خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین مجموعه ی زیست سوم

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • زیست افبا (پدرام فرهادیان)

5 35.71%
    • زیست پرواز کنکوری ها (امید فراهانی)

3 21.43%
    • زیست ونووس( مهدی ارام فر)

6 42.86%
    • زیست کنکور اسان است(دادگستری)

0 0%
    • سایر مجموعه ها

2 14.29%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      مشکل فرهادیان چیه؟!
      جمع بندی آفبا : همون که one man army گفت اومده چند تا جمله نوشته بعد میگه هر کدوم درسته یا نه برای هر کدومم یه مقدار توضیح میده
      سال ب سال : اومده pdf صفحات کتاب رو برداشته و درس میده . بدیش اینه اصلا کامل نیست . یه بخش از یه صفحه رو توضیح میده بعد ار روی بقیه میپره میره یه صفحه دیگه دوباره یه تیکه ازش رو توضیح میده ... ناقص و افتضاح
      از نظر قیمتم که اصلا کیفیت درس دادنش در حد قیمت بالاش نیست یعنی اصلا ارزش نداره
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 29 آذر 1394 در ساعت 19:02

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      جمع بندی آفبا : همون که one man army گفت اومده چند تا جمله نوشته بعد میگه هر کدوم درسته یا نه برای هر کدومم یه مقدار توضیح میده
      سال ب سال : اومده pdf صفحات کتاب رو برداشته و درس میده . بدیش اینه اصلا کامل نیست . یه بخش از یه صفحه رو توضیح میده بعد ار روی بقیه میپره میره یه صفحه دیگه دوباره یه تیکه ازش رو توضیح میده ... ناقص و افتضاح
      از نظر قیمتم که اصلا کیفیت درس دادنش در حد قیمت بالاش نیست یعنی اصلا ارزش نداره
      من احتمالا آرامفر رو میگیرم( همونی که پشت صحنه رو سوژه کرده )... زیست پرواز کنکوری رو دیدم خیلی سطح پایین توضیح میده ، درواقع میشه گفت نخ میده که بچه ها خودشون برن بخونن
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      من احتمالا آرامفر رو میگیرم( همونی که پشت صحنه رو سوژه کرده )... زیست پرواز کنکوری رو دیدم خیلی سطح پایین توضیح میده ، درواقع میشه گفت نخ میده که بچه ها خودشون برن بخونن
      من زیست پرواز رو ندیدم
      بخوام انصاف داشته باشم برای درس زیست هیچ موسسه ای کامل و عالی تدریس نداشته متاسفانه
      بازم من میگم بهترین ترکیب کتاب درسی + dvd اردو ( هم زمانش کمه هم قیمتش کمه هم کرامت واقعا عالی درس میده ) + یه کتاب تست خوب ... زمان جمع بندیم کتاب همایش عمارلو برای مرور و ترکیب مطالب
      موفق باشی
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زیست پرواز رو ندیدم
      بخوام انصاف داشته باشم برای درس زیست هیچ موسسه ای کامل و عالی تدریس نداشته متاسفانه
      بازم من میگم بهترین ترکیب کتاب درسی + dvd اردو ( هم زمانش کمه هم قیمتش کمه هم کرامت واقعا عالی درس میده ) + یه کتاب تست خوب ... زمان جمع بندیم کتاب همایش عمارلو برای مرور و ترکیب مطالب
      موفق باشی
      ممنون از معرفی اردو... دنبال همچین قیمتی بودم

کرامت سالها قبل هم خیلی تعریف میشد... زمان ما میگفت 100 با کرامت

موفقیت اتفاقی نیست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من زیست پرواز رو ندیدم
      موفق باشی
      علی کرامت فوق العاده هست ولی خب زمان تدریس هاش خیلی کمه . من به نظرم توی سیدی ازمون (قلمچی) خیلی قشنگ تر تونسته بود درس بده .
      زیست افبا که فرهادیان درس میده اصلا شبیه به اون چه که توی فرصت برابر و جدیدا کارنامه 20 شبکه ی اموزش درس میده هست؟؟
      مثلا نکات خفن و... رو اصلا توی سی دی هاش گفته ؟
      ویرایش توسط Behnam10 : 29 آذر 1394 در ساعت 19:43

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      علی کرامت فوق العاده هست ولی خب زمان تدریس هاش خیلی کمه . من به نظرم توی سیدی ازمون (قلمچی) خیلی قشنگ تر تونسته بود درس بده .
      زیست افبا که فرهادیان درس میده اصلا شبیه به اون چه که توی فرصت برابر و جدیدا کارنامه 20 شبکه ی اموزش درس میده هست؟؟
      من به کرامت ایمان دارم...

موفقیت اتفاقی نیست

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش
      حرف من اینه : شما کتاب درسی رو که باید بخونید ولی یه بخش هایی دچار ابهام میشید یا مطالب گنگه ... کرامت دقیقا همین مطالب گنگ رو رفع ابهام کرده ... مهمترین ویژگیش اینه : زمان کم ، بالاترین کیفیت
      دقیقا خواسته شما از dvd چیه؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      داداش
      حرف من اینه : شما کتاب درسی رو که باید بخونید ولی یه بخش هایی دچار ابهام میشید یا مطالب گنگه ... کرامت دقیقا همین مطالب گنگ رو رفع ابهام کرده ... مهمترین ویژگیش اینه : زمان کم ، بالاترین کیفیت
      دقیقا خواسته شما از dvd چیه؟
      درس دادن کامل + گفتن نکات ترکیبی سطر به سطر کتاب +توضیح خط به خط کتاب و شکل هاش
      مثلا علی کرامت گوارش رو توی 2-3 جلسه ی نیم ساعته بست اما هر سال 3-4 تا سوال کنکور داریم . به نظرت میتونه با توجه به اهمیتش پوشش بده . درس دادنش عالیه اما نه در 1-2 ساعت.
      من امسال سال اولمه که دارم کنکور میدم . تا 5-6 ماه پیش اصلا ترکیب برای زیست برام معنایی نداشت اما الان هر چی تست دوم میزنم رد پای سال سوم وحتی دروسی از پیش دانشگاهی که هنوز نخوندم رو توش میبینم .پس باید یه دبیر خوب باشه که تمامی این نکات رو بگه و مفهومی توضیح بده . از اون جایی که همچین دبیرایی در شهرمون نیستند پس باید به این سی دی ها روی بیارم .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      درس دادن کامل + گفتن نکات ترکیبی سطر به سطر کتاب +توضیح خط به خط کتاب و شکل هاش
      مثلا علی کرامت گوارش رو توی 2-3 جلسه ی نیم ساعته بست اما هر سال 3-4 تا سوال کنکور داریم . به نظرت میتونه با توجه به اهمیتش پوشش بده . درس دادنش عالیه اما نه در 1-2 ساعت.
      من امسال سال اولمه که دارم کنکور میدم . تا 5-6 ماه پیش اصلا ترکیب برای زیست برام معنایی نداشت اما الان هر چی تست دوم میزنم رد پای سال سوم وحتی دروسی از پیش دانشگاهی که هنوز نخوندم رو توش میبینم .پس باید یه دبیر خوب باشه که تمامی این نکات رو بگه و مفهومی توضیح بده . از اون جایی که همچین دبیرایی در شهرمون نیستند پس باید به این سی دی ها روی بیارم .
      متاسفانه dvd با این مشخصات وجود نداره
      بهترین منبع برای این کار همایش دریافته
      البته کاملا طبیعیه که شما توی ترکیب دروس الان مشکل دارید چون هنوز پیش رو کامل نخوندید و این مشکل برای همه دانش آموزای پیش امسال وجود داره و کاملا طبیعیه .. بهتره بیخود وسواس به خرج ندید و فکرتونو درگیر نکنید
      راه حل فقط اینه که شما فعلا تست ترکیبی کار نکنید . وقتی دروس پیش رو تموم کردید تست ترکیبی بزنید که اینم بستگی به این داره که کی تموم کنید . در حالت معمول خرداد تموم دروس رو تموم کردید پس اون موقع آزمون های جمع بندی یعنی کنکور های گذشته رو کار کنید که سوالا کاملا ترکیبیه و برای مرور کتاب درسی و همایش رو بخونید
      البته چون زیست درس مهمیه خرداد تا روز کنکور میتونید برنامه بریزید هر شب مثلا 20 یا 30 تا تست ترکیبی از یه کتاب تست کار کنید .. هم به مرور مطالب کمک میکنه هم توی تست های ترکیبی به تسلط میرسید

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 30 آذر 1394 در ساعت 01:32

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      زیست فقط فرهادیان . عالیه این بشر عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییی
      البته نظر منه

11. Top | #26
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام به تمامی دوستان .
      من سی دی زیست پایه علی کرامت رو دارم اما اونطوری که باید مطالب پایه رو باز کنه و تمامی نکاتش رو بگه نیست . حالا دنبال یه مجموعه ی خوب برای زیست پایه هستم به خصوص برای سال سوم .
      اگه مجموعه ی خوبی رو استفاده کردین لطفا یه توضیح جامعی ازش بدید . نظرتون درباره زیست فرهادیان برای افبا یا زیست فراهانی برای گروه پرواز کنکوری ها چییه یا حتی مجموعه های دیگه؟؟
      کدوم یکی ترکیبی تر و جامع تر (از لحاظ مفهوم و نحوه ی تدریس و بیان و.......) هست؟؟
      یه نظر سنجی هم گذاشتم برای سهولت . دوستانی که دیگر مجموعه هارو پسند میکنند میتونند اسم مدرس رو بگن .

داداش اگه مشكلت تركيبه
      من شنيدم ماز ميخواد يه كتاب بده بيرون اول بهمن كه تركيب كرده همه ي كتابا رو
      سايتشونم biomaze.ir

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به تمامی دوستان .
      من سی دی زیست پایه علی کرامت رو دارم اما اونطوری که باید مطالب پایه رو باز کنه و تمامی نکاتش رو بگه نیست . حالا دنبال یه مجموعه ی خوب برای زیست پایه هستم به خصوص برای سال سوم .
      اگه مجموعه ی خوبی رو استفاده کردین لطفا یه توضیح جامعی ازش بدید . نظرتون درباره زیست فرهادیان برای افبا یا زیست فراهانی برای گروه پرواز کنکوری ها چییه یا حتی مجموعه های دیگه؟؟
      کدوم یکی ترکیبی تر و جامع تر (از لحاظ مفهوم و نحوه ی تدریس و بیان و.......) هست؟؟
      یه نظر سنجی هم گذاشتم برای سهولت . دوستانی که دیگر مجموعه هارو پسند میکنند میتونند اسم مدرس رو بگن .
      دی وی دی های کرامت بنظرم خوبن

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام به تمامی دوستان .

کرامت واسه جا انداختن مطالب درسی خوبه
      فرهادیان واسه یاد دادن روش خوندن زیست و دادن دید در مورد زیست
      عمارلو شیک ساده مجلسی در اندازه کنکور نه کم نه زیاد و کاملا به اندازه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arslan_moghtada نمایش پست ها

کرامت واسه جا انداختن مطالب درسی خوبه
      فرهادیان واسه یاد دادن روش خوندن زیست و دادن دید در مورد زیست
      عمارلو شیک ساده مجلسی در اندازه کنکور نه کم نه زیاد و کاملا به اندازه
      منم با شما موافقم
      ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن