خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

تحصیل در دانشگاه آلمان

سلام خسته نباشید
      واقعا نمیدونستم همچین تایپیکی رو کجا بزارم ولی بیشتر از مشاوران و افراد با تجربه میخوام که راهنماییم کنن

اول بگم من پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم و کنکوری 95 ام دارم برای کنکور میخونم

ولی از طرف عموم که در شهر کلن کشور آلمان زندگی میکنه بهم پیشنهادی شد که برام پزیرش بگیره و اونجا تحصیل کنم

یه سنگی جلویه پام انداخت که واقعا تصمیم گیری برام سخت شد چن روزه دارم سخت تحقیق میکنم اخه اطلاعاتم خیلی محدوده

درضمن من بورسسیه ای نیستم چون معدکلم 18 و کتبی 16.50 هست

مشکلای هزینه ام که بزرگترین مشکل برای تحصیل خارج از کشوره رو هم ندرام چون عموم میگه خودم میدم همشو

میخوام بدونم شرایط تحصیل اونجا چطوری هست ؟ میتونم بسازم یا نه ؟ در کل تو تصمیم گیری از شما میخوام که کمکم کنید کنکور هم که نزدیکه باید زودتر تصمیمم رو بگیرم

مرسی که خوندید

تازگیا با مشاور تحصیلی که آلمان زندیگی میکنه تلفنی حرف زدم . گفته مثه ایران نیست اونجا سر هر دانشگاه آزمون بدی . کالج یک ساله رو که بگذرونی دست بزاری رو دانشگاه یک آلمان هم میبرنت چون حق تحصیلی داری و وزارت تحصیلیش موظفه و از این جوور حرفااااا ... خیلی خوبه نه ؟
      ویرایش توسط amir.abs : 16 بهمن 1394 در ساعت 14:42

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقا به قرآن چاخان نمیبافم
      کسی واقعا نظری نداره ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دیوانه ای تو .....
      خب برو دیگه اینم پرسیدن داره
      [SIGPIC][/SIGPIC]

4. Top | #4
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به دلت رجوع کن ببین خدا چی میگه بهترین مشاوره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بنده با نظر جناب x3 موافقم .خوشا به حالتون این فرصت رو غنیمت بشمارید. امیدوارم که درست ترین تصمیم رو بگیرید.

آلمانی ها خیلی نژاد پرستن باوجود اینکه ایرانی ها رو خیلی به نژاد خودشون نزدیک می دونن اما باز هم تمایزهایی قائل اند.درضمن شما این رو در نظر بگیرید که الان قراره شما یه زبان جدید رو یاد بگیرید و خودتون رو از نظر زبان

فرهنگ و ... با اون جا تطبیق بدید.

اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد!

تمام سپاسم ار آن کسیست که لحظه ای به من نیاز نداشت اما هرگزحتی برای لحظه ای فراموشم نکرد !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره
      ولی پس فردا اگرم یه چیزی شدی برا خودت نمیتونی بگی من به اینجا رسیدم
      عموت به اینجا رسوندت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      واقعا نمیدونستم همچین تایپیکی رو کجا بزارم ولی بیشتر از مشاوران و افراد با تجربه میخوام که راهنماییم کنن

اول بگم من پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم و کنکوری 95 ام دارم برای کنکور میخونم

ولی از طرف عموم که در شهر کلن کشور آلمان زندگی میکنه بهم پیشنهادی شد که برام پزیرش بگیره و اونجا تحصیل کنم

یه سنگی جلویه پام انداخت که واقعا تصمیم گیری برام سخت شد چن روزه دارم سخت تحقیق میکنم اخه اطلاعاتم خیلی محدوده

درضمن من بورسسیه ای نیستم چون معدکلم 18 و کتبی 16.50 هست

مشکلای هزینه ام که بزرگترین مشکل برای تحصیل خارج از کشوره رو هم ندرام چون عموم میگه خودم میدم همشو

میخوام بدونم شرایط تحصیل اونجا چطوری هست ؟ میتونم بسازم یا نه ؟ در کل تو تصمیم گیری از شما میخوام که کمکم کنید کنکور هم که نزدیکه باید زودتر تصمیمم رو بگیرم

مرسی که خوندید
      سلام بستگان ما رفتن آلمان پزشکی می گه اونجا زیاد دنبال پزشکی نمی رن میگن سخته و اینا و از زندگی اش هم خیلی راضیه و تعریف میکنه زودتر فرار کن که اگه رهبر عوض شه دوباره جنگ میشه به فا میری
      ایران ، فدای اشک و خنده ی تو ، دل پر و تپنده ی تو ، فدای حسرت و امیدت ، رهایی رونده ی تو ، رهایی رمنده ی تو ...
      ایران ، اگر دل تورا شکستند ، تو را به بند کینه بستند ، چه عاشقان بی نشانی ،که پای درد تو نشســتند ...
      کلام شد گلوله باران ، به خون کشیده شد خیابان ، ولی کلام آخر این شد : که جان من فدای ایران ... تو ماندی و زمانه نو شد ، خیال عاشقانه نو شد ، هزار دل شکست و آخر ، هزار و یک بهانه نو شد ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      راستی می گفت آلمان فقط زبان مهمه یعنی اگه زبانت خوب نباشه مردم تحویلت نمی گیرن دولت و دانشگاه هم همینطور می گن می خواد تحصیل کنه برگرده ولی زبانت خوب باشه باهات رفیق می شن از الان زبانت قوی کن البته نمیدونم چه رشته ای می ری ولی از ایران بهتره برو حتما نژادشونم با ما یکیه راحت تری :d
      ایران ، فدای اشک و خنده ی تو ، دل پر و تپنده ی تو ، فدای حسرت و امیدت ، رهایی رونده ی تو ، رهایی رمنده ی تو ...
      ایران ، اگر دل تورا شکستند ، تو را به بند کینه بستند ، چه عاشقان بی نشانی ،که پای درد تو نشســتند ...
      کلام شد گلوله باران ، به خون کشیده شد خیابان ، ولی کلام آخر این شد : که جان من فدای ایران ... تو ماندی و زمانه نو شد ، خیال عاشقانه نو شد ، هزار دل شکست و آخر ، هزار و یک بهانه نو شد ...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اقا با زبون المانی نوشتم برات که دیگه فیلتر نشه!دیگه خود دانی!

Herr Amir vergessen, diese Worte mit verbundenen Augen Brv..az dieses Land Kurzurlaub! Dies ist der Ort, den Sie mit dem, was? !!! Ich gewann, wenn die Situation ging mit dem Kanada bleiben wollen! Wir haben gesehen, was gut für dich ... Sie gehen raus Dvmysh Safa Stadt für ein glückliches Leben bis hin zu Ihrem Liebesleben zu töten ist nicht Patt Mykny..msl vorne .... es gibt so lächerlich Recht, respektiere dich Qayln..kskhly Wertkarte, wenn sie zu Fuß schlimmsten Zusammenbruch besuchen Sie jemals verrückt!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه ابهام وجود داره.شما عموت اونجاست بعد میای از ما درباره ی اونجا میپرسی.

من خودم همه ی کشور های اروپایی رو گشته ام.( الکی مثلا من جهانگردم.راستش یه بار تهران رو دیدم اونم تو تلوزیون)
      ویرایش توسط broslee : 01 دی 1394 در ساعت 21:32

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برو
      دست ما هم بگیر بیایم
      ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wanted2014 نمایش پست ها
      بنده با نظر جناب x3 موافقم .خوشا به حالتون این فرصت رو غنیمت بشمارید. امیدوارم که درست ترین تصمیم رو بگیرید.

آلمانی ها خیلی نژاد پرستن باوجود اینکه ایرانی ها رو خیلی به نژاد خودشون نزدیک می دونن اما باز هم تمایزهایی قائل اند.درضمن شما این رو در نظر بگیرید که الان قراره شما یه زبان جدید رو یاد بگیرید و خودتون رو از نظر زبان

فرهنگ و ... با اون جا تطبیق بدید.

همه جای دنیا مردم نزاد پرستن! مهم اینه که چطور مخفیش کنن که بعضی از مردم خوب بلدن اینکارو انجام بدن و بعضی ها هم نمیتونن.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      منم یه عمو دارم بیرمنگام انگلیس زندگی میکنه اگه به من یه همچین پیشنهادی میداد با کله میرفتم...
      نظر من اینه که ببین کدوم دانشگاه قراره بری و سطحش چطوره بعد با دوری از خونه مشکل نداری. ومورد دیگه اینکه کسی که از همون اول دانشگاه های خارج کشور باشه راحت تر میتونه بورسییه بگیره برای ارشد....و حتی خوب باشی برای دانشگاه های معتبر.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال: یعنی خارج رفتن برای تحصیل انقدر راحته که الان هرکی میاد یه چیزی میگه مثلا پزشکی روسیه،آلمان؛ترکیه؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال: یعنی خارج رفتن برای تحصیل انقدر راحته که الان هرکی میاد یه چیزی میگه مثلا پزشکی روسیه،آلمان؛ترکیه؟؟؟
      بستگی داره کدوم کشور باشه و چه رشته ای
      بعضیا راحته و بعضی ها سخت

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن