خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا اینایی که میگن آهنگران باعث شد یه عده جو گیر شن شهید شن.
      منظورشون اینه که اگه این آقا نبود اونا شهید نمیشدن؟؟؟
      عزیزم به بیان درسی بهت بگم.آهنگران حکم کاتالیز گر داشته وفقط اونا بیشتر انگیزه میگرفتن وگرنه بود ونبود کتالیزگر واکنش انجام ناپذیررو انجام پذیر نمیکنه.
      نمونش خودم 100تا آهنگ بخونی نمیرم زیر تانک.با این که خیلی هم جو گیرم

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      قبول دارم که این طوری دارن صورت مسئله رو پاک میکنن. یه جورایی دارن به جای بهترین راه آسون ترین راه رو انتخاب میکنن
      که تو کشور ما یه چیز طبیعیه.
      اما من شنیدم که این سهمیه رو از کسی نمی گیرن که به کسی بدن. در واقع اگر ظرفیت دانشگاهیn هست بنیاد شهید هزینه ای رو به دانشگاه میده که بشه به طور مثال n+5 و اون 5 نفر از افرادی باشن که 70 درصد نمره لازم رو کسب کردن (ازبین سهمیه ایثارگران)
      البته خب این هم یک جور بی عدالتی محسوب میشه اما در ابعاد کوچکتر.
      تازه مشاورمون هم میگفت اون ظرفیت اضافی معمولا پر نمیشه و بین بومی ها و هم قطبی ها تقسیم میشه !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      تازه مشاورمون هم میگفت اون ظرفیت اضافی معمولا پر نمیشه و بین بومی ها و هم قطبی ها تقسیم میشه !
      آره منم شنیدم.
      هیچی دیگه پس ما داریم حقشونو میخوریم

4. Top | #49
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      من یکی خودم دل و جرئتشو ندارم
      .......الان بحث دل و جرعته پاش بیفته و اتفاقی بیفته خدای نکرده میبینی دادا که اکثر این مردم برا حفظ خاک و ناموسشون و از سرغیرت بازم همچین صحنه هایی رو تکرار میکنن ولی واقعا ادم ناراحت میشه با دیدن این صحنه ها که جوونای اون زمان چطور میجنگیدن و کشته میشدن برا حفظ خاکی که الان جووناش کل دغدغشون شده شلوار زخمی و تریپ بگ و .... نمیدونم چطو فک میکنن پیش خودشون ولی همیشه دوس داشتم این نکته رو تو یه بلندگویی جایی جار بزنم شاید اینجا هم جاش نباشه ولی دوسدارم بگم اینو به همه این اقا پسرایی که اینقد جلف با قیافه های زننده تو خیابون ظاهر میشن که والا به الله هیییییچ دختری از مرد سوسول و بی شخصیت خوشش نمیاد......

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      .......الان بحث دل و جرعته پاش بیفته و اتفاقی بیفته خدای نکرده میبینی دادا که اکثر این مردم برا حفظ خاک و ناموسشون و از سرغیرت بازم همچین صحنه هایی رو تکرار میکنن ولی واقعا ادم ناراحت میشه با دیدن این صحنه ها که جوونای اون زمان چطور میجنگیدن و کشته میشدن برا حفظ خاکی که الان جووناش کل دغدغشون شده شلوار زخمی و تریپ بگ و .... نمیدونم چطو فک میکنن پیش خودشون ولی همیشه دوس داشتم این نکته رو تو یه بلندگویی جایی جار بزنم شاید اینجا هم جاش نباشه ولی دوسدارم بگم اینو به همه این اقا پسرایی که اینقد جلف با قیافه های زننده تو خیابون ظاهر میشن که والا به الله هیییییچ دختری از مرد سوسول و بی شخصیت خوشش نمیاد......
      در کنار اینا هیچ مرد پاکی هم از یه دختر ژیگول با نیم من رنگ روغن خوشش نمیاد !

There is enough light
      for one who wants to see

6. Top | #51
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      در کنار اینا هیچ مرد پاکی هم از یه دختر ژیگول با نیم من رنگ روغن خوشش نمیاد !
      ............ بر منکرش لعنت من نمیگم دخترا خوب ظاهر میشن تو خیابون ولی بحثم رو عکس شهدا بود و پسرای قدیم و الان وگرنه هیچ کس خوشش ا ادم بی شخصیت و سبکسر نمیاد چه دختر چه پسر....دختر خوب هس بد هم هس پسر خوب هس بد هم هس ولی شما در نظر بگیر یه دختر ابرو اصلاح کنه و ارایش کنه و یه پسر که ابرو اصلاح کنه و ارایش کنه ....نمیگم دخترا کارای پسرونه انجام نمیدن نه الان دیگه پسرا دختر شدن و دخترا پسر ولی باز قیافه های جلف یه پسر و ابروهای اصلاح و صورت پنکک زدش بیشتر از یه دختر با موهای جلف تو دید میاد...از هیچ گروهیش طرفداری نمیکنم ولی مرد باید بوی مرد بده و مرد بودنش تو ظاهرشم مشخص باشه....ارایش برا دختر هس حالا درسته بعضی دخترا واقعا افراطی هستن و ماس مالی میکنن قیافه هاشونو ولی کاری هس که برای خودشونه برا دختره دیگه زیاد یا کمش بر میگرده به شخصیت ادم ولی واقعا ارایش برا پسره؟؟؟؟؟............به امید روزی که واقعا این چیزا تو جامعه ما درست بشن شما خود بچه های امریکایی رو ببین خداوکیل لباساشو از لباسای مردای ایرانی ساده تره خیلی ساده میپوشن اینا واسه چیه؟ واسه اینه که اونا هم قبلا این دوران تریپ مریپ رو پاس کردنو دیدن که با این جلف بازیا به جایی نمیرسن ولی مردم ما متاسفانه هنوز تو عهد بوووووووق گیر کردن ادم باید شیک بپوشه باید اراسته باشه ولی جلف بودن واقع زنندس......خداوکیلی من هنوز قیافه بچه های والیبال خودمون و امریکاییارو تو ذهنم دارم دیدی بچه های ما چطو گردنبند پوشیده بودن و ریشاشون تا نافشون بود و بچه های امریکایی چقد ساده پوشیده بودن...........نمیدونم چرا اینقد حرف زدم هههههه ببخشید دادا مخاطبم تو نبودیا کلللللللللی گفتم

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      جوونایی که 35 سال پیش رفتن جنگیدن کجا و ما کجا !
      مادرم تعریف میکرد میگفت سال 68 یادمه همه چادری بودن ، یا نهایتا اگر با کلاس بودن مانتو میپوشیدن با مقعنه
      اونم مقعنه ای که میگه اندازه مانتو های الان بود !! یعنی در این حد مقنعه ها بزرگ بوده
      اما الان ....
      درسته که هرچی زمان جلوتر میره شرایط جامعه متفاوت تر میشه ، ولی تغییر رفتار جامعمون تو این 5 6 سال عادی نبوده ، انفجاری بوده !!
      خدا میدونه بچه های این نسل چی بار میان ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      ............ بر منکرش لعنت من نمیگم دخترا خوب ظاهر میشن تو خیابون ولی بحثم رو عکس شهدا بود و پسرای قدیم و الان وگرنه هیچ کس خوشش ا ادم بی شخصیت و سبکسر نمیاد چه دختر چه پسر....دختر خوب هس بد هم هس پسر خوب هس بد هم هس ولی شما در نظر بگیر یه دختر ابرو اصلاح کنه و ارایش کنه و یه پسر که ابرو اصلاح کنه و ارایش کنه ....نمیگم دخترا کارای پسرونه انجام نمیدن نه الان دیگه پسرا دختر شدن و دخترا پسر ولی باز قیافه های جلف یه پسر و ابروهای اصلاح و صورت پنکک زدش بیشتر از یه دختر با موهای جلف تو دید میاد...از هیچ گروهیش طرفداری نمیکنم ولی مرد باید بوی مرد بده و مرد بودنش تو ظاهرشم مشخص باشه....ارایش برا دختر هس حالا درسته بعضی دخترا واقعا افراطی هستن و ماس مالی میکنن قیافه هاشونو ولی کاری هس که برای خودشونه برا دختره دیگه زیاد یا کمش بر میگرده به شخصیت ادم ولی واقعا ارایش برا پسره؟؟؟؟؟............به امید روزی که واقعا این چیزا تو جامعه ما درست بشن شما خود بچه های امریکایی رو ببین خداوکیل لباساشو از لباسای مردای ایرانی ساده تره خیلی ساده میپوشن اینا واسه چیه؟ واسه اینه که اونا هم قبلا این دوران تریپ مریپ رو پاس کردنو دیدن که با این جلف بازیا به جایی نمیرسن ولی مردم ما متاسفانه هنوز تو عهد بوووووووق گیر کردن ادم باید شیک بپوشه باید اراسته باشه ولی جلف بودن واقع زنندس......خداوکیلی من هنوز قیافه بچه های والیبال خودمون و امریکاییارو تو ذهنم دارم دیدی بچه های ما چطو گردنبند پوشیده بودن و ریشاشون تا نافشون بود و بچه های امریکایی چقد ساده پوشیده بودن...........نمیدونم چرا اینقد حرف زدم هههههه ببخشید دادا مخاطبم تو نبودیا کلللللللللی گفتم
      واقعا همه ی این ها نشونه جاهلیته . ما مردم بی فکر یه حصار دور خودمون درست کردیم و توش گیر افتادیم .حصاری از جنس تجمل گرایی ، کمال گرایی و چشم و هم چشمی ...
      زمانی که حجاب کامل توی ایران رواج بیشتری داشت بنیان خانواده ها خیلی محکم تر بود .خونواده ها به هم یه دختر میدادن و یه دختر هم میگرفتن !! ازدواج ها اینقدر سخت و سست نبود ... تا اینکه سریال های ترکی و اروپایی ماهواره اومد پای سفره های مردم ...
      ملت توهم آزادی برداشتن ! دخترا آرایش یادگرفتن . پسرا رفیق بازی یاد گرفتن . دیگه از اون به بعد همسر جای خودش رو داد به "دوست اجتماعی" ! ازدواج ها سخت شد و مهریه شد چک ضمانت ! زهی خیال قاطر ! همه این چیزهایی که الان توی خیابون میبینیم ، چه دختری که خودش رو رنگ میکنه و فکلش رو میده بیرون و چه پسری که زیر ابرو ورمیداره به خاطر توهم آزادیه که از همون ماهواره ها به ملت القاء شده !

There is enough light
      for one who wants to see

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن