خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      h24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

برای من یه سوال پیش اومده که خدمت وظیفه را میخوای چکار کنی؟معاف هستی؟
      چون تا جایی که من میدونم اجازه ی خروج به منظور ادامه ی تحصیل برای فارغ التحصیلان لیسانس به بالا هست(با سپردن وثیقه)
      اینم لینکش (رجوع شود به آخرین سوال):
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول خروج از کشور

البته باید بگم که مطمئن نیستم و شاید قانون دیگه ای یا تبصره ای وجود داشته باشه که این کار ممکن بشه؛ برای اطمینان باید خودتون پرس و جو کنید...

ویرایش توسط h24 : 01 دی 1394 در ساعت 23:48

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثل اینه که بری آلمان از اونا در مورد کنکور ایران بپرسی!!

ولی سوال نداره. اینجا می خوای یه مهندسی بگیری و به احتمال 80 درصد(!) تو دانشگاه معتاد بشی. بعد تازه به فکر پذیرش گرفتن بیفتی!؟ هر چه زودتر برو

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال: یعنی خارج رفتن برای تحصیل انقدر راحته که الان هرکی میاد یه چیزی میگه مثلا پزشکی روسیه،آلمان؛ترکیه؟؟؟
      اره خیلی راحته یکی از اقوام ما الان کانادا هست..البته کانادا خیلی سخت گیریش بیش تره...دو تای دیگه هم از اقوام هستن که بلاروس و هند دارن پزشکی میخونن فقط میخواد پول داشته باشی یا یکی رو داشته باشی که از لحاظ مالی ساپورتت کنه وگرنه خیلی راحت میشه رفت کشورای دیگه بدون کنکور پزشکی خوند!!فقط پول میخواد داشته باشی وگرنه بقیه ی مواردش ردیفه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      بابا شماها دارین نظر یه طرفه میدین ... به همین راحتی نیستش که

از کجا میتونم از مشاوری کسی که با تجربس بپرسم ؟ تو این سایت مشاور داریم که بتونه اطلاعاتی بده بهم ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال برای تحصیل خارج از کشور معافیت تحصیلی میتونم بگیرم یا نه ؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      واقعا نمیدونستم همچین تایپیکی رو کجا بزارم ولی بیشتر از مشاوران و افراد با تجربه میخوام که راهنماییم کنن

اول بگم من پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم و کنکوری 95 ام دارم برای کنکور میخونم

ولی از طرف عموم که در شهر کلن کشور آلمان زندگی میکنه بهم پیشنهادی شد که برام پزیرش بگیره و اونجا تحصیل کنم

یه سنگی جلویه پام انداخت که واقعا تصمیم گیری برام سخت شد چن روزه دارم سخت تحقیق میکنم اخه اطلاعاتم خیلی محدوده

درضمن من بورسسیه ای نیستم چون معدکلم 18 و کتبی 16.50 هست

مشکلای هزینه ام که بزرگترین مشکل برای تحصیل خارج از کشوره رو هم ندرام چون عموم میگه خودم میدم همشو

میخوام بدونم شرایط تحصیل اونجا چطوری هست ؟ میتونم بسازم یا نه ؟ در کل تو تصمیم گیری از شما میخوام که کمکم کنید کنکور هم که نزدیکه باید زودتر تصمیمم رو بگیرم

مرسی که خوندید

سلام
      کشور خوبیه ولی اینکه کدوم دانشگاه برین خیلی مهمه اگر قراره دانشگاه های سطح 3-4 المان پذیرش بشین خوب نرین.
      اونجا باید زبان المانی یاد داشته باشین تا بتونین دوام بیارین وگرنه خیلی اذیت میشین چون المانها افرادی هستن بااینکه نسلهای جدیدشون انگلیسی یاد دارن ولی تا میتونن به المانی صحبت میکنن و با افرادی که زیاد المانی یاد ندارن یکم سخت برخورد میکنن.درضمن اغلب دانشگاه ها به زبان المانی تدریس میشن مگر بعضی از رشته های دانشگاه هایی مثل مونیخ که جزء دانشگاه های خوب هست که اونهم اخر مجبور میشین برین کلاس واونجا زبان یاد بگیرین.درضمن فکر میکنم همون اول شما نمیتونین برین دانشگاه وباید یک سال کالج بگذرونین چون سطح کلی اموزش اینجا با اونجا کاملا فرق داره.
      اینکه گفته میشه خودشون رو با ایرانیها از یک نژاد میدونن تقریبا غیرواقعیه .اونها کلا خودشون رو نژاد برتر میدونن بهشون بگین مادوتا از یک نژادیم اصولا برخورد خوبی ندارن.
      موفق باشین..... .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اقا با زبون المانی نوشتم برات که دیگه فیلتر نشه!دیگه خود دانی!

Herr Amir vergessen, diese Worte mit verbundenen Augen Brv..az dieses Land Kurzurlaub! Dies ist der Ort, den Sie mit dem, was? !!! Ich gewann, wenn die Situation ging mit dem Kanada bleiben wollen! Wir haben gesehen, was gut für dich ... Sie gehen raus Dvmysh Safa Stadt für ein glückliches Leben bis hin zu Ihrem Liebesleben zu töten ist nicht Patt Mykny..msl vorne .... es gibt so lächerlich Recht, respektiere dich Qayln..kskhly Wertkarte, wenn sie zu Fuß schlimmsten Zusammenbruch besuchen Sie jemals verrückt!

هیچی نفهمیدم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اقا با زبون المانی نوشتم برات که دیگه فیلتر نشه!دیگه خود دانی!

Herr Amir vergessen, diese Worte mit verbundenen Augen Brv..az dieses Land Kurzurlaub! Dies ist der Ort, den Sie mit dem, was? !!! Ich gewann, wenn die Situation ging mit dem Kanada bleiben wollen! Wir haben gesehen, was gut für dich ... Sie gehen raus Dvmysh Safa Stadt für ein glückliches Leben bis hin zu Ihrem Liebesleben zu töten ist nicht Patt Mykny..msl vorne .... es gibt so lächerlich Recht, respektiere dich Qayln..kskhly Wertkarte, wenn sie zu Fuß schlimmsten Zusammenbruch besuchen Sie jemals verrückt!
      خودتون نوشتین؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      برادر من به همین سادگیه سادگی هم نیست !
      تا اونجایی که من اطلاع دارم تو این وضعیت شما باید یه وثیقه بزارید
      دوسته من چند سال قبل که اومد پاریس سند خونه رو وثیقه گذاشت به علاوه مقداری پول نقد تا تونست بره برای ادامه تحصیل ( اون موقع دبیرستانی بود )

الان هم بخواید برید برای ادامه تحصیل حداقل باید مدرک b2 آلمانی رو داشته باشید یا اگر ندارید تشریف میبرید آلمان و همون جا کلاس زبانتون رو طی می کنید و یه مدت کلا معلق میمونید !
      هزینه های زندگی و تحصیل هم کامل به عهده خودتون هست که اجازه کار هم ندارید و باید از جیب خرج کنید

اما وقتی لیسانستون رو از یک دانشگاه معتبر بگیرید و معدلتون هم وضع مناسبی داشته باشه ( البته تو آلمان صرفا معدل ملاک نیست ) و مقام ها یا افتخاراتی رو هم که به دست آوردید عنوان کنید و زمینه تحقیقاتی مرتبط به رشتتون رو هم بگید اون موقع میتونید رایگان تحصیل کنید
      البته اینم به همین سادگی نیست و کلی اما و اگر و زیر شاخه داره

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه قدرت تحمل دوری ازوطن روداری برو
      غربت باگفتن اسانه
      بایدپوست کلفت باشی((:
      اماخب میگی عموت اونجاست یعنی تنهانیستی ومیشه تحمل کرد
      فقط چیزی که فریادمیزنه اینه که سطح دانشگاه انجاکجاواینجاکجا!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      واقعا نمیدونستم همچین تایپیکی رو کجا بزارم ولی بیشتر از مشاوران و افراد با تجربه میخوام که راهنماییم کنن

اول بگم من پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم و کنکوری 95 ام دارم برای کنکور میخونم

ولی از طرف عموم که در شهر کلن کشور آلمان زندگی میکنه بهم پیشنهادی شد که برام پزیرش بگیره و اونجا تحصیل کنم

یه سنگی جلویه پام انداخت که واقعا تصمیم گیری برام سخت شد چن روزه دارم سخت تحقیق میکنم اخه اطلاعاتم خیلی محدوده

درضمن من بورسسیه ای نیستم چون معدکلم 18 و کتبی 16.50 هست

مشکلای هزینه ام که بزرگترین مشکل برای تحصیل خارج از کشوره رو هم ندرام چون عموم میگه خودم میدم همشو

میخوام بدونم شرایط تحصیل اونجا چطوری هست ؟ میتونم بسازم یا نه ؟ در کل تو تصمیم گیری از شما میخوام که کمکم کنید کنکور هم که نزدیکه باید زودتر تصمیمم رو بگیرم

مرسی که خوندید
      با سلام
      دوست عزیز با مدرک دیپلم جایی بئرس نمی شی چه با معدل 20 چه10
      اگرم خودت بری درست نیست اما اگر بتونی دانشگاه های برتر کشور لیسانس بگیری خیلی راحت می تونی اپلای بگیری اونم از دانشگاه های بزرگی مثل هاروارد و غیره و غیره

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidmzf نمایش پست ها
      با سلام
      دوست عزیز با مدرک دیپلم جایی بئرس نمی شی چه با معدل 20 چه10
      اگرم خودت بری درست نیست اما اگر بتونی دانشگاه های برتر کشور لیسانس بگیری خیلی راحت می تونی اپلای بگیری اونم از دانشگاه های بزرگی مثل هاروارد و غیره و غیره
      یعنی مثلا بده که بری اونجا لیسانس بگیری ؟

اونطوری که شما میگی که خیلی سخت تر میشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها
      سلام
      اگه قدرت تحمل دوری ازوطن روداری برو
      غربت باگفتن اسانه
      بایدپوست کلفت باشی((:
      اماخب میگی عموت اونجاست یعنی تنهانیستی ومیشه تحمل کرد
      فقط چیزی که فریادمیزنه اینه که سطح دانشگاه انجاکجاواینجاکجا!
      یعنی خوبه یا بد ؟

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      خودتون نوشتین؟
      YES

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی عالیه!
      هزینه اونجا ماهی حدود 2 تومان در میاد.اگه رشته ای مثل پزشکی یا دارو بخواید فقط کافیه کنکور 95 تجربی بدید تا رشته ی شیمی یا پرستاری یه جا قبول شید.بعد اونجا پذیرش میدن بهتون.
      چیزایی که لازمه مدرک b1 زبان آلمانی هست که تا موقع گرفتن پذیرش (حدود 6 ماه) مدرک زبان آلمانیتون رو بگیرید.
      اگه رشته مهندسی هم بخواید (پیشنهادی) خیلی راحت پذیرشتون اوکی میشه.
      فقط یک سال اونجا باید کالج برین.اونجا زبان آلمانیتون تقویت میشه و جای نگرانی ای نیست.
      دانشگاه اونجا واسه کارشناسی آلمانی زبان هست.که البته بالاخره اونجا آلمانه و باید زبانشون رو یاد بگیرید.پس فرق آنچنانی هم نداره.
      فرصت خیلی خوبیه و با توجه به دانشگاه های ایران و امکاناتشون! پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید.
      صمیمانه تبریک میگم بابت همچین فرصت خیلی عالی ای که جلوتون گذاشته شده!
      اگه سوالی داشتین بازم تو پی وی میتونید بپرسید ازم.
      امیدوارم موفق باشین

music only arash

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن