خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 53 از 127 نخستنخست ... 4352535463 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 781 به 795 از 1893
    1. Top | #781
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      Peppermint 2018 10 / 7.5

Venom 2018 10 / 8.5

Fantastic Beasts And Where To Find Them 2016 10 / 8

2. Top | #782
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      Lawless 2012

درکل خوب و قابل قبول بود، دیدنش رو بیشتر به کسایی پیشنهاد میدم که فیلم گنگستری یا اکشن دوست دارند و یا عاشق تام هاردی هستند ( چون بنظرم این یکی از بهترین بازی های تام هاردیه ) بهش 7 از 10 میدم ( احتمالا شما بهش امتیاز بیشتری میدید ) طرفدارهای این ژانرها، ببینیدش

فایل پیوست 84218

فیلم خوبیه ولی به نظرم یکی از بهترین های تام هاردی نیست
      به ترتیب بهترین اول تو فیلم Inception وقعا کارش عالی بود خصوصا تو فیلم هایی که هم دیکاپریو هست هم تام هاردی مکمل های خیلی خوبین واسه هم
      بعد فیلم The Dark Knight Rises که نقش بین رو بازی کرد فوق العاده بود
      بعدی هم فیلم The Revenant بازهم مقابل دیکاپریو قرار گرفت
      بعدی هم فیلم Mad Max
      در کل تمامی این فیلم هایی که نوشتم فوق العادن
      خصوصا اون دو تا فیلم سلطان نولان رو حتما نگاه کنید(در کل باید همه فیلم های نولان رو دید همه رو بلا استثنا)
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #783
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان پیشنهاد آخر هفته ای توپ دارم اگه ندید این فیلم رو حتما نگاهش کنید

The Prestige با بازی هیو جکمن و کریستین بیل
      امتیاز مطلقا 10/10
      شاهکار کریستوفر نولان

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #784
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها

بعد فیلم The Dark Knight Rises که نقش بین رو بازی کرد فوق العاده بود
      بنظرم بهترین بازیش توی فیلم Bronson 2008 بود، کسایی که این فیلمو دیدن مطمئننا باهام موافقن!! ولی خب خود فیلمش اصلا به دلم ننشست ( دیدن این فیلم اصلا پیشنهاد نمیشه! هرچند که طرفدارهای خاص خودش رو داره )

توی فیلم " شوالیه تاریکی برمیخیزد " که اگه هرکس دیگه ای رو هم جاش میذاشتن میتونست از پس نقشش بر بیاد! حتی شاید هم بهتر چون نه دیالوگی داشت نه حالت چهره ای و نه چیزی ... فقط یه آدم گُنده بود که صورتش پوشیده شده بود، همین!
      بازیگری یعنی بازیِ دنزل واشنگتون توی فیلم Training Day - بازی آل پاچینو توی فیلم Scent of a woman - بازی بندیکت کامبربچ توی سریال Sherlock - بازی جی. کا. سیمونز توی فیلم Whiplash - بازی توشیرو میفونه توی فیلم Seven Samurai - بازی لجر توی فیلم Dark Knight 2008 - بازی متیو مک کانهی توی سریال True Detective و .... وگرنه یه آدم گنده که تقریبا هیچ حرفی نمیزنه و نه حالت چهره ای داره نه خندان میشه و نه ناراحت و نه عصبانی و نه هیچ چیز دیگه ای و صرفا میاد چندتا مشت میزنه که بازی نیست!

پ.ن: یه فیلم پیشنهادی و حال خوب کن که روح آدمو شاد کنه بهتون معرفی میکنم بعنوان آخرین کامنتی که اینجا میذارم ... چون دیگه واقعا احساس میکنم که دارم واسه کتاب هام وقت کم میارم! بخاطر همین دیگه قراره هیچ فیلمی نبینم تا 6-7 ماه دیگه ( حتی اگه Once Upon a Time in Hollywood 2019 هم واسه دانلود بیاد! هرچند میدونم که تا یکسال دیگه نمیاد )

هروقت خسته شدین و خواستین حال و هوایی عوض کنین این فیلمو ببینین که روحتون حال بیاد! درضمن حتما حتما حتما هم با زبان اصلی ببینید چون دوبله ش طبق معمول فیلمو کلا خراب کرده موسیقی متنش با روح و روان آدم بازی میکنه ( اثری از لودویک اینائودی، پیانیست خیلی معروف ایتالیایی ) اینو خودم اولین بار 2سال پیش دیدم و توی این 2سال تاحالا 4-5 بار کامل دیدمش! ( با وجود اینکه صدها فیلم جدید و ندیده توی هاردم دارم ... یوقت فکر نکنید از سرِ فیلم نداشتن اینو 4-5 بار دیدم )
      خوش باشید همگی، فعلا با اجازه

.jpg

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 24 آذر 1397 در ساعت 09:18 دلیل: اضافه کردن عکس ;)

5. Top | #785
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      بنظرم بهترین بازیش توی فیلم Bronson 2008 بود، کسایی که این فیلمو دیدن مطمئننا باهام موافقن!! ولی خب خود فیلمش اصلا به دلم ننشست ( دیدن این فیلم اصلا پیشنهاد نمیشه! هرچند که طرفدارهای خاص خودش رو داره )

توی فیلم " شوالیه تاریکی برمیخیزد " که اگه هرکس دیگه ای رو هم جاش میذاشتن میتونست از پس نقشش بر بیاد! حتی شاید هم بهتر چون نه دیالوگی داشت نه حالت چهره ای و نه چیزی ... فقط یه آدم گُنده بود که صورتش پوشیده شده بود، همین!
      بازیگری یعنی بازیِ دنزل واشنگتون توی فیلم Training Day - بازی آل پاچینو توی فیلم Scent of a woman - بازی بندیکت کامبربچ توی سریال Sherlock - بازی جی. کا. سیمونز توی فیلم Whiplash - بازی توشیرو میفونه توی فیلم Seven Samurai - بازی لجر توی فیلم Dark Knight 2008 - بازی متیو مک کانهی توی سریال True Detective و .... وگرنه یه آدم گنده که تقریبا هیچ حرفی نمیزنه و نه حالت چهره ای داره نه خندان میشه و نه ناراحت و نه عصبانی و نه هیچ چیز دیگه ای و صرفا میاد چندتا مشت میزنه که بازی نیست!

پ.ن: یه فیلم پیشنهادی و حال خوب کن که روح آدمو شاد کنه بهتون معرفی میکنم بعنوان آخرین کامنتی که اینجا میذارم ... چون دیگه واقعا احساس میکنم که دارم واسه کتاب هام وقت کم میارم! بخاطر همین دیگه قراره هیچ فیلمی نبینم تا 6-7 ماه دیگه ( حتی اگه Once Upon a Time in Hollywood 2019 هم واسه دانلود بیاد! هرچند میدونم که تا یکسال دیگه نمیاد )

هروقت خسته شدین و خواستین حال و هوایی عوض کنین این فیلمو ببینین که روحتون حال بیاد! درضمن حتما حتما حتما هم با زبان اصلی ببینید چون دوبله ش طبق معمول فیلمو کلا خراب کرده موسیقی متنش با روح و روان آدم بازی میکنه ( اثری از لودویک اینائودی، پیانیست خیلی معروف ایتالیایی ) اینو خودم اولین بار 2سال پیش دیدم و توی این 2سال تاحالا 4-5 بار کامل دیدمش! ( با وجود اینکه صدها فیلم جدید و ندیده توی هاردم دارم ... یوقت فکر نکنید از سرِ فیلم نداشتن اینو 4-5 بار دیدم )
      خوش باشید همگی، فعلا با اجازه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: In.JPG
مشاهده: 55
حجم: 44.0 کیلو بایت

درسته حرفتون ولی من برای کسایی که تام هاردی رو دوست دارن گفتم که اینا رو نگاه کنن جزو بهترین فیلم هاش بودن
      در ضمن در رابطه با نقش بین که تام هاردی بازیش کرده همچین هم که فکر میکنید کار ساده ای نیست که هر بازیگری از پسش بر میاد اصولا چنین نقش هایی که کم حرف میزنن معمولا نقش های اصلا ساده ای نیستن چون شما باید با حالات دیگه بدنتون احساسات و تشویق بیننده ها رو بر بیانگیزید و اصولا کسایی که با سبک متد اکتینگ رابطه ی خوبی دارن از پس این کارا بر میان اصولا هم بازیگرایی که متد اجرا میکنن بازیگرای خیلی بزرگی میشن چون جزو سخت ترین کارهای ممکن هست و بازیگرایی مثل مارلون براندو و دانیل دی-لوئیس و آل پاچینو این اکت رو اجرا میکن که تام هاردی هم تو این نقش سعی کرد این رو به اجرا بذاره و به نظر من موفق بود و پس اجرای این نقش منتقدای بزرگ و حتی سخت گیر هم بهش لقب شبه براندو رو بهش دادن

پ.ن:منم با اینکه کلی درس دارم کتاب های مانده و تست های نزده!! ولی فک کنم حتی اگه شب کنکورم فیلمی از کوئنتین تارانتینو بیاد و آل پاچینو توش بازی کرده باشه رو نتونم که نگاه بکنم

6. Top | #786
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دیشب باب اسفنجی دیدم (انیمشن) ، بهش 20 میدم از 20 خخخخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #787
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      6.5 / 10 2018 Dead In A Week

8. Top | #788
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Breaking bad10/10

با اینکه از دیدنش سالها میگذره برام اما خواستم برای اون دسته از عزیزانی که آرد شونو بیختن و الکشون رو آویختن(دانشجویان)محترم
      نه کنکوری های عزیز که این سریال رو ندیدن حتما ببیننش!!

پ.ن:روزها فکر من این است و همه شب سخنم که اگر والتر وایت تو ایران بود اولش یه مواد فروش بود در آخر میشد معلم شیمی آخرشم میاوردنش برنامه احسان علیخانی و احسان ژژوون زن بچشو برمیگردوند بهش ازش میپرسید چه احساسی داری!!بعد همه باهم گریه میکردند!!

اونایی که دیدن میگیرن چی میگم

9. Top | #789
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنوعه
      episode1-9
      از دیروز همشون رو پشت سر هم دان کردم و دیدم
      من بهش 8/10 میدم
      ۹۰%مشکلات جامعه اعم از فقر فرهنگی ، اعتیاد ، خیانت ، عشق های آلوده به هوس و ... به خوبی در این فیلم مشاهده میشه .
      دونمره ای که نمیدم یکیش بخاطر اینه که همه ی داستان داره از زندگی افراد لاکچری و لش روایت میشه و عموم مردم توش نیستن ، دومیشم انتخاب الهه حصاری برای نقش برکه است چون واقعا حس خوبی رو این کاراکتر بهم القا نمیکنه و بنظرم بهتر بود افسانه پاکرو این نقش رو داشته باشه
      97-06-c26-2111.jpg

10. Top | #790
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      Forgotten 2017 8.5/10

11. Top | #791
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فضیلت خانم و دختراش
      5از 10

12. Top | #792
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دشمن زن --- 10 از 10 محض خنده عالی بود

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

13. Top | #793
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      (2005)pride and prejudice

عالی بود

خصوصا با بازیِ جذابه keira knightley

10/10

14. Top | #794
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      (2010)love and other drugs

بد نبود