خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرایط تحصیل در کشورهای پیشرفته به خصوص آلمان خیلی بیشتر به سواد طرف ربط داره.اونجا مث اینجا از پردیس و دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی خبری نیس.اگه باشه در شهرهای کوچیکی اونم شاید اسمش تو لیست نباشه.
      خود تحصیل تو آلمان هزینه ای نداره.ولی هزینه زندگی بالاست.یعنی اگه تو آزمون هایی که دانشگاه های اونجا برگزار میکنن بتونی موفق بشی مشکلی از بابت ورود به دانشگاه نداری منوط به اینکه زبان آلمانیت هم مشکلی نداشته باشه.
      می مونه فقط هزینه زندگی خودت که دیگه عمو جانت مایه میذاره.

مهمترین قسمت ورود به دانشگاه های آلمان همان آزمون ورودی هاشه.
      قضیه نژاد و آریایی و این جور قصه های عوام پسند تاریخ گذشته رضا پهلوی رو بذار کنار .یه بار رضا پهلوی یه همچین توهمی زد ببینین چه بلایی سرش اومد.این جور چیزها حرف زدن رو هواست.
      این داستان رو رضا خان ساخت تا بتونه به هیتلر نزدیک بشه که همین دروغ کارش رو یه سره کرد.
      کوروش مادرش از قوم ماد ها بود که رفتند سمت آذربایجان و پدرش هم از قوم پارس بود.همین.دیگه آلمان این وسط کجا کاره؟اونهم ربطش میدین به بورسیه و دانشگاه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اره خیلی راحته یکی از اقوام ما الان کانادا هست..البته کانادا خیلی سخت گیریش بیش تره...دو تای دیگه هم از اقوام هستن که بلاروس و هند دارن پزشکی میخونن فقط میخواد پول داشته باشی یا یکی رو داشته باشی که از لحاظ مالی ساپورتت کنه وگرنه خیلی راحت میشه رفت کشورای دیگه بدون کنکور پزشکی خوند!!فقط پول میخواد داشته باشی وگرنه بقیه ی مواردش ردیفه
      سلام ،

اون دو نفری رو که رفتن بلاروس وهند ، تقریبا چقدر هزینه شون شده.....؟؟؟؟
      کل هزینه رو ابتدا پرداختن یا اینکه ترم به ترم پرداخت می کنن....؟؟؟
      پزشکی هند سطحش چطوره......؟؟؟؟؟
      این دو نفر قاعدتا می خوان پس از فارغ التحصیل شدنشون برگردن ایران دیگه .....
      آیا به راحتی اجازه کار توی ایران رو بهشون میدن یا اینکه مثلا باید آزمونی یادوره ای رو هم توی ایران بگذرونن.....؟؟؟
      اگه اطلاعاتی در این مورد داری ، بگو....
      ممنون.....

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      یعنی خوبه یا بد ؟
      خوووووووووووووووووووووووو ووب

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      YES
      مطمئنین کاملا درست نوشتین؟!بعضی قسمت هاش برای خودتون نامفهوم نیست؟!

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      مطمئنین کاملا درست نوشتین؟!بعضی قسمت هاش برای خودتون نامفهوم نیست؟!
      تا جایی که در حد توانمون بود نوشتیم..مطمئن نیستم ولی خوب مهم منظورم بود که رسوندم

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا جایی که در حد توانمون بود نوشتیم..مطمئن نیستم ولی خوب مهم منظورم بود که رسوندم
      چند قسمتش زیاد مفهوم نبود....درسته موفق باشین

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خدایا...از این فرصت ها نصیب ما کن...حتما برو...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tinker Bell نمایش پست ها
      خیلی عالیه!
      هزینه اونجا ماهی حدود 2 تومان در میاد.اگه رشته ای مثل پزشکی یا دارو بخواید فقط کافیه کنکور 95 تجربی بدید تا رشته ی شیمی یا پرستاری یه جا قبول شید.بعد اونجا پذیرش میدن بهتون.
      چیزایی که لازمه مدرک b1 زبان آلمانی هست که تا موقع گرفتن پذیرش (حدود 6 ماه) مدرک زبان آلمانیتون رو بگیرید.
      اگه رشته مهندسی هم بخواید (پیشنهادی) خیلی راحت پذیرشتون اوکی میشه.
      فقط یک سال اونجا باید کالج برین.اونجا زبان آلمانیتون تقویت میشه و جای نگرانی ای نیست.
      دانشگاه اونجا واسه کارشناسی آلمانی زبان هست.که البته بالاخره اونجا آلمانه و باید زبانشون رو یاد بگیرید.پس فرق آنچنانی هم نداره.
      فرصت خیلی خوبیه و با توجه به دانشگاه های ایران و امکاناتشون! پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید.
      صمیمانه تبریک میگم بابت همچین فرصت خیلی عالی ای که جلوتون گذاشته شده!
      اگه سوالی داشتین بازم تو پی وی میتونید بپرسید ازم.
      امیدوارم موفق باشین

بابا دمت گرم

اولین پیامی بود انقد روشن بینانه نسبت به رفتن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      راجه به دانشگاه کلن کسی اطلاعات داره ؟؟؟

پذریش گرفتن ازش آسونه ؟؟؟؟؟
      با معدل متوسط و کلا شرایط معمولی یا باید نخبه باشی ؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tinker Bell نمایش پست ها
      خیلی عالیه!
      هزینه اونجا ماهی حدود 2 تومان در میاد.اگه رشته ای مثل پزشکی یا دارو بخواید فقط کافیه کنکور 95 تجربی بدید تا رشته ی شیمی یا پرستاری یه جا قبول شید.بعد اونجا پذیرش میدن بهتون.
      چیزایی که لازمه مدرک b1 زبان آلمانی هست که تا موقع گرفتن پذیرش (حدود 6 ماه) مدرک زبان آلمانیتون رو بگیرید.
      اگه رشته مهندسی هم بخواید (پیشنهادی) خیلی راحت پذیرشتون اوکی میشه.
      فقط یک سال اونجا باید کالج برین.اونجا زبان آلمانیتون تقویت میشه و جای نگرانی ای نیست.
      دانشگاه اونجا واسه کارشناسی آلمانی زبان هست.که البته بالاخره اونجا آلمانه و باید زبانشون رو یاد بگیرید.پس فرق آنچنانی هم نداره.
      فرصت خیلی خوبیه و با توجه به دانشگاه های ایران و امکاناتشون! پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید.
      صمیمانه تبریک میگم بابت همچین فرصت خیلی عالی ای که جلوتون گذاشته شده!
      اگه سوالی داشتین بازم تو پی وی میتونید بپرسید ازم.
      امیدوارم موفق باشین
      سلام
      هزینه اونجا بشرطی که دانشگاه بدون شهریه قبول بشن ماهی 2تا2.5 میشه.
      این هم که برای پزشکی راحت باشه به اینصورت هم نیست چون کلا برای پزشکی برای خودشون خیلی سخت میگیرن چه رسد به کشورهایی مثل ایران ولی برای دندان و پیرا بله اما برای دانشگاه های تیپ 2و3 نه دانشگاه تیپ یک.
      برای رشته های خوب مهندسی هم پذیرش چندان اسان نیست ( در دانشگاه های تیپ یک).
      برای کالج هم فقط تقویت زبان المانی نیست بلکه ارزیابی کلی هست که باتوجه به ریز نمرات کشور مبدا و بررسی کلی فعالیت دانش اموز در کالج امکان تحصیل در رشته های دلخواه یا پیشنهادی کالج فراهم میشه.
      ولی اینکه اگر بتونن در دانشگاه تیپ یک قبول بشن خیلی به نفعشون هست.
      ویرایش توسط Catman : 24 دی 1394 در ساعت 20:02

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      واقعا نمیدونستم همچین تایپیکی رو کجا بزارم ولی بیشتر از مشاوران و افراد با تجربه میخوام که راهنماییم کنن

اول بگم من پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم و کنکوری 95 ام دارم برای کنکور میخونم

ولی از طرف عموم که در شهر کلن کشور آلمان زندگی میکنه بهم پیشنهادی شد که برام پزیرش بگیره و اونجا تحصیل کنم

یه سنگی جلویه پام انداخت که واقعا تصمیم گیری برام سخت شد چن روزه دارم سخت تحقیق میکنم اخه اطلاعاتم خیلی محدوده

درضمن من بورسسیه ای نیستم چون معدکلم 18 و کتبی 16.50 هست

مشکلای هزینه ام که بزرگترین مشکل برای تحصیل خارج از کشوره رو هم ندرام چون عموم میگه خودم میدم همشو

میخوام بدونم شرایط تحصیل اونجا چطوری هست ؟ میتونم بسازم یا نه ؟ در کل تو تصمیم گیری از شما میخوام که کمکم کنید کنکور هم که نزدیکه باید زودتر تصمیمم رو بگیرم

مرسی که خوندید

سلام
      میگم اگر انشاالله کارتون جور شد ورفتید و موفق شدین ،هیچ وقت فراموش نکنید که مال کدوم خاک وسرزمین بودید
      حتما برگردید و بیاد به مردم کشور خودتون خدمت کنید
      ببخشید من خیلی آینده نگری کردم
      درپناه حق

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اگر منظورتون دانشگاه مرکزی کلن هست جز بهترین دانشگاه های المان هست .سختگیری زیادی در پذیرش داره مگر اینکه فضای خالی در اون رشته خاص زیاد داشته باشه که یکم پذیرش رو راحتتر کنن(اغلب چنین چیزی پیش نمیاد).دانشگاهی هست که بیشتر آلمان ها اون رو به رشته اقتصاد میشناسن وبعد پزشکی.بیشتر رشته هاش هم به زبان المانی هست درمقطع کارشناسی.اگر بتونین در اون دانشگاه پذیرش بگیرین خیلی خوبه ولی خب سخته.
      موفق باشین

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما یا باید انگلیسی مسلط باشی یا آلمانی...اساسا آلمانی, بهترین اساتید هر کشوری به زبان رسمی اون کشور درس میدن...مثل همین ترکیه...
      اگر با s.a.t قبول شی زبانی که بهت تدریس میکنن میشه زبان انگلیسی-abitur میشه زبان آلمانی...(که SAT امکان نداره قبول شی! من هم کلاسی آمریکایی دارم طبق گفته خودش نتونسته زبان SAT رو بزنه...)
      پذیرش تو دانشگاه های دولتی آلمان بر اساس آزمون کنکورشونه که اسمش abiture فک کنم, بعضی دانشگاها معدل دیپلم و سن رو هم دخیل میکنن و بعضیا نمیکنن...هر دانشگاهی حداقل نمره داره برای زبان آلمانی, که اگرم مدرکو نداشته باشی باید 6 ماه بری کالج تا یاد بگیری...آزمونشو میدیو فک میکنم باید سطحت حداقل B باشه...
      در کل پذیرش گرفتن از آلمان خیلی آسونتر از مثلا همین ترکیس, نه به خاطر سطح علمی, اتفاقا سطح علمیش چندین کلاس بالاتره, به خاطر هزینه زندگی...هزینه تحصیل و زندگیش حداقل ماهی 2000یورو یعنی نزدیک 8 تومن برات درمیاد...تازه اقامت گرفتن از آلمان و کلا کشورای اروپایی مصیبتیه, جدیدا هم که قوانینی برای اخراج راحت تر مهاجرین گرفتن خیلی شرایط سخت تر شده...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      شما یا باید انگلیسی مسلط باشی یا آلمانی...اساسا آلمانی, بهترین اساتید هر کشوری به زبان رسمی اون کشور درس میدن...مثل همین ترکیه...
      اگر با s.a.t قبول شی زبانی که بهت تدریس میکنن میشه زبان انگلیسی-abitur میشه زبان آلمانی...(که SAT امکان نداره قبول شی! من هم کلاسی آمریکایی دارم طبق گفته خودش نتونسته زبان SAT رو بزنه...)
      پذیرش تو دانشگاه های دولتی آلمان بر اساس آزمون کنکورشونه که اسمش abiture فک کنم, بعضی دانشگاها معدل دیپلم و سن رو هم دخیل میکنن و بعضیا نمیکنن...هر دانشگاهی حداقل نمره داره برای زبان آلمانی, که اگرم مدرکو نداشته باشی باید 6 ماه بری کالج تا یاد بگیری...آزمونشو میدیو فک میکنم باید سطحت حداقل B باشه...
      در کل پذیرش گرفتن از آلمان خیلی آسونتر از مثلا همین ترکیس, نه به خاطر سطح علمی, اتفاقا سطح علمیش چندین کلاس بالاتره, به خاطر هزینه زندگی...هزینه تحصیل و زندگیش حداقل ماهی 2000یورو یعنی نزدیک 8 تومن برات درمیاد...تازه اقامت گرفتن از آلمان و کلا کشورای اروپایی مصیبتیه, جدیدا هم که قوانینی برای اخراج راحت تر مهاجرین گرفتن خیلی شرایط سخت تر شده...
      یعنی امیدی برای پذیرش من هست تو همون دانشگاه مرکزی کلن ؟؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن