خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 126 از 127 نخستنخست ... 26116125126127 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,876 به 1,890 از 1893
    1. Top | #1876
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      این رو دیشب دیدم

حال و حوصله نداشتم و ناراحت بودم همین طوری دیدمش اقا ندیدم دیگه هعی شر شر نشستیم گریه کردیم تخلیه شدیم

قشنگ بود

منتها گریه اور

هعی ادم همچین همدم هایی پیدا کنه هم خوبه اما نیست و کمه و نادره

فایل پیوست 107670

این فیلم یه نسخه هندی هم داره اسمش دل بیچارست
      من هندیشو بیشتر دوست داشتم
      ببهتره بگم احساسی تر بود
      ...All is well

2. Top | #1877
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

به تازگی دو سریال دیدم که هر دو جذاب بودن و قطعا ارزش دیدن دارن
      The Leftovers

پوستر:

یه سریال جذاب تو سبک معمایی و کمی فانتزی. داستان از این قراره که 2 درصد از جمعیت زمین طی واقعه ای نامشخص ناپدید میشن و وضع مردم بعد از این اتفاق رو نشون میده

The Exorcist

پوستر:

این دیگه نیاز به معرفی نداره یه سریال دو فصلی از نوع جنگیر داستان قشنگی داره درکنار ترسناک بودن
      ----* خبری نیس *----

3. Top | #1878
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20240112_220559_993.jpg
      Death's Game

حقیقتا لذت بردم
      کره بخاطر آمار بالای خودکشی که داره چندتا سریال خوب تو این ژانر مثل سریال 'فردا' داره ولی اصلا این یه لول دیگه بود

و اینکه داستان فیلم رفته رفته جذاب تر و غیر قابل پیش بینی تر میشه

متن زیر حاوی یکم اسپویله اگه ندیدید سریالو ردش کنید

یکم بنظرم پایان سریال کلیشه ای و قابل حدس بود ولی بازم چیزی از جذابیتش کم نمیکنه

قسمت ۷ هم یه گریزی به سناریوهای نولان زده بود

در آخر اینکه شدیدا پیشنهادش میکنم
      ۷.۸ ساعته تموم میشه

4. Top | #1879
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هندوانه چشمک زن ---- دوستان خیلی تاکید داشتن ببینمو میگفتن که خوبه ولی من بهش ۲ از ۱۰ میدم این ژانر رو نمیپسندم قانتزییییی حال بهم زن است

پسری با پژامه راه راه ---- ظلم ظلم ظلم خیلی از ادما تقاص کارایی که کردنو تو همین دنیا پس میدن ۸ از ۱۰ دوسش داشتم

درباره الی ----- درام دوست دارم ولی نه این مدلش انگار داستان مسخره ایه که ممکنه برا هر کسی پیش بیاد ۴ از ۱۰
      ...All is well

5. Top | #1880
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Nagi's Long Vacation
      فایل پیوست 107901
      این سریال درباره دختریه که خیلی بیش از حد به اطرافش توجه میکنه و همش درحال فکر کردن به اینه که تو سر بقیه چی میگذره تا بتونه با اونا هماهنگ بشه و موقع مکالمه جواب موردعلاقه مخاطبشو پیدا کنه خلاصه همه رو راضی نگه داره و همه دوسش داشته باشن و ازین دست کارها.. ولی خب اتفاقی میوفته که باعث میشه با خودش فکر کنه که من دارم با زندگیم چیکار میکنم پس تصمیم میگیره بره حومه شهر تا بیشتر روی خودش کار کنه.. فکر کنم اکثر آدما چنین حسایی رو تجربه کرده باشن ولی جوری که این سریال همچین چیز روزمره ایو به تصویر کشید واقعا فوق العاده بود. 10/9
      Flying Colors
      فایل پیوست 107902
      این یکی فیلمه. درباره یه گیاروعه(همون داف خودمون)که تو مدرسه ای بوده که بصورت خودکار از راهنمایی وارد دبیرستان و بعد وارد دانشگاه میشدن بخاطر همین درس و اینا براش مهم نبوده ولی سر یه اتفاقایی تصمیم میگیره بره یه دانشگاه خفن. مشکلاتی که در این راه براش پیش میاد احساساتش تصمیماتش کلا همه چیش در عین سادگی بسی زیبا بودن اصلا ازون دسته فیلم هایی که درس خوندن رو راحت و شیرین نشون میدن نبود ترس و اضطرابش کاملا ملموس بود. عاشق وقتیم که معلمش بش گفت احساس فشار میکنی چون میدونی میتونی قبول شی، واقعا سخن حقی بود اگه ما مطمعن باشیم که قراره رد شیم دیگه استرسی نمیکشیم پس فکر میکنم استرس اونقدرام بد نباشه درواقع بوی امید میده. 10/8
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

6. Top | #1881
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      این فیلم رو اینجا معرفیش نکرده ام من خیلی وقت پیش دیدمش
      امروز تو یه معرفی دیگه تو یوتیوب یادم افتاد دوباره گفتم بیام اینجا بهتون بگم امروزم که جمعه است .

اگر میخوایید مغزتون املت بشه و آبکش بشید. طوریکه انگار یه بمب اتم تو مغزتون منفجر شده این فیلم رو ببینیدش

فیلم پایان شوکه کننده ای داره درست مثل فیلم oldboy کره ای
      9از 10

هشدار : اگر ناراحتی قلبی و یا روحیه حساسی دارید نبینید
      منکه میدونم به حاطر این حرفم که شده میری میبینیش ولی آغا نبین اگر حساسی بعدا نگی نگفتم
      mv5bmwe3mgyzzjkty2q5mi00y2nilwiyywutmmiynza3ymzlmgfhxkeyxkfqcgdeqxvymtmxodk2otu%40._v1_.jpg
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 20 بهمن 1402 در ساعت 18:03

7. Top | #1882
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      (Good girls)
      فیلم سرگرم کننده‌ایه، دوسش دارم و عمیقا ناراحتم که داره تموم میشه

30133294-b_30nama.jpg

8. Top | #1883
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Gone girl
      معمایی جنایی یه همچین چیزی
      شب نبینید ذهنتون درگیر میشه نمیخوابید

9. Top | #1884
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخرین سریالی که تا جایی که اومده دیدم The Boys بود تا فصل سه
      واقعا سریاله سمی هست ولی قشنگه امتیاز من ۸.۵ از ۱۰
      سریال Lost رو هم میبینم خوبه ولی خیلی کشش دادن امتیاز ۷.۵

10. Top | #1885
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      b82154d12b052ab165dfaf620d38112d.jpg

فصل اول true detective رو دیدم . هشت قسمت بود
      جنایی و معماییه و جز بهترین های این ژانر محسوب میشه
      اگه شما هم مثل من به این ژانر علاقه دارید ختی یک لحظه هم تو دیدن فصل اول این سریال تردید نکنید . متیو مک کانهی یک کارکتر بی نظیر و موندگار "راست کوهل "رو خلق کرده که قطعا فراموش نشدنیه

سریال سه فصل دیگه هم داره اما هم داستانشون فرق داره هم بازیگراشون ، کلا یه سریال دیگه محسوب میشن.

به جرات میتونم بگم فصل اول این سریال با سریال های بزرگی مثل برکینگ بد و... می‌تونه رقابت کنه . چون همه تیکه های پازل کاملا با هم جور در میاد ، از نظر دیالوگ ، شخصیت پردازی ، سیر خطی داستان و [B]خلاصه همه چیز در سطح بالاییهB]

امتیاز خودم بهش : نه از ده
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد
      ویرایش توسط _Aramesh_ : 11 اسفند 1402 در ساعت 22:58

11. Top | #1886
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      The god father
      چ چرتی بود این
      نمره ش چرا ۹ عه واقعا
      ارزش نداشت
      پ.ن : دیگه دارم اسپویل میکنم نخونید
      چقد مایکل خوب رفته بود تو نقش

12. Top | #1887
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیلم درون لوین دیویس Inside liewyn davis
      از بهترین فیلمای سال 2013 تماشای چندین باره ش لذت بخشه.
      زیر درختان زیتون عباس کیارستمی
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it
      ویرایش توسط PUZZLE : 03 فروردین 1403 در ساعت 18:48

13. Top | #1888
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      این کارگردان رو بشناسید و کاراش رو دنبال کرده باشید میدونید که فیلمهاش یه درصدی از مریضی رو دارن و تو فیلم جدیدش که اسمش بیچارگان هست این درصد به شدن افزایش یافته
      فیلم داستان جدیدی داره . تعلیق خاصی دارهخ . درست وقتی که میخوای از دکتر داگوین باکستر که نقشش رو ویلیام دافو به خوبی ایفا کرده بدت بیاد فیلم به دیدکاهی رو مطرح میکنه و تو جغرافیا و وحاسبات جدیدی قرارت میده که در ابهت کار میمونی و رفته رفته فیلم کاری میکنه که این تعلیق و ماندن و فریز شدن در تصمیم گیری بین اینکه چه چیزی میتونست خوب باشه و چه چیزی بد میمونی
      ارزش 4 تا اسکار گرفتن رو نداشت به نظرم اما . اگر فیلم بین باشید ارزش دیدن این فیلم بالاست . فیلم نماد گرا است و بعدش پیشنهاد میکنم اگر چیزی ازش نفهمیدید حتما بررسی و موشکافی احسان منصوری رو در یوتیوب ببینیدش .

خلاصه داستان فیلم : زنی خودکشی میکند و توس دکتر جراح برجسته ای جسدش پیدا میشود که این دکتر مغز یک بچه زنده را به در سر این زن جوان زیبا پیوند میدهد و او را به زندگی بازمیگرداند . این زن از نظر فیزیکی یه زن بالغ اما از نظر عقلی یک بچه است که شما در این فیلم روند تکامل عقلی این شخصیت را نظاره گر خواهید بود .

8 از 10

mv5bngiyywmznjktnde3mc00ywqylweymmetn2zmnzzhzdk3ngjlxkeyxkfqcgdeqxvymtuzmtg2odkz._v1_fmjpg_ux100.jpg
      ویرایش توسط _Joseph_ : 11 فروردین 1403 در ساعت 19:31

14. Top | #1889
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_20230414-172832_instagram.jpg

امتیاز ۱۰ از ۱۰

15. Top | #1890
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      اواخر کنکوره و دیدن این فیلم پیشنهاد میشه . فیلم بر اساس داستان واقعی ساخته شده

8 از 10

mv5bowewodjmzditytnmzc00ogm4lthlndktotqzzjizmgqxoda4xkeyxkfqcgdeqxvynju0otq0oty%40._v1_.jpg

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن