالی باشه نمی تونی پزشکی قبول شی و دلیلش هم معدل پایینته... نمی دونم نظراتشون چقد درسته؟ لطفا شما راهنماییم کنید؟ پیشاپیش از همتون ممنونم...
      سلام داداشی تو بخون کاری نداشته باش ان شاءالله موفق میشی اگه درصد های که میزنی خوب باشه میتونی معدل رو جبران کنی من خودم دیدم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین طورم که بالا گفتم اگه تنها مشکلت اینه بسم الله...راحت راحت میشه تا کنکور حل کرد

ولی اگه نه اینو تنها یه بهانه کردی واسه درس نخوندن یا یکم لحنم بهتر کنم واسه نگران کردن بی موررد خودت صفا باید خودت نوع نگرش به زندگیت رو عوض کنی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      بله به خاطر معدلت حتماااا ضربه میخوری و نمیشه امکان کرد

اما بازم همه چی بر میگرده به خودت کم نیستن ادم هایی که نتیجه گرفتن یه سرچ تو انجمن بزن

وضعیتتم که اینجو که خودت تعریف میکنی خوبه ادامه بده
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط سعی کن درصد هایت رو ببر بالا دیگه کارت نباشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مطمئن باش قبول میشی اگه خیلی واسه معدلت عذاب وجدان داری میتونی بری ترمیم معدل

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      مطمئن باش قبول میشی اگه خیلی واسه معدلت عذاب وجدان داری میتونی بری ترمیم معدل
      ترمیم معدل مگه اجرا میشه امسال برای کنکور 95؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      فکرکنم بله اطلاعات دقیقوندارم که کی برگزارمیشه ولی یکی ازدوستام مشاوربهش گفته بود امسال میتونه ازترمیم معدل استفاده کنه

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول سلام به همه...
      شرط معدل برای اتباع غیر ایرانی هست نه ایرانی ها!شاید طرح ترمیم سوابق تحصیلی امسال اجرایی بشه اگه سال سوم رو خوب خوندی میتونی تو این طرح هم شرکت کنی
      باید منابع خوبی تهیه کنی و در آزمون ها ( ترجیحا گزینه 2 و سنجش) شرکت کنی
      اگه نیاز به آموزش مجدد هم داری میتونی از دی وی دی های آموزشی ارزون قیمت استفاده کنی
      نتیجه ربطی به شروع کار نداره!هدف تنها دلیل برای آغاز کردنه
      سعیت رو بکن به خدا توکل داشته باش ...
      حدود 200 روز باقی مونده
      برای آزمون 2 بهمن سنجش درس بخون ... ایشالله موفق باشی
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام
      بله به خاطر معدلت حتماااا ضربه میخوری و نمیشه امکان کرد

اما بازم همه چی بر میگرده به خودت کم نیستن ادم هایی که نتیجه گرفتن یه سرچ تو انجمن بزن

وضعیتتم که اینجو که خودت تعریف میکنی خوبه ادامه بده
      امکان یعنی چی؟! منظورت کتمانه؟!
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

13. Top | #13
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اول سلام به همه...
      درود...آفرین
      عملکرد خیلی خوب بوده تا حالا... و هدفت قابل تحسین
      خیلی خوبِ شرایط شما...چون تسلط نسبی روی بخش ریاضی و فیزیک دارید+زیست هم که کار کردید
      خیلی عالیه
      تضمین میکنم که اگه همینطور عالی ادامه بدی و از تلاشت دست برنداری و همینطور سر جلسه کنکور تر نزنی،به رشته دلخواهت میرسی. شک نکن! شک نکن!!
      در مورد معدل هم نگران نباش! چون تاثیرش برای شما 18% هست! چون شما دیپ ریاضی دارید...درسته که کم نیست ولی خب بازم خیلی با25% فرق داره...
      شما فقط کافیه تقریباً درصدِ درسات تراز با گروه قبولی باشه و خلا معدل رو با 10 درصد بیشتر زدن تو 2تا از درسای اختصاصی چبران کنی! به همین راحتی
      از زمان باقی مونده نهایت استفاده رو ببر
      موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همتون خیلی خیلی ممنونم که با راهنماایی هاتون بهم انگیزه دو چندان دادید...امیدوارم که همتون موفق باشید...
      فقط عذر می خوام که نتونستم از تک تکتون به صورت جداگانه تشکر کنم...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      فکر نمیکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)