خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فرجه کم برای فیزیک ، اولویت جمع بندی کدوم بخش باشه؟

سلام راستش تو این 20 روز جمع بندی قصد دارم زیست و شیمی پیش رو تو همون فرجه خودشون (یه روز و نصف) جمع کنم ولی برای ریاضی و فیزیک نمیدونم چیکار کنم، ریاض. که فردا امتحانمونه و فقط امروز عصر وقت داشتم همون جزومو بخونم که اونم خیلی کامل نیست فیزیکم که داغونم، تقریبا هیچی مسلط نیستم،. تو این هفته تونستم یکم حرکت نوسانی بخونم فقط فرجه فیزیکم یه روز ونصف هست و عملا وقت برای خوندن کتابی مثل گاج نیست و وفقط میتونم جزوه و مثالهای کتابو بخونمچون امتحانات ما 16 ام تموم میشه قصدم اینه اون 9 روز باقی مونده تا ازمون رو ریاضی و فیزیک کار کنم و شیمی و زیست رو کمتر تو برنامه بذارم ( به شرطی که بتونم تو فرجه کامل جمشون کنم)پیشنهاد شما چیه؟؟ کلا چیکار کنم؟؟ برای فیزیک از چهار فصل اول چیارو بخونم؟ که هم اسونتر باشه و بشه سریعتر یادشون گرفت، حرکت شناسی یا دینامیک یا موج یا حرکت نوسانی؟؟ برای ریاضی چطور؟ احتمال رو تا حدودی بلدم وفقط نیاز ب. 30_40 تا تست دارم تا بهش مسلط شم ولی ترکیب و جز صحیح و قدر نسبت رو در حد تشریحی ( حالا یه ذره بیشتر) بلدم لگاریتمم که همه تستای خیلی سبز رو زدم و به نظرم کاملا بلدمش دنباله هم نیازبه 20_30 تا تست داره مرسی کلی

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک حرکت بخون .....ریاضیم که همه رو بلدی .....مشتق بخون......البته حرکت شناسی شاید سهم کمتری تو سوالات داشته باش موجم خوبه ولی یکم وقت بیشتری میخواد

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی البته ریاضی خم کاملا بلد نیستم ها نظر بقیه چیه؟

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن