خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      چون امسال رتبه ی خوبی آوردی و با تستا و سبک کنکور آشنا هستی .. احتمالش هست ... اینجا دیگه بستگی به خودت داره
      چه عجب
      میخوای یوزر علی رو هم بردار بعد کنکور امارشو بگیر

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      سلام رفقا
      دیگه روم نمیشد تاپیک بزنم انصافا...چغد بشر پر حاشیه ای هستم من
      یه تصمیم جدی گرفتم میخوام بعد امتحانات ترم یکم که 11م بهمن تموم میشه بشینم حسابی برا کنکور بخونم...حس میکنم واقعا پتانسیلشو دارم...کلمه به کلمه زیست تو ذهنمه...بقیه رم بخونم میتونم باالفعلشون کنم...یادمه قبل نتایج تکمیل ظرفیت آزاد دو هفته خوندم تو گزینه دو در کشور دو رقمی شدم حتی کارنامشم گذاشتم تو تاپیک انجمن...
      راستش دو سه روز پیش یه همایش مقاله نویسی داشتیم تو سراسری برگزار میشد ما هم ثبت نام کرده بودیم(120 تومنم مایه خورد)رفتیم از در دانشگاه ک میخواستیم رد شیم اجازه ندادن بریم تو...زینگ زدیم سرپرست ایینا اومدن با کلی واسطه رد شدیم رفتیم...
      از طرفی شنیدم دیگه بیمارستانای سراسری قرار داد نمیبندن با آزاد...خلاصه اش کنم ...من واقعا ناراحتم...این همه درس نخوندم و این همه شهریه ندادم که اخرم این شه...
      حالا میخوام سعیمو بکنم تیر اخرمو بندازم...شد شد نشد هم ک هیچ...
      درضمن ترم دو پزشکیمم میخونم کنارش
      نظرتون چیه؟؟
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      عاشق ایرانم
      داداش محکم بشین بخون مطمین باش موفق میشی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      چه عجب
      میخوای یوزر علی رو هم بردار بعد کنکور امارشو بگیر
      چون داش علی رو میشناسم میدونم در چه سطحیه و مثله بقیه صفر نیستش
      اگر مایل باشی مال تو ورهم برمیدارم البت با اجازه
      پیش گویی هام 90 درصد میگیره دست رو کسی گذاشتم باید احساس ترس کنه
      ویرایش توسط Hellion : 07 دی 1394 در ساعت 00:39

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چون داش علی رو میشناسم میدونم در چه سطحیه و مثله بقیه صفر نیستش
      اگر مایل باشی مال تو ورهم برمیدارم البت با اجازه
      پیش گویی هام 90 درصد میگیره دست رو کسی گذاشتم باید احساس ترس کنه
      منو پیش بینی کن الان عمو ببینه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین مونده بود تو برام گنده بشی هی دنیا ...
      پ.ن: قبولیتو در جهت عکس با فرض چپ راست و در عدد 69 پیش بینی میکنم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همین مونده بود تو برام گنده بشی هی دنیا ...
      پ.ن: قبولیتو در جهت عکس با فرض چپ راست و در عدد 69 پیش بینی میکنم
      باهات شوخی کردم فک نمیکردم منظور بدی برداشت کنی
      این انجمن نمیشه با هیشکی شوخی کرد
      بیاین ارث پدریتونو بدم من

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها
      در پاسخ جمله اول حرف شما درست.جو ازاد یعنی چجوره؟؟؟؟؟؟؟؟اگه نخواستین بخونیین منابعتون رو خریداریم.......میشه بپرسم رتبه پارسالتون چن بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      جو خرخونی نداره...اصن جو درس کمه توش...ب جز چن نفر ک خرخونن بقیه یا سهمیه این یا مث منن و نمیخوننرتبه پارسالم 837 منطقه 3...زیرگروه پزشکی
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      داداش محکم بشین بخون مطمین باش موفق میشی
      ایشالا...مرسی از قوت قلب دادنت
      چه عجب میخوای یوزر علی رو هم بردار بعد کنکور امارشو بگیر
      چون داش علی رو میشناسم میدونم در چه سطحیه و مثله بقیه صفر نیستش اگر مایل باشی مال تو ورهم برمیدارم البت با اجازه پیش گویی هام 90 درصد میگیره دست رو کسی گذاشتم باید احساس ترس کنه
      همین مونده بود تو برام گنده بشی هی دنیا ... پ.ن: قبولیتو در جهت عکس با فرض چپ راست و در عدد 69 پیش بینی میکنم
      باهات شوخی کردم فک نمیکردم منظور بدی برداشت کنیاین انجمن نمیشه با هیشکی شوخی کرد بیاین ارث پدریتونو بدم من

و اینجایی که ایران است

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو دویال دوری از کنکور خیلی عالی میخوند ... تو سربازی بود و شاید محدود بود اما کار خودشو میکرد ... در ضمن در نطر رتبه کنکور قبلش که رشتش ریاضی بوده 30 بوده و این یعنی دروسی مثله فیزیک و ریاضی و شیمی و عمومی ها رو فول بوده یه زیست مونده و اونم مشکلی نبود براش .... خیلیا میگن این از بهمن شروع کرده نخیر ایشون با پیش زمینه عالی که داشتن تونستن از بهمن بترکونن همه رو
      آره حقیقتش اینه که ایشون از بهمن زیست رو شروع کردن ...

چون بقیه درسا رو کاملا بلد بودن و فقط یه مرور لازم بوده ...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا
      دیگه روم نمیشد تاپیک بزنم انصافا...چغد بشر پر حاشیه ای هستم من
      یه تصمیم جدی گرفتم میخوام بعد امتحانات ترم یکم که 11م بهمن تموم میشه بشینم حسابی برا کنکور بخونم...حس میکنم واقعا پتانسیلشو دارم...کلمه به کلمه زیست تو ذهنمه...بقیه رم بخونم میتونم باالفعلشون کنم...یادمه قبل نتایج تکمیل ظرفیت آزاد دو هفته خوندم تو گزینه دو در کشور دو رقمی شدم حتی کارنامشم گذاشتم تو تاپیک انجمن...
      راستش دو سه روز پیش یه همایش مقاله نویسی داشتیم تو سراسری برگزار میشد ما هم ثبت نام کرده بودیم(120 تومنم مایه خورد)رفتیم از در دانشگاه ک میخواستیم رد شیم اجازه ندادن بریم تو...زینگ زدیم سرپرست ایینا اومدن با کلی واسطه رد شدیم رفتیم...
      از طرفی شنیدم دیگه بیمارستانای سراسری قرار داد نمیبندن با آزاد...خلاصه اش کنم ...من واقعا ناراحتم...این همه درس نخوندم و این همه شهریه ندادم که اخرم این شه...
      حالا میخوام سعیمو بکنم تیر اخرمو بندازم...شد شد نشد هم ک هیچ...
      درضمن ترم دو پزشکیمم میخونم کنارش
      نظرتون چیه؟؟
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      عاشق ایرانم
      داداش دمت گرم که با رتبه رتبه به این خوبی و دانشگاهی که میری هنوز انگیزه داری برا کنکور واقعاً اراده ت قابله تحسینه ، از این اراده ت منم انگیزه گرفتم!!!
      امسال کنکور 25 تیره پس تقریباً 7 ماه وقت داری نه پنج تا خیالت تخت میرسی ایشالا امسال میترکونی
      یاشاسین
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جو خرخونی نداره...اصن جو درس کمه توش...ب جز چن نفر ک خرخونن بقیه یا سهمیه این یا مث منن و نمیخوننرتبه پارسالم 837 منطقه 3...زیرگروه پزشکیایشالا...مرسی از قوت قلب دادنت

اره حدس میزدم منظورتون از جو چیه..... میشناسم افرادی رو که به خاطر همین جو که گفتین انصراف دادن اومدن سراسری.... حتی فیزیو سراسری رو ب پزشکی ازاد ترجیح دادن....

شما هم که رتبت خوب بوده بخونین مسلما موفق میشین.

حالا چرا رفتین ازاد با رتبه837؟؟؟؟؟؟؟فضولی نباشه...
      با هزار هم سراسری رفتن..

11. Top | #26
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط تلاش با فکر می خاد

12. Top | #27
      Ala
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      داداش دمت گرم که با رتبه رتبه به این خوبی و دانشگاهی که میری هنوز انگیزه داری برا کنکور واقعاً اراده ت قابله تحسینه ، از این اراده ت منم انگیزه گرفتم!!!
      امسال کنکور 25 تیره پس تقریباً 7 ماه وقت داری نه پنج تا خیالت تخت میرسی ایشالا امسال میترکونی
      یاشاسین
      يعني براي پاس كردن آناتومي وبيوشيمي نبايد وقت بذاره!

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با ۸۰۰ چرا سراسری نزدید ؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      علی تو بازم تو 2راهی گیر کردی...

ازاد پزشکی با سراسریش فرقی نمیکنه اگه با هزینش مشکل نداشته باشی.. انقدر گیر نده به دانشگاه دولتی..قبلانم گفتم موقعیتت آرزوی خیلیاست..

ترم 2 پزشکی درساش خیلی سخته در کنارش برا کنکور خوندن شاید همتی n برابر بخواد..

چرا مرخصی نمیگیری..هدفتو مشخص کن..اگه میخوای دوباره بخونی چطور میتونی هم دانشگا بری کلی وقتتو اونجا بگذرونی وسرکلاسای پزشکی که میدونی باید بشینی حتما..غیبت میبت نداریم..
      بعد کی میخوای برا کنکور بخونی..خیال الانو نکن تو برهه ای که قراره کنکور بدی تیرماه همزمان امتحانات ترمم شروع میشه..

اگه میخوای این 6ماهم واقعا بخونی بااااید ترم 2 رو مرخصی بگیری فضایی فکر نکن دوتا باهم نمیشه..ادمیا موجود خارق العاده نیسی که...

رشتت ریاضی نیست که بگم ازاد با سراسریش فرق میکنه ..استادا تو دانشگاهای ازاد پزشکی همونقدر کار میکشن که استادای دانشگاه سراسری کار میکشن از دانشجوا..

خوب فکراتو کن..چون تگ کردی اومدم ج دادم قصدم دخالت نیست ولی درست تصمیم بگیر

مورد آخرم بگم اینکه خیلی از ماها تو جایگاهی هستیم که حقمون نیست یه امیر نامی اینجاس فیزیوتراپی میخونه بیشتر ازمانباشه کمتر ازمانیست حقش دکترا بود نه لیسانس...

1 سعیدنامی اینجاس که اصلا ازش خوشم نمیاد ولی ادم باید واقعیتو بگم حقش سراسری بود نه ازاد...و خیلیای دیگه...

چن ماهه این موضوع مث خوره داره داغونت میکنه...بابا سراسری با ازاد تو3تا رشته دندون و دارو و پزشکی هیچ فرقی باهم نمیکنن..

نزدیک خونمون 1 مطب دندونپزشکیه بخدا روزی 5تا بیمارم نداره کجا خونده؟ دندون بهشتی

بازم تاکید میکنم سراسری با ازاد هیییییییچ فرقی نمیکنه ولی اگه الکی مثلا کلاس بزاری که دولتی خوندم باید ترم 2رو مرخصی بگیری وگرنه نمیشه دوست من... ماشالا دانشجوی پزشکیم هستی نمیتونم شعار الکی بهت بدم..هرچقدرم مسلط باشی باید مرخصی بگیری درسای پزشکی رو نمیشه الکی پاس کرد
      ویرایش توسط eli94 : 07 دی 1394 در ساعت 19:06

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبل از ارادت حوصلهَ تو تحسین می کنم.... وقتی می تونی و بهت لطمه نمیزنه چرا که نه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن