خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question درخواست کـــمـــک : سردرگمی در مــــورد زیـــســــت و نحوه مـــطالعه ...

آغازسخن یاد خدا باید کرد خود را به امید او رها باید کرد

سلام بر کنکوریای عزیز ... امیدوارم که حالتون خوب باشه

من تا الان زیاد زیست نخون
      دم ... از هرکس روش مطالعه میپرسم میگه کتابو باید بخونی و ...
      من این روش رو پیش گرفتم برای فصل های 3 و 4 سال چهارم به این صورت که اول متن کتاب رو دقیق میخون
      دم و نکته هاشو در میاوردم بعد نکته های نشر الگو و نکته های تست هارو وارد کتاب میکردم ... نتیجه هم گرفتم از این روش اما خوب خیلی خیلی خیلی وقت گیره .... منم که تا حالا چیز زیادی نخوندم وقت زیادی برای اینکار ندارم ...
      این ش
      د که رفتم سراغ کتاب های درسنامه ...
      نظرتون
      درمورد اینکه من از فاگوزیست بخونم و بعد از الگو تست بزنم چیه ؟؟؟

و اینکه برای پیش هنوز فاگو نیومده و احتمالا خیلی دیر بیاد ...نظرتون در مورد درس‌نامه کامل، نکات ترکیبی و همایش زیست‌شناسی پيش‌دانشگاهی. دکتر عمارلو : نشر دریافت چیه ؟؟؟

کلا اگه روش دیگه ای رو هم در نظر دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ...

خیلی خیلی خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همایش برا جمع بندیه
      شما همین کار رو ادامه بده اولش سخته ولی مطمعن باش بعد یه مدت روونن میشی و را میفتی
      دیگه تصمیم با خودت

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      آغازسخن یاد خدا باید کرد خود را به امید او رها باید کرد

سلام بر کنکوریای عزیز ... امیدوارم که حالتون خوب باشه

من تا الان زیاد زیست نخون
      دم ... از هرکس روش مطالعه میپرسم میگه کتابو باید بخونی و ...
      من این روش رو پیش گرفتم برای فصل های 3 و 4 سال چهارم به این صورت که اول متن کتاب رو دقیق میخون
      دم و نکته هاشو در میاوردم بعد نکته های نشر الگو و نکته های تست هارو وارد کتاب میکردم ... نتیجه هم گرفتم از این روش اما خوب خیلی خیلی خیلی وقت گیره .... منم که تا حالا چیز زیادی نخوندم وقت زیادی برای اینکار ندارم ...
      این ش
      د که رفتم سراغ کتاب های درسنامه ...
      نظرتون
      درمورد اینکه من از فاگوزیست بخونم و بعد از الگو تست بزنم چیه ؟؟؟

و اینکه برای پیش هنوز فاگو نیومده و احتمالا خیلی دیر بیاد ...نظرتون در مورد درس‌نامه کامل، نکات ترکیبی و همایش زیست‌شناسی پيش‌دانشگاهی. دکتر عمارلو : نشر دریافت چیه ؟؟؟

کلا اگه روش دیگه ای رو هم در نظر دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ...

خیلی خیلی خیلی ممنون
      همایش خوبه اما کامل نیست و باید خودت نکات رو دربیاری

اولش یکم وفت گیره ولی کم کم سرعت می گیره کارت ... راه درست همینه هر چند قت گیر باشد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بهترین و کامل ترین کتاب واسه پیش دانشگاهی ... همایش نشر دریافت هست ... هم کامل هست هم تست داره ...پیش رو با اون بخون

دوم و سوم هم همایش خوبه ولی کامل کامل نیست ...فک نکن باهاش بخونی همه تست ها میزنی باید در کنارش تست های تالیفی خوب +‌سراسری سال های قبل رو بزنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      روشتون خوبه..به شرط تداوم و پشتکار نتیجه میده...
      دوست بنده رتبه 52 کنکور 94 شد و زیست رو فقط از نکات ایستگاه های درسی خیلی سبز مطالعه میکرد + متن کتاب...اما تاکیدش روی ایستگاه های خیلی سبز بود...منم الان دارم روش ایشون رو ادامه میدام و درصد زیستم توی آزمونا بالاست...امتحانش ضرری نداره دوست عزیز

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله روشت درست و عالیه سرعتتو بالاببر و ساعت مطالعتو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واییییییی ....

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم دوستان ....

انگیزم برای مطالعه زیست چندین برابر شد ....

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی که کلاس میره لازمه علاوه بر جزوه استادش ، جزوه نشر الگو یا خیلی سبز هم بخونه؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام من چندتا سوال داشتم راجبه زیست ممنون میشم جواب بدین
      من روشم تو مطالعه زست اینه ک ابتدا کل فصلو از کتابو میخونم بعدشم درسنامه خیلی سبز بعدشم تست ولی نمیدونم چرا نتیجه نمیگیرم
      حالا سوالام
      1-من در حین خوندن خیلی سبز نکاتو وارد کتاب میکنم،آیا حاشیه نویسی ک میگن اینه؟ دوما این روش یجورایی وقت گیره و تمرکز رو بهم میزنه!پیشنهاد شما چیه
      2-بنظر شما فصلو ب قسمت های مختلف تقسیم کنم و تست های هر قسمت رو جداگونه بزنم یا اینکه ابتدا کل فصلو بخونم بعد تست بزنم؟
      3-موقع جمع بندی این همه مطالبو چجوری میشه تو زمان کمی مرور کرد؟ (این سوال خیلی ذهنمو درگیر کرده)

در آخر هم اگه میشه ی روش خوب واسه خوندن زیست بگین
      خیلی ممنون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو درس زیست بهترین روش اینه که اول فقط متن کتابو بخونی جوری که همه قیدها و همه شکل ها رو بلد باشی بعدش تست بزنی و پاسخ تشریحی همه تستایی که زدی رو (حتی اونایی که درست زدی) بخونی و نکات تستا رو تو کتاب درسی بنویسی این جوری می فهمی کجای کتاب رو خوب خوندی و کجاها رو خوب نخوندی بعد دوباره برمی گردی و کتاب به همراه نکاتی که نوشتی رو می خونی
      مرور هم خیلی مهمه
      باید تا کنکور زیاد مرور کنی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
      سلام من چندتا سوال داشتم راجبه زیست ممنون میشم جواب بدین
      من روشم تو مطالعه زست اینه ک ابتدا کل فصلو از کتابو میخونم بعدشم درسنامه خیلی سبز بعدشم تست ولی نمیدونم چرا نتیجه نمیگیرم
      حالا سوالام
      1-من در حین خوندن خیلی سبز نکاتو وارد کتاب میکنم،آیا حاشیه نویسی ک میگن اینه؟ دوما این روش یجورایی وقت گیره و تمرکز رو بهم میزنه!پیشنهاد شما چیه
      2-بنظر شما فصلو ب قسمت های مختلف تقسیم کنم و تست های هر قسمت رو جداگونه بزنم یا اینکه ابتدا کل فصلو بخونم بعد تست بزنم؟
      3-موقع جمع بندی این همه مطالبو چجوری میشه تو زمان کمی مرور کرد؟ (این سوال خیلی ذهنمو درگیر کرده)

در آخر هم اگه میشه ی روش خوب واسه خوندن زیست بگین
      خیلی ممنون

سلام
      اینکار بسیار عالی هست / نکاتی که خیلی سبز گفته رو وارد کتاب میکنید خوبه و حاشیه سازی هم به همین میگن.جزو ددرس تخصی شما هم هست و وقت گیره !
      در خصوص مطالعه در زمان سریع هم بگم همه چیز به درک شما اون مطلب در زمانی که خوندید بستگی داره . مطمین باشید میتونید
      برای آرزو و هدفی بزرگ خواهم جنگید...!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa100 نمایش پست ها
      تو درس زیست بهترین روش اینه که اول فقط متن کتابو بخونی جوری که همه قیدها و همه شکل ها رو بلد باشی بعدش تست بزنی و پاسخ تشریحی همه تستایی که زدی رو (حتی اونایی که درست زدی) بخونی و نکات تستا رو تو کتاب درسی بنویسی این جوری می فهمی کجای کتاب رو خوب خوندی و کجاها رو خوب نخوندی بعد دوباره برمی گردی و کتاب به همراه نکاتی که نوشتی رو می خونی
      مرور هم خیلی مهمه
      باید تا کنکور زیاد مرور کنی
      من ترسم از اینه ک نتونم تا قبله کنکور زیست پایه رو تموم کنم اخه احساس میکنم خیلی عقبم برا همین هر روز دارم سعی میکنم حداقل یه ساعت زیست بخونم
      حالا بنظرتون با این روشی ک گفتین میرسم زیستو حداکثر تا قبله خرداد تمومش کنم ؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
      من ترسم از اینه ک نتونم تا قبله کنکور زیست پایه رو تموم کنم اخه احساس میکنم خیلی عقبم برا همین هر روز دارم سعی میکنم حداقل یه ساعت زیست بخونم
      حالا بنظرتون با این روشی ک گفتین میرسم زیستو حداکثر تا قبله خرداد تمومش کنم ؟

1 ساعت کمه چون سرگرمی های زیادی دارید / اگر هدفتون بزرگه پس باید بزاریشون کنار و به ساعت مطالعت اضاف کنی
      پیشنهاد من اینه زمان هایی درس بخون که واقعا دوست داری و یه جای خاص باشه و جاتو تغییر ندی و وسایل سرگرم کننده اطرافت نباشه

روزی 15 دقیقه یا 10 دقیقهبه دیروزت اضاف کن!
      بیشتر اضاف کنی ممکنه ممکنه زده بشی چون 1 ساعت ماکسیممت بوده .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      و البته یه کلمه خیلی بد هم هست که مارو در یه کاری مایوس میکنه
      اون کلمه " اما " هست.

اما من وقتم کمه .. اما من نمیتونم بخونم

سعی کنید تا این کلمه به ذهنتون اومد کار مخالفشو انجام بدید ! یعنی نزارید رو شما تاثییر بزاره . اشالله میتونی بخونی...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن