خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azita mohammadi نمایش پست ها
      منم مشکل مشابه تو رو دارم ولی خب فعلا تا قبل از اتمام مدارس قصد ندارم خوابمو درس کنم . تنها راهی که میتونم تو ایام مدرسه طول روز 6 تا 7 ساعت بخونم همینه . شما نگران نباش هر جور میدونی درسته همونو اجرا کن
      بازممممممممممم صندوقت پر شده جانم

رفع اسپم : شب ها بموقع بخوابید هیچی جای خواب شبانه رو نمیده

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من مصرف ویتامین ها و کلسیم کافی نیست،سعی بکنید از کلسیم فورت یا هلس تراس استفاده کنید و دچار خواب آلودگی یا عدم تمرکز نشید،در مورد ویتامین b1 300 تحقق کنید راه حل آنجاست.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یه مشکل بدی پیدا کردم کل شب رو بیدارم بعد ساعت 12 ظهر میخوابم تا 5 6 بعد ازظهر

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خواب...

اولین تاپیکمه
      کنکوریه 97
      خب
      یه مسئله ی خیلی خیلی خیلی مهم واسه کنکوری خوابه!و خواب منظم خیلی تو کنکور به کار میاد
      و من خوابم اصلاااا منظم نیست!یعنی یبار 10 شب میخوابم فرداش 11 ظهر بیدار میشم بعد فردا شبش کلا نمی خوابم یا دو ساعت میخوابم و به همین ترتیب
      یعنی هم خوش خوابم و هم توانایی تو بیدار موندن بالاست!
      چند بار سعی کردم خوابم رو منظم کنم ولی هر ساعتی ک میخوابیدم فرقی نداشت!در هر صورت حدودای 10 صبح بیدار میشدم!
      چند جا خوندم واسه دوران کنکور،چون ادم خسته میشه،خوابش رو به دو تا سه چهار ساعتی بشکونه بهتره
      یه جا دیگه میگفت نه باس یه تیکه باشه
      در کل پیشنهادتون واسه خواب چیه؟تجربه هاتون،پیشنهاداتون...چون من میترسم نامنظم بودنه خوابم لطمه بزنه به کنکورم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سال اول چون مدرسه ميري مشكلي پيدا نميكني من امسال از بعد عيد كه مدرسه تعطيل شده خوابم بهم ريخته ساعت ١١ بيدار ميشم ٢٥ روز تا كنكور مونده من هنوز بيخيال

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلادوست من امیدوارم 97بترکونی
      ببین به نظر من اگه بتونی به خواب پلی فازیک عادت کنی خیلی خوبه .همون چیزیه که خودت گفتی یعی میای به جای این که خوابت یک سره باشه میای اونو به چند بازه تقسم میکنی ...من خودم بعد عید به دلیل این که خیلی عقب بودم ازروش خواب پلی فازیک استفاده کردم هر 6ساعت 1ساعت خواب میشه در 24ساعت 4ساعت خواب ..اوایلش خیلی سخت بود ولی بعدش عادت کردم...شماهم این روشو امتحان کن اگه جواب داد ادامه بده ..خدارو شکر الانم تا کنکور یه عالمه وقت داری ...الان موق همین ازمون و خطاهاست پس باخودت نگو شاید برای امحان کردن روشای مختلف وقتم گرفته بشه به جاش به این فکر کن که روش خودتو پیداکنی وتااخر ادامه بدی ...
      خواب پلی فازیک انواع مختلفی داره و معمولا افراد خیلی کمی این نوع خواب رو دارند...دانشمندای زیادی هم بودن که اینطوری میخوابیدن مثل نیکولا تسلا و داوینچی و...
      و خواب پلی فازیک هم ت.سط دانشمندان ثابت شده که باعث یادگیری بهتر و تمرکز بهتر میشه ...مثل این مییمونه که شما با ماشینت داری رانندی میکنی به جای اینکه 500کیلوتر بری بعد استراحت کنی هر 100کیلومتر چند دقیقه استراحت میکنی که معلومه تو حالت دوم کیفیت بیشتری رو داری نسبت به اول
      خواب پلی فازیک رو تو نت سرچ کن و بعدش یک برنامه بچین برای خوابت معمولا این طوریه که یا هر 4ساعت 15دقیقه میخوابن ...یا هر 6ساعت نیم ساتع الی یک ساهت میخوابن
      روشای مختلفو امتحان کن ...

اگرهم به این روش نتونستی عادت کنی . برات سخت بود همون خواب معمولیت رو داشته باش و خودتو مقید کن که راس ساعت مثلا 12 بری بخوابی و راس ساعت 7بیدارشی
      اوایلش شاید خوابت نبره یا بیدار شدنت سخت باشه ول عادت میکنی
      ویه جمله معروف هست میگه"انسان ها فرصت زیادی برای خواب در گورشان دارند!!!!"

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrPr نمایش پست ها
      سال اول چون مدرسه ميري مشكلي پيدا نميكني من امسال از بعد عيد كه مدرسه تعطيل شده خوابم بهم ريخته ساعت ١١ بيدار ميشم ٢٥ روز تا كنكور مونده من هنوز بيخيال
      سخت نگیر ...دکترکه زوری نمیشه رفتگرم باس باشه
      شوخی کردم داداش انشالله سال بعد ....
      الان تو مدرسه ما از 30تا تجربی ..20تاشون میمونن برا سال بعد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چه اشکالی داره مگه ؟؟؟ یک بار که تا ساعت 11 خوابیدی شبش بخون
      اگر شب خوابیدی صبح بخون

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به خودت سخت نگیر
      12ظهر درس میخونی عوضش 6صبح بخاب
      چه اشکالی داره
      سر جلسه کنکور بهت نمیگن سیستم خابیدنت و درس خوندنت چی بوده
      باید بتونی تستارو حل کنی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خواب

من نمیدونم چیکارکنم صبحازودبیدارشم خودمومیکشم تهش ساعت8بیدارمیشماینجوری صبح کم میخونم باز بعدظهرهم خوابم میگیرهچیکارمیکنین که صبحا ساعت6/30 7 بیدارشین؟
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شبا قبل خواب ورزش کن باعث میشه خسته شی بخوابی
      صبح زود بیدار میشی
      بعد ۱۵-۲۰ روز میشه عادت همیشه همین موقع بیدار میشی.
      ترجیحا توی این مدت مقاومت کن.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شب‌ها زود بخوابین.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من مدرسه میرم
      تا1 بیدارم صبحم هفت بیدار میشم
      بعد از ظهرم نمیخوابم
      باید عادت کنی
      چون من عادت ندارم بعد ازظهرا بخوابم اصلا خواب بعداز ظهر حداقل واسه من سمه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      ببین یه گوشی ساده گیر بیار اینا صداشون خیلی بلنده بعد تایمش کن سر ساعت شش بعدم بزار مثلا یه جایی دورتر از جایی که میخوای بخوابی که وقتی زنگ بخوره مجبور بشی بلند بشی خفه اش کنی
      بعدم مستقیم برو دست و صورتتو بشور!
      از اون طرف سعی کن یکم زودتر بخوابی
      -------------------------------------
      یه کار دیگه هم که میتونی انجام بدی اینه که بسپری به بزرگترت صبح یه لیوان آب یخ بریزه رو صورتت اینجوری بالشت هم خیس میشه دیگه برنمیگردی بخوابی
      مگه قصد جونمونو کردی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از 7 ساعت کمتر می تونم بخوابم ، ولی در عوض در طول روز خواب آلودم ،
      به نظر من تنها راه برا خودم و احتمالا استارتر زودتر خوابیدنه،
      که البته اراده میخاد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن