خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Lightbulb نیازمند به یک کتاب یا جزوه درس زیست دارای نکات کامل هر جاندار

سلام. یه چند وقتی که حس درس خوندنم کمتر شده بود داشتم از کل 3 کتاب زیست تمام نکات مثلا هیدر یا حشرات توی یک صفحه را داشتم در میاوردم که تو جمع بندی بدردم بخوره ولی خیلی وقت میبره. رفتم زیست تصویری مهر ه ماه دیدم خوب بود ولی کامل نیست به یک همچنین کتاب یا جزوه خلاصه نویسی شده کاملی نیاز دارم اگه بچه اگه دارید یا میشناسید لطفا کمک کنید. هزینه هم باشه مشکلی نیست.مرسی
      قدر لحظه های “زندگی” را بدان
      زندگی یعنی “لبخند” به گذشته و امید به آینده
      لبخند “امروز” را با غم های گذشته تلخ مکن

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا همون زیست تصویری بد نیس دوما کتاب جانورنامه لقمه مهروماه عالیه واسه شما

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor 95 نمایش پست ها
      سلام. یه چند وقتی که حس درس خوندنم کمتر شده بود داشتم از کل 3 کتاب زیست تمام نکات مثلا هیدر یا حشرات توی یک صفحه را داشتم در میاوردم که تو جمع بندی بدردم بخوره ولی خیلی وقت میبره. رفتم زیست تصویری مهر ه ماه دیدم خوب بود ولی کامل نیست به یک همچنین کتاب یا جزوه خلاصه نویسی شده کاملی نیاز دارم اگه بچه اگه دارید یا میشناسید لطفا کمک کنید. هزینه هم باشه مشکلی نیست.مرسی
      توی درسنامه های ماز که تو سایت کانون میذاشتن اینجور چیزی که میگی بود ولی برا همشونو نمیدونم
      احتمالا تو کتاب آی کیو گاح که میخوان منتشر کنن این جمع بندیایی که مد نظر شماس گنجونده باشن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست تصویری کانون اخرش همه این جمع بندی ها رو داره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی دوستان
      قدر لحظه های “زندگی” را بدان
      زندگی یعنی “لبخند” به گذشته و امید به آینده
      لبخند “امروز” را با غم های گذشته تلخ مکن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام. تو همین سایت چن وخ پیش یه جزوه دانلود کردم اسمش هست زیست شناسی به روش مغناطیس ذهنی. نمیدونم خوبه یا نه اما اومده همه جونورا رو هر چی دربارشون بوده گفته
      ببین میپسندی یا نه که دیگه تو این گرونی نخوای بری کتاب بخری. اگرم نه لقمه مهروماه رو انگار میگن درباره همینه. اگه اینم نه برو خودت نکته ها رو جمع اوری کن . خدارو چه دیدی شاید با این کارت قدرت ترکیب و تحلیلت بهتر شد
      ویرایش توسط HAMID 313 : 30 آذر 1394 در ساعت 17:18

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن