خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      درست می فرمایین

حقیقتش الان دیگه فوق لیسانس گرفتن خیلی خیلی آسون شده

طرف میره دبیرستان غیر انتفاعی ( ! ) و اونجا بهش کیلویی نمره میدن و بعد بدون کنکور میره دانشگاه آزاد اسلامی ( ! ) و به همین صورت ادامه میده

شاید باورتون نشه الان برخی از ظرفیت های دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس هم خالی میمونه

نمی دونم به کجا داریم می ریم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دستاوردی دیگر در عرصه پرورش مهندس : ( اطلاعات رو از سایت کانون برداشتم )

شخصی با درصد های زیر مهندسی عمران جهاد دانشگاهی کرمانشاه قبول شده :

ادبیات و عربی و زبان و ریاضی و فیزیک و شیمی : صفر ...... معارف : 24 درصد

به کجا داریم میریم ؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      دستاوردی دیگر در عرصه پرورش مهندس : ( اطلاعات رو از سایت کانون برداشتم )

شخصی با درصد های زیر مهندسی عمران جهاد دانشگاهی کرمانشاه قبول شده :

ادبیات و عربی و زبان و ریاضی و فیزیک و شیمی : صفر ...... معارف : 24 درصد

به کجا داریم میریم ؟؟؟

تاسف برانگیزه

ایشون بیشتر جلسه رو مشغول کیک ساندیس خوردن بوده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داریم رکورد میزنیم اسممون تو گینس ثبت شه چیز خاصی نیست

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      این چ برداشتیه اخه؟! ما انسانها ی مجموعه هستیم. اصلا اینجوری نیست.
      خودتو در نظر بگیر ابجی... فرض کن ی مهندسه عالی رتبه توی ناسا یا وزارت دفاع امریکا باشی که نیمی از علم جهان رو تولید میکنه. فرض کن نظریه هایی بدی که حجم دانش بشر رو دو برابر کنه. حالا فرض کن به دلیل ی سرماخوردی ساده توی4 سالگی مرده باشی و اصلا مهندسه ناسا نشده باشی.
      هنوزم معتقدی مهندس ها از پزشکا سرتر هستن؟
      فعلا که استرتر تاپیک میگه سالی 250 هزار مهندس تولید میشه در ایران در حالی که حدود 30 ساله هنوز نتونستن افتابه ای برای دستشویی با مرکز ثقل صحیح طراحی کنن همین مهندسا. ینی 7.5 میلیون مهندسه در ایران توانایی تحلیل معادلات وارد بر افتابه رو نداشتن.
      من نمیدونم سرنوشت اون مهندسای خوب توی ایران چی میشه ک اینجوری میشه ولی ایران سالی 2000 مهندس خوب هم تولید نمیکنه.
      بحث مهندس و پزشک نیست دوس عزیز
      بحث سطح سواده شما میگی سالی 2 هزار مهندس خوبم تولید نمیکنه من میگم این رقم 20 تاهم نیست از اون ور از اون ور پزشکایی هم که لیاقت مهر نظام پزشکی رو داشته باشن هم یه عدد نزدیک به همونه که واسه مهندسا گفتم.
      مهندس کشاورزی همکلاسیم داشتم درخت گردو رو از خرما تشخیص نمیده مهندس ژنتیک هم دوست دارم که هنوزم که هنوزه میگه نظریه داروین اشتباهه. اینا اومدن یه مدرک بگیرن که اگه خواستگار اومد بگن مهندسیم یارفتن خواستگاریم همچنین اون بالایی هاهم دارن رو این قضیه مانور میدن
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس علوم انسانی چی

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تیترو نگا
      تولید کننده؟
      مگه آدامس خرسیه

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Joker72 نمایش پست ها
      بحث سطح سواده شما میگی سالی 2 هزار مهندس خوبم تولید نمیکنه من میگم این رقم 20 تاهم نیست از اون ور از اون ور پزشکایی هم که لیاقت مهر نظام پزشکی رو داشته باشن هم یه عدد نزدیک به همونه که واسه مهندسا گفتم.
      مهندس کشاورزی همکلاسیم داشتم درخت گردو رو از خرما تشخیص نمیده مهندس ژنتیک هم دوست دارم که هنوزم که هنوزه میگه نظریه داروین اشتباهه. اینا اومدن یه مدرک بگیرن که اگه خواستگار اومد بگن مهندسیم یارفتن خواستگاریم همچنین اون بالایی هاهم دارن رو این قضیه مانور میدن
      این الان جواب پست من بود؟ هیچ ارتباطی منطقی ای بین حرفای تو و حرف خودم نمیبینم.
      من داشتم ب ابجی گلم میگفتم اینکه مهندسی مهمتر از پزشکی یا هر رشته دیگه ایه بیان غلطه. ولی شما داری ریشی یابی میکنی چرا مهندسامون بیسوادن.
      این دو موضوع ربطی ب هم ندارن... دارن؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آره واقعن نه دانشگاهامون دانشگاهن نه دانشجو هامون دانشجون نه کشورمون کشور!

من خودم عمران رو بخاطر علاقه ام انتخاب کردم و بخاطر اینکه با روحیاتم سازگاره وقتی هم ک انتخاب رشته کردم ب دنبال درآمد زایی از این رشته نبودم خیلی درس لذت بخشیه خیلی دوست داشتنی و آرام بخش البته هنوز ک چیزی شروع نشده ولی اینطور نشون میده خخخخخ

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این الان جواب پست من بود؟ هیچ ارتباطی منطقی ای بین حرفای تو و حرف خودم نمیبینم.
      من داشتم ب ابجی گلم میگفتم اینکه مهندسی مهمتر از پزشکی یا هر رشته دیگه ایه بیان غلطه. ولی شما داری ریشی یابی میکنی چرا مهندسامون بیسوادن.
      این دو موضوع ربطی ب هم ندارن... دارن؟
      داداش حرفامو بد تعبیر کردی
      منم میگم هیچ رشته ای بر رشته دیگه برتری نداره فقط سطح سواد شخصه که این برتری رو مشخص میکنه
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طبق چه معیاری تعداد مهندس و پزشک های لایقی که سالانه فارغ التحصیل میشن به بیست تا از هر کدوم نمی رسه؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      طبق چه معیاری تعداد مهندس و پزشک های لایقی که سالانه فارغ التحصیل میشن به بیست تا از هر کدوم نمی رسه؟
      طبق اون معیاری که پل میسازن بعد دو سال 10 سانت نشست میکنه
      بخیه بچه 5 ساله رو میگن بکشن چون پول نداره
      وضع کشاورزی مملکت اینه و هزار و یک دلیل دیگه
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طبق اون معیاری که پل میسازن بعد دو سال 10 سانت نشست میکنه
      بخیه بچه 5 ساله رو میگن بکشن چون پول نداره
      وضع کشاورزی مملکت اینه و هزار و یک دلیل دیگه
      پلی که ساخته میشه از مصالحش میزنن بعضیا که نشست می کنه

کشیدن بخیه ربطی به سطح سواد نداره

کشاورزی مملکت هم واردات خوابونده

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فعلا که استرتر تاپیک میگه سالی 250 هزار مهندس تولید میشه در ایران در حالی که حدود 30 ساله هنوز نتونستن افتابه ای برای دستشویی با مرکز ثقل صحیح طراحی کنن همین مهندسا. ینی 7.5 میلیون مهندسه در ایران توانایی تحلیل معادلات وارد بر افتابه رو نداشتن.
      من نمیدونم سرنوشت اون مهندسای خوب توی ایران چی میشه ک اینجوری میشه ولی ایران سالی 2000 مهندس خوب هم تولید نمیکنه.
      متاسفانه داری با این حرفت توهین میکنی به خیلیا

درسته که شاید درصد بسیار بالای مهندسین کشور لف و نشر ادبیات و نواسخ عربی زدن قبول شدن و فیزیک و ریاضی صفر زدن
      ولی دانشجوی دانشگاه های برتری مثل دانشگاه تهران و اساتید برتری که در سطح جهانی مطرح هستند هم وجود دارند تو کشور
      چیزی که تو کشور نداریم نبود حمایت مالی هستش
      اگه از لحاظ مالی تامین بشن بعضی دانشگاها وضعیت بشدت متفاوت تر خواهد بود.
      الا بذکر الله تطمئن القلوب
      ویرایش توسط amin278 : 28 آذر 1394 در ساعت 03:01

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FBI نمایش پست ها
      متاسفانه داری با این حرفت توهین میکنی به خیلیا
      سطحی نگاه نکن!
      درسته که شاید درصد بسیار بالای مهندسین کشور لف و نشر ادبیات و نواسخ عربی زدن قبول شدن و فیزیک و ریاضی صفر زدن
      ولی دانشجوی دانشگاه های برتری مثل دانشگاه تهران و اساتید برتری که در سطح جهانی مطرح هستند هم وجود دارند تو کشور
      چیزی که تو کشور نداریم نبود حمایت مالی هستش
      اگه از لحاظ مالی تامین بشن بعضی دانشگاها وضعیت بشدت متفاوت تر خواهد بود.
      توهین؟ توهین، عدد 250 هزاره. توهین، مقایسه توانایی ایران با امریکاس. توهین، نگاه ب کمیت و ندیدن کیفیته. من سطحی نگاه نکردم یا شما عمیق نبودی؟
      در مرود دانشجوهای دانشگاه های برتر هم توهینی نکردم. من نگفتم امار تولید مهندسمون صفره. گفتم 2000 ه. 2000 هر خیلی زیاده. 1000 یا 500 شاید به واقعیت نزدیکتر باشه. تامین مالی دانشجویی که قادر ب تحلیل نیروهای وارد بر افتابه هم نیست بدتر از حمایت نکردن از دانشجوییه که قادره مسله حل نشده ای از علم رو حل کنه.
      درصد بالا؟ تو به 99 درصد میگی درصد بالا؟ 99 درصد ینی کل... ینی وقت تلف کردن. ینی هدر دادن منابع. اون 99 درصد رو بزار بزاریم کنار مطمینن قادر خاهیم بود از اون 1 درصد حمایت مالی کنیم.
      اینا تعریفشون از مهندس کسیه که تونسته باشه 150 واحد رو به روش ازمون کوپی از جزوه ی 13 صفحه ای پاس کنه.
      میدونم منظورت اینکه زیاده روی کردم... ولی بهت اطمینان میدم کسی ک مهندسی و درسایی ک پاس کرده رو درک کرده از این حرف من ناراحت ک نمیشه هیچ، از این حقیقت تلخ هم اگاهه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن