خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

نرفتن به امتحان؟؟

سلام.من فردا امنحان دارم ولی می خوام بزارمش واسه خرداد میخواستم بدونم حتما باید برم سر جلسه و خالیشو بدم یا میتونم غیبتم بکنم؟اگه غیبت کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      سلام.من فردا امنحان دارم ولی می خوام بزارمش واسه خرداد میخواستم بدونم حتما باید برم سر جلسه و خالیشو بدم یا میتونم غیبتم بکنم؟اگه غیبت کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

سلام

از همین الآن بشین بخون دیگه ...

واسه چی بیخودی برای خودت حاشیه درست میکنی !!!

امتحان عربی اونم ساعت 10 رو نمیشه از الآن جمع کرد ؟؟؟
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه تنها درسی هست که این ترم داری قطعا باید برری چون اگه نری وقفه تحصیلی میخوری و نمیتونی ادامه تحصییل بدی باید بری سربازی.
      ولی اگه به جز این عربی امتحان دیگه ای هم داری که توش شرکت خواهی کرد میتونی در عربی غیبت کنی.
      عربی زیاد سخت نیست عمومی هم هست در کنکور تاثیرش در حدی نیست که بگی باعث افت شدید ترازت میشه اگه میتونی در حد 16-17 نمره بگیری کافی هست. من خودم هیچی بلد نبودم امروز چکیده قواعد رو خودم و رفتم امتحان شهریور 94 رو از خودم گرفتم نرم شد 14 یکم هم ایراداتم رو رفع کردم فردا حتما بالای 17 میگیرم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اگه تنها درسی هست که این ترم داری قطعا باید برری چون اگه نری وقفه تحصیلی میخوری و نمیتونی ادامه تحصییل بدی باید بری سربازی.
      ولی اگه به جز این عربی امتحان دیگه ای هم داری که توش شرکت خواهی کرد میتونی در عربی غیبت کنی.
      عربی زیاد سخت نیست عمومی هم هست در کنکور تاثیرش در حدی نیست که بگی باعث افت شدید ترازت میشه اگه میتونی در حد 16-17 نمره بگیری کافی هست. من خودم هیچی بلد نبودم امروز چکیده قواعد رو خودم و رفتم امتحان شهریور 94 رو از خودم گرفتم نرم شد 14 یکم هم ایراداتم رو رفع کردم فردا حتما بالای 17 میگیرم.

از الآن قشنگ بخونی 20 هم میگیری ...

چرا بالای 17 ؟؟
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.l.s نمایش پست ها

از الآن قشنگ بخونی 20 هم میگیری ...

چرا بالای 17 ؟؟
      اعلال رو نمیشه از الان خوند یه نمرم سر همین میره. برخی جاها هم در ترجمه آدم قاطی میکنه مصحح ها هم در عربی خیلی سخت گیر هستن اگه تستی بود قطعا 20 رو میگرفتم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تنها درسم نیست دیپلم دوم ریاضی میگیرم و ده درس امتحان دارم.فقط یه سوال برام پیش اومد اینکه من امسال پیشو تموم کردم ولی چند تا درسو نه تو خرداد ونه تو شهریور نتونستم پاس کنم واسه همین دی هم انتخاب واحدشون نکردم و میخوام خرداد پاسشون کنم حالا اونم وقفه تحصیلی محسوب میشه؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)