خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MD.PhD.biotech نمایش پست ها
      سلام..
      شما مطمئنین که قرارداد نمیبندن؟؟!!! از چه منبعی میگین؟؟؟!!

ولی یکی که هدفش تخصص یا فوق باشه میتونه -چه آزاد چه سراسری گذرونده باشه عمومیشو- آزمون بده! درست مثل چند نفر که من میشناسم عمومیشونو تو دانشگاه آزاد خونده بودن و یکیشون تونست تخصص زنان قبول شه!!!

البته نمیگم دیگه چند سال بعد این قانونو بردارن و ظلم بشه در حق دانشگاه آزادیا!

با توجه به اینکه سهمیه ی ورود به دانشگاه آزاد رو خیلی زیاد کردن شرایط به نظرم یجورایی داره شبیه اونایی میشه که به راحتی بدون کنکور میرن دانشگاه ولی از اونطرف استخدام نمیتونن بشن چون اکثرا مدرک دانشگاه دولتی رو قبول میکنن!!!

به نظر من خیلی به نفعتون میشه اگه امسال باز کنکور 95 شرکت کنین و یه رتبه ی عالی بیارین...

اینم در نظر داشته باشین که بچه هایی که تو کنکور زیر 500 کشوری میارن اگه تا آخر 7 سالشون معدلشون بالای 16 باشه میتونن بدون طرح تخصص بدن یه بار! شما فکر کنین دوسال برین طرح بگذرونین و نتونین تخصص بدین و بیشتر مطالب یادتون بره خوبه یا از همینجا خوب سرمایه گذاری کنین واسه اون دوسال؟!
      خب دیگه همینا رو خواستم بگم..

اینم به عنوان حرف آخر:

راستی یادم رفت بگم بابا شما اصلا استرس امتحانای ترم دوتونو نداشته باشین!!!پزشکی از سال سوم درسهای جدیش شروع میشه ترم دو که چیزی نداره!!!!
      من یکی که خیلی حیفم میاد شما کنکور 95 رو از دست بدین! یکم بیشتر فکر کنین 6-7ماه فشرده سختی کشیدن و تلاش کردن خیلی میتونه شما رو به اندازه ی 6و5 سال جلو بندازه! واقعا حیفه یکی که 800 آورده تو آزاد ادامه بده..من مطمئنم که شما میتونین سال بعد خیلی بهتر از این رتبه رو بیارین.
      ولی واقعا قدر این 6-7 ماه رو بدونین...!
      آرزوی قلبیم موفقیتتونه..بخدا توکل کنین و قوی شروع کنین!
      مرسی از انرژی ک دادین...ایشالا حرفای شما و دیگر دوستانو جمع بندی میکنم و بهترین تصمیم رو میگیرم
      مرسی ک وقت گذاشتید

و اینجایی که ایران است

2. Top | #62
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      (این 3 فایل صوتی برای همه بچه های ضعیف و آنهایی که از صفر میخوان شروع کنند ، توصیه می کنم_ معجــــزه میـــکنه )

برنامه ریزی از صفر برای کنکوری ها95

همایش مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

مشاور و برنامه ریزی تلفنی دبیرستان و کنکور

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #63
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این 3 برنامه بومی شده کل 25 کتاب کنکور هست و برای رشته های تجربی و ریاضی تدوین شده
      همان طور که حتما منو می شناسی دو می دونید از برنامه های کلی و فله ای بیزام و اونها قبول ندارم پس برنامه ازمون های ازمایشی هم که در نیمه سال برای کسی که ترازش 4 هزار با اونی که 70 فرقی قائل نمیشه و یک خوراک به هر دو میبده که عملا" بی فایده اس
      پس همه تلاش تون کنید این 3 برنامه گوش بدین و شروع فوق العاده قوی تری در این ترم داشته باشین
      چون هیچ چیزی غیر قابل پیش بینی نیست اگر همه جوانب در نظر بگیری
      حتی پزشکی دولتی از الاااان

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

به نظرم شما استعداد اینو دارین که پزشکی دولتی رو بخونی.......
      ولی اینو در نظر داشته باش ، که اگه همین زحمتی رو که واسه کنکور میخوای بکشی ، صرف مطالعه دروس پزشکی کنی ، شاید واسه زندگیت بیشتر بهت کمک کنه......

یه زمانی یه بنده خدایی که توی بیمارستان مشغول بود تعریف می کرد که :
      میون بچه های که دانشجوی پزشکی بودن و واسه کار آموزی میومدن بیمارستان، یکیو می دیدم که خیلی پشتکار داشت و گرفتن شرح حال از مریض و کارای دیگه رو خیلی با وسواس و با پشتکار انجام می داد......
      بعد یه مدت فهمیدم که ایشون دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاده و شاید به خاطر اینکه پول تحصیلشو می ده ، قدر اون موقعیت کار آموزشیش رو بهتر از دانشجوهای دولتی می دونه......

باور کن خیلیا هستن که با انگیزه و تلاش داخل همین دانشگاه آزاد ، داخل امتحان تخصص توی رشته ی مورد علاقشون قبول شدن......
      ولی شرط لازمش اینه که شما محو جو موجود داخل دانشگاه آزاد نشی ..... و دقیقا کار خودتو انجام بدی....
      در کل نظر من اینه که اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری همین راهتو با قوت و پشتکار بیشتر ادامه بده و همین سختی اراده و تلاشتو بذار واسه موفقیت داخل درسای دانشگاهت....
      از طرف دیگه ، شما الآن یک سال نسبت به بچه هایی که پشت کنکور می مونن جلوتری و چه کسی می تونه بگه که ارزش یک سال عمر چقدره....؟؟؟!!!!

اگر ممالک روی زمین به دست آری / بهای مدت یک روز زندگانی نیست......

به هر صورت انتخاب با خودته.......
      ولی اگر تصمیم گرفتی که دوباره کنکور بدی ، حتما ترم دوم رو مرخصی بگیر.....
      باور کن احتمالش خیلی کمه ، اینکه هم بتونی درسای دانشگاهت رو پاس کنی و هم واسه قبول پزشکی دولتی توی کنکور موفق بشی.......اونوقت شاید از هر دوش بمونی......

هرگز داشته هایت را به نداشته هایت نفروش شاید وقتی به نداشته هایت رسیدی حسرت داشته هایی را بکشی که ارزان فروختی . . .‏"

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی می تونم بپرسم واسه هر ترم پزشکی دانشگاه آزاد تقریبا چقدر باید پرداخت کرد ..... ؟؟؟؟؟
      یعنی خود شما تقریبا چقدر پرداخت کردی ....؟؟؟؟

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      @علی پاتر
      سلام علی..خوبی...اولا من تو رو میشناسم که چه ادمی هستی و به تواناییات ایمان دارم..خیلیا حقشون رو از کنکور پارسال نگرفتن..از جمله خودم و خودت و خودش!ببین علی من مطمئنم که تو میتونی دوباره کنکور بدی و موفق شی بری دولتی...تروخدا پولتو حروم این دولت نکن...من جای تو بودم یک لحظه درنگ نمیکردم سریعا انصراف میدادم و دوباره مینشستم واسه کنکور میخوندم...فکرمو ازاد میکردم..باشه حتی یک و سال نیم دیگه طول بکشه که تو به حقت برسی!!هر چند با 5 ماه هم مطمئنم میشه قبول شی...چرا میخوای ازادی درس بخونی که تو دلت نیست...چرا میخوای یک عمر به این فکر کنی که من حقم رو نگرفتم و اگر دوباره کنکور بدم میتونستم قبول شم!!!!چرا بیخودی به خونواده و...فشار بیاری برای پرداخت هزینه ی ازادی که کمر شکنه حتی اگر پولشو هم داشته باشی و حتی اگه خونواده به روت هم نیارن اما مطمئن باش کلی سختی باید بکشن که بتونن پول ازاد رو ردیف کنن..هر ترم هم که میری جلو هزینه ها بیشتر میشه! ادم زورش میاد وقتی خودش توانایی یک کاری رو داره که انجامش بده بخواد بیخودی براش از جیب هزینه بزاره!!!به این فکر کن که هیچ چیز تو این مملکت قابل پیش بینی نیست...اگر اومدیمو تو دکتراتو از ازاد گرفتی و بعد از چند سال که فارغ التحصیل شدی با هزینه های میلیونی که کردی و دیگه حالا بیمارستانا با ازاد قرارداد نبستنو و خواستن اذیت کننو و....به خودت و دیگران و وجوانت میخوای چه جوابی رو بدی...این همه پول برباد رفته و این همه زمانی که گزاشتی..من خودم هم شنیدم که زیاد به ازادی ها بها نمیدن و اون ارزش و احترامی که برای دانشجوهای دولتی قایلن برای دانشجوهای ازاد قایل نیستن!!!!باز هم خود دانی ولی من جای تو بودم انصراف میدادم دوباره میشنستم محکم برای سراسری میخوندم..این طور دیگه یک عمر هم فکرم درگیر خیلی از مسایل نبود!...موفق باشی

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بخون داداش موفق میشی !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      @علی پاتر
      سلام علی..خوبی...اولا من تو رو میشناسم که چه ادمی هستی و به تواناییات ایمان دارم..خیلیا حقشون رو از کنکور پارسال نگرفتن..از جمله خودمو خودت و خودش!ببین علی من مطمئنم که تو میتونی دوباره کنکور بدی و موفق شی بری دولتی...تروخدا پولتو حروم این دولت نکن...من جای تو بودم یک لحظه درنگ نمیکردم سریعا انصراف میدادم و دوباره مینشستم واسه کنکور میخوندم...فکرمو ازاد میکردم..باشه حتی یک و سال نیم دیگه طول بکشه که تو به حقت برسی!!هر چند با 5 ماه هم مطمئنم میشه قبول شی...چرا میخوای ازادی درس بخونی که تو دلت نیست...چرا میخوای یک عمر به این فکر کنی که من حقم رو نگرفتم و اگر دوباره کنکور بدم میتونستم قبول شم!!!!چرا بیخودی به خونواده و...فشار بیاری برای پرداخت هزینه ی ازادی که کمر شکنه حتی اگر پولشو هم داشته باشی و حتی اگه خونواده به روت هم نیارن اما مطمئن باش کلی سختی باید بکشن که بتونن پول ازاد رو ردیف کنن..هر ترم هم که میری جلو هزینه ها بیشتر میشه! ادم زورش میاد وقتی خودش توانایی یک کاری رو داره که انجامش بده بخواد بیخودی براش از جیب هزینه بزاره!!!به این فکر کن که هیچ چیز تو این مملکت قابل پیش بینی نیست...اگر اومدیمو تو دکتراتو از ازاد گرفتی و بعد از چند سال که فارغ التحصیل شدی با هزینه های میلیونی که کردی و دیگه حالا بیمارستانا با ازاد قرارداد نبستنو و خواستن اذیت کننو و....به خودت و دیگران و وجوانت میخوای چه جوابی رو بدی...این همه پول برباد رفته و این همه زمانی که گزاشتی..من خودم هم شنیدم که زیاد به ازادی ها بها نمیدن و اون ارزش و احترامی که برای دانشجوهای دولتی قایلن برای دانشجوهای ازاد قایل نیستن!!!!باز هم خود دانی ولی من جای تو بودم انصراف میدادم دوباره میشنستم محکم برای سراسری میخوندم..این طور دیگه یک عمر هم فکرم درگیر خیلی از مسایل نبود!...موفق باشی
      نمیتونی کسی رو راهنمایی کنی لااقل اونقدر مردونگی داشته باش که تو چاه هم نندازیش...

درضمن دیگه لطفا اون جمله ی اول رو هم جایی نذار !!! منظورم اونجایی بود که گفتی حق منو پارسال خوردن
      مرد حسابی تو که میگی حقت رو خوردن پس برای چی 6 ماه بیکار بودی و تازه میخوای از دی شروع طوفانی کنی؟

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      نمیتونی کسی رو راهنمایی کنی لااقل اونقدر مردونگی داشته باش که تو چاه هم نندازیش...

درضمن دیگه لطفا اون جمله ی اول رو هم جایی نذار !!! منظورم اونجایی بود که گفتی حق منو پارسال خوردن
      مرد حسابی تو که میگی حقت رو خوردن پس برای چی 6 ماه بیکار بودی و تازه میخوای از دی شروع طوفانی کنی؟
      به شما مربوط نیست

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وضعیت منم دقیقا مثله شماس ،اما منتها من ازاد نرفتم امسال دوباره ازمون میدم اما چند مدتیه انگیزم خیلی کم شده

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن