خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 50 از 127 نخستنخست ... 4049505160 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 736 به 750 از 1893
    1. Top | #736
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

شب آزمون میبینمش
      به conjuring ربط داره !
      ببین خوبه . قیافه ی مراقب آزمونت با دیدن valak قابل تحمل تر میشه
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

2. Top | #737
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      م
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      The Nun ! با ارفاق 7/10
      در کل موضوع جالبی داشت . صومعه و راهبه ای که خودشو دار میزنه و صلیبایی که برعکس میشن و آتیش میگیرن و مجسمه ی عیسی که شکسته میشه . حتی پنتاگرام و God Ends Here !
      داداش چجوریه مثل 1 conjurهست یا نه؟
      واسه شب ازمون عالیه

3. Top | #738
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      م
      داداش چجوریه مثل 1 conjurهست یا نه؟
      واسه شب ازمون عالیه
      نکته اینا زیاد داره و شاید واسه مسیحیا توهین آمیز باشه فیلم ! ولی در کل خوبه . از بیکاری بهتره
      ^_^

4. Top | #739
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نکته اینا زیاد داره و شاید واسه مسیحیا توهین آمیز باشه فیلم ! ولی در کل خوبه . از بیکاری بهتره
      خوب از شب ازمون
      یه فیلم جانکاه هم بگید واسه بعد از ازمون؟

5. Top | #740
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004 9.5 / 10

یکی از بی نظیرترین آثار جیم کری هستش .
      از دستش ندید

6. Top | #741
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      The Nun ! با ارفاق 7/10
      در کل موضوع جالبی داشت . صومعه و راهبه ای که خودشو دار میزنه و صلیبایی که برعکس میشن و آتیش میگیرن و مجسمه ی عیسی که شکسته میشه . حتی پنتاگرام و God Ends Here !
      با توجه به هزینه ی کمی که شده برای فیلم و هم به عنوان یه اسپین آف فیلم بدی نبود .
      اما خب هرگز با فیلم هایی مثل احضار یا آنابل قابل قیاس نیست .

7. Top | #742
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hnood نمایش پست ها
      با توجه به هزینه ی کمی که شده برای فیلم و هم به عنوان یه اسپین آف فیلم بدی نبود .
      اما خب هرگز با فیلم هایی مثل احضار یا آنابل قابل قیاس نیست .
      درسته ولی خودِ احضار و آنابِل اون موقع که به جن و پری باور داشتمم مالی نبودن ! در کل واسه هیجانش دیدم که به نظرم رضایتم رو جلب کرد
      رفع اسپم : basta*rd executioner. بهش 8/10 میدم و کاش مثل آدم و بدونِ درگیری با مذهب و انحرافاتِ جنسی سریالُ پیش میبردن ! حیف کنسل شد
      ^_^

8. Top | #743
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته ولی خودِ احضار و آنابِل اون موقع که به جن و پری باور داشتمم مالی نبودن ! در کل واسه هیجانش دیدم که به نظرم رضایتم رو جلب کرد
      رفع اسپم : basta*rd executioner. بهش 8/10 میدم و کاش مثل آدم و بدونِ درگیری با مذهب و انحرافاتِ جنسی سریالُ پیش میبردن ! حیف کنسل شد
      انحرافات جنسی؟! اونوقت بخاطر این و مذهب ۲ نمره کم کردی؟ پس اگه اینجوریه از ۸۰ درصد فیلما و سریالای آمریکایی باید ۲ نمره کم کنی. در ضمن برو یه دو سه خط نقد فیلم و سریال بخون بلکه ذهنت یکم باز شه

رفع: یه بار دیگه true detective با بازی فوق العاده متیو 10\10

9. Top | #744
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      انحرافات جنسی؟! اونوقت بخاطر این و مذهب ۲ نمره کم کردی؟ پس اگه اینجوریه از ۸۰ درصد فیلما و سریالای آمریکایی باید ۲ نمره کم کنی. در ضمن برو یه دو سه خط نقد فیلم و سریال بخون بلکه ذهنت یکم باز شه

رفع: یه بار دیگه true detective با بازی فوق العاده متیو 10\10
      اصلا در جریان نیستی ! حالم بهم خورد از برداشتِ مزخرفت ! کلِ عمرم رو با فیلم و سریال گذروندم و با کنسل شدنِ بعضی سریالا زندگی کردم و میدونم اکثرِ سریالا چجوری ریتینگشون میاد پایین ! قسمت اول سریال رو ببینم میفهمم کنسل میشه یا نه ! اینو با اینکه کنسل شده ولی دیدمش چون از جنسیه که میپسندم !
      اون 2 نمره رو هم در کل کم کردم ! به Got هم 9/10 میدم ! الآن بیام توضیح بدم چرا 1 نمره کم کردم ؟
      رفع اسپم : چندتا قسمت از The Wire رو داشتم و دیدم . هنوزم تازگی داره . 9/10 ( 1 نمره رو بگم چرا کم کردم ؟ : )))) )
      ^_^

10. Top | #745
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا در جریان نیستی ! حالم بهم خورد از برداشتِ مزخرفت ! کلِ عمرم رو با فیلم و سریال گذروندم و با کنسل شدنِ بعضی سریالا زندگی کردم و میدونم اکثرِ سریالا چجوری ریتینگشون میاد پایین ! قسمت اول سریال رو ببینم میفهمم کنسل میشه یا نه ! اینو با اینکه کنسل شده ولی دیدمش چون از جنسیه که میپسندم ! اون 2 نمره رو هم در کل کم کردم ! به Got هم 9/10 میدم ! الآن بیام توضیح بدم چرا 1 نمره کم کردم ؟رفع اسپم : چندتا قسمت از The Wire رو داشتم و دیدم . هنوزم تازگی داره . 9/10 ( 1 نمره رو بگم چرا کم کردم ؟ : )))) )
      خوشگل پسر جان پیداس که اصلا چیزی از فیلم و سریال نمیدونی آخه چجوری با دیدن قسمت اول یه سریال میفهمی اون قرار کنسل بشه یا ادامه پیدا کنه در ضمن نوشته هاتو دیدم تو همین تایپیک کسی که با فیلم سریال زندگی کرده نمیاد حالا چیزای پیش پا افتاده ببینه فکر کنم تو اوج سریال دیدنت مختارنامه بوده در کل من خودم یه عمر عضو سایت تاینی موویز بودم میدونم چی خوبه چی بده شما هم بشین همون فیلم و سریالای قشنگتو ببین

11. Top | #746
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بجای دیدن شیمی موسسات مختلف (اسم نمی برم) که بدرد نمی خورن هیچ تازه پولو رو هم میخورن میره خعلی راحت نشستم سریال Breaking bad رو دیدم اصلا عاشق شیمی شدم البته باید با ثانیه به ثانیه سکانس به سکانسش زندگی کنید تا علاقه به شیمی پیدا کنید همین علاقه هم باعث میشه قدرت یادگیری بره بالا 10 از 10
      خوشگل پسر جان پیداس که اصلا چیزی از فیلم و سریال نمیدونی آخه چجوری با دیدن قسمت اول یه سریال میفهمی اون قرار کنسل بشه یا ادامه پیدا کنه در ضمن نوشته هاتو دیدم تو همین تایپیک کسی که با فیلم سریال زندگی کرده نمیاد حالا چیزای پیش پا افتاده ببینه فکر کنم تو اوج سریال دیدنت مختارنامه بوده در کل من خودم یه عمر عضو سایت تاینی موویز بودم میدونم چی خوبه چی بده شما هم بشین همون فیلم و سریالای قشنگتو ببین
      راستی تو همونی هستی که گفتی بودی Breaking Bad دیدی و عاشق شیمی شدی و ... ! احتمالا از پستی که جوابتو دادم اوخ شدی و منتظرِ انتقام بودی !
      هرکی برای اولین بار Breaking Bad میبینه فکر میکنه پیتر جکسونه : )))) خو مردِ حسابی اینجا تاپیکِ آخرین فیلم و سریالیه که دیدیم ! منم آخرینشون رو میگم ! نه بهترین !!
      جای کل کلِ الکی برو بشین پای درس و زندگیت , اَه اَه
      رفع اسپم : اصلا فاطما گُل 10/10 : ))))))))))) مشکلیه؟
      ^_^

12. Top | #747
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی تو همونی هستی که گفتی بودی Breaking Bad دیدی و عاشق شیمی شدی و ... ! احتمالا از پستی که جوابتو دادم اوخ شدی و منتظرِ انتقام بودی !
      هرکی برای اولین بار Breaking Bad میبینه فکر میکنه پیتر جکسونه : )))) خو مردِ حسابی اینجا تاپیکِ آخرین فیلم و سریالیه که دیدیم ! منم آخرینشون رو میگم ! نه بهترین !!
      جای کل کلِ الکی برو بشین پای درس و زندگیت , اَه اَه
      رفع اسپم : اصلا فاطما گُل 10/10 : ))))))))))) مشکلیه؟
      چرا جوش میزنی تو انقدر؟ من چی پرسیدم تو چی جواب دادی! باشه ما بریک میبینیم پیتر میشیم شما از اونا میبینی خاله... میشی تازه من اهل انتقام گرفتن نیستم دیدم یه چی نوشتی جوابتو دادم سعی کن کم که میاری حرف نداری بزنی یکم روو حرفا خودت فکر کن من اصلا با کسی که با انیمیشن بزرگ شده کاری ندارم... به قول امیر تتلو بحث با... ممنوع.

13. Top | #748
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راسی گفتی فاطما گل؟! من دیگه حرفی ندارم

14. Top | #749
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیلم فوق العاده inception اثر خالق بزرگ مستر نولان 10\10

15. Top | #750
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سریال مالک ,, نمره هم که صرررف !!
      سینمایی هم عصبانی نیستم,, تمش خوب بود با اینکه مشخص بود خیلی ممیزی داره حتی ته فیلم

صفحه 50 از 127 نخستنخست ... 4049505160 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن