خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

امتحانات پیام نور معضلی بزرگ برای پشت کنکوری!

سلام بچه ها, من بخاطر فرار از خدمت پیام نور ثبت نام کردم, رشته حسابداری بندرعباس,

اول سال بهم مرخصی ندادن و گفتن باید واحد پاس کنی, من یه جلسه هم سره کلاس نرفتم و الان درسی مثل فارسی میبینم کتابش خیلی حجیمه و نمیشه یه شبه خوندش, می خواستم ببینم چی پیشنهاد می کنین برام؟؟ اگه نرم امتحانارو مشروط میشم و بعد ترم دوم هم مرخصی بهم نمی دن و می ترسم نهایتاً نتونم انصراف بدم که برم رشته ی جدید!

خواهشاً بیاین راهنماییم کنین بطور کامل

اینم بگم که شهریمو هم ثابت و هم متغیر بطور کامل پرداخت کردم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب شما مشروط بشی نمیذارن انصراف بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. فک کنم با توجه به اگر در امتحانات پیام نور غیبت کنید ! میتونی امتحانا رو غیبت کنی اما شهریه ات برنمیگرده و این ترم مرخصی تحصیلی هم حساب نمیشه. (البته برای اطمینان باید از خود دانشگاه بپرسی و مطمئن بشی ترم بعد رو بهت مرخصی بدن)

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      خب شما مشروط بشی نمیذارن انصراف بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نمی دونم دارم اینو از شما می پرسم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط babi نمایش پست ها
      سلام. فک کنم با توجه به اگر در امتحانات پیام نور غیبت کنید ! میتونی امتحانا رو غیبت کنی اما شهریه ات برنمیگرده و این ترم مرخصی تحصیلی هم حساب نمیشه. (البته برای اطمینان باید از خود دانشگاه بپرسی و مطمئن بشی ترم بعد رو بهت مرخصی بدن)
      پولش بدرک, ترم دو هم اگه بشه عین ترم اول نرم امتحان بدم و سره کلاسا نباشم , حاضرم باز پول بدم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولا که امیدوارم واحد بیشتر 14-15تا برنداشته باشی!
      دوما امیدوارم دروس نسبتا مشکل هم برنداشته باشی و اکثرا عمومی باشه که در این صورت به جرات میتونم بگم حتی میتونی معدل بالا هم بگیری چه برسه به اینکه اصلا بخوای مشروط شی!
      ولی به فرض اینکه مشروط شدی!که ایشالا نمیشی!(که حتی اگه ادبیات رو خراب کنی ولی بقیه رو خوب امتحان بدی مطمینا نمیشی)
      ترم بعد هم مثل همین ترم میگذرونی!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دروس اسون برداشتم 13 واحد ولی بازم خوندنش وقت درس خودمو میگیره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام بچه ها, من بخاطر فرار از خدمت پیام نور ثبت نام کردم, رشته حسابداری بندرعباس,

اول سال بهم مرخصی ندادن و گفتن باید واحد پاس کنی, من یه جلسه هم سره کلاس نرفتم و الان درسی مثل فارسی میبینم کتابش خیلی حجیمه و نمیشه یه شبه خوندش, می خواستم ببینم چی پیشنهاد می کنین برام؟؟ اگه نرم امتحانارو مشروط میشم و بعد ترم دوم هم مرخصی بهم نمی دن و می ترسم نهایتاً نتونم انصراف بدم که برم رشته ی جدید!

خواهشاً بیاین راهنماییم کنین بطور کامل

اینم بگم که شهریمو هم ثابت و هم متغیر بطور کامل پرداخت کردم
      سلام

تو پیام نور اگر n ترمم مشروط شی و سر جلسه امتحان نری مشکلی پیش نمیاد فقط به شرط اینکه هزینه ثابت و متغیر دانشگاهو بپردازی .

موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اگه سر جلسه امتحان نرم مشروط میشم یا حذف ترم؟؟ یعنی اینکه اصلا نرم با اینکه برم و درسارو قبول نشم هیچ فرقی نداره؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن