خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

help : معرفی یه منع برای »»»»»»»»زیــســت شــنــاســـی

سلام دوستان
      من برای زیست نشر اللگو رو دارم.
      اما تو سایت زیستکده وقتی به مصاحبه ای گوش دادم می گفت که نشر الگو خوب نیست و همش خط به خط کتاب رو تست کرده.
      یکی از دوستام خیلی سبز داره که چند روز پیش دیدم که خیلی سبز انصافا سوالاتش خیلی خوبه.
      حالا موندم که خیلی سبز رو بگیرم یا نه؟؟

به نظرتون الان خیلی سبز رو بگیرم می رسم تا کنکور تموم کنم؟/
      واسه پیش دو هم نشر الگو دارم. برای پیش2 هم به نظرتون با توجه به اهمیتش خیلی سبز رو بگیرم یا نه؟؟(یا کتاب دیگه ای اگه می دونین معرفی کنین)

خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اما تو سایت زیستکده وقتی به مصاحبه ای گوش دادم می گفت که نشر الگو خوب نیست و همش خط به خط کتاب رو تست کرده.
      یکی از دوستام خیلی سبز داره که چند روز پیش دیدم که خیلی سبز انصافا سوالاتش خیلی خوبه.

واسه پیش دو هم نشر الگو دارم. برای پیش2 هم به نظرتون با توجه به اهمیتش خیلی سبز رو بگیرم یا نه؟؟(یا کتاب دیگه ای اگه می دونین معرفی کنین)

خیلی ممنون
      کتاب نشر الگو تست های بهتر و جدید تری نسبت به خیلی سبز داره بنابراین شک نکن بهترین همون نشرالگو هست و بعد از اون گاج

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-de نمایش پست ها
      کتاب نشر الگو تست های بهتر و جدید تری نسبت به خیلی سبز داره بنابراین شک نکن بهترین همون نشرالگو هست و بعد از اون گاج
      ممنون از اظهار نظر شما
      ولی من وقتی مثلا بخش حواس نشر الگو رو با خیلی سبز(مطابق کنکور95 / جدید) مقایسه می کنم می بینم که تست های خیلی سبز از نشر الگو قوی تره.
      حالا موندم چیکار کنم.واقعا گیج شدم از نشر الگو زده شدم.
      شما خودتون نشر الگو دارین؟؟ازش راضین؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...بهترین کار کتاب تست زیست جامع گاج تست های یه فصل بزن همون چیزی که می خوای توی این کتاب هست نکاتش توی کتابت حاشیه نویشی کن و بعد بیا تست های الگو بزن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم تعریف خیلی سبز سال سومش رو زیاد شنیدم ولی خودم تنها منبعم گاج نقره ای جامع و سوالای قلم چی هست واسه زیست+کتاب

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دوستان

خیلی ممنون
      شما خودت پی دی اف کتابر و دانلود کن خودت ببین باهاش راحتی و از سبک و نکات سوال خوشت میاد یا نه
      اگه اومد بگیرش
      شاید یه کتاب سوالاتش خوب باشه ولی چون با سبکش راحت نیستی ازش بهره لازم رو نبری
      مهم اینه که خودت با کتاب راحت باشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نشرالگو+گاج نقره ای

ترکیب جالبیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن