خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سنجشی ها و با تجربه های کنکور کمک کنید!!!

سلام ...بچه ها من یک فارغ تحصیلم امسال ازمون سنجش میرم ...متاسفانه به علت حجم بالای مباحث هر ازمون سنجش ویه کم وسواسی خودم در مطالعه از برنامه عقب موندم حالا لطفا نظرتون رو درباره ی برنامه ای که خودم تا 16 بهمن تنظیم کردم بدهید .... ادبیات 10 درس دوم خوندم +10 درس سوم +10 درس پیش....عربی خواندن مباحث اسم....دینی دوم 6درس خوندم + 6درس سوم و پیش.... زمین 4درس سوم خوندم +4درس پیش... ریاضی تابع ....زیست 4فصل دوم خوندم +4فصل سوم + 4فصل پیش ...فیزک 3 الکتریسیته و جریان...شیمی دوم 2فصل +2فصل سوم وپیش... به نظرتون عقب نمیمونم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من پارسال سنجش بودم و کلیم عقب بودم
      کاری که کردم این بود که درسا رو تقسیم کردم تو آزمونا یه طور که تا قبل کنکور بشه ببندمشون
      مثلا دینی آزمون اول ۵ درس عقب بودم بعدیش ۳ درس و همینطوری خودمو رسوندم
      یه دفعه ای یه خودت فشار الکی نیار و با برنامه ریزی جبران کن
      انتظار رتبه بالا تو این آزمونا ام تا یه مدت نداشته باش اگه خیلی عقبی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=daniad;685497]من پارسال سنجش بودم و کلیم عقب بودم
      کاری که کردم این بود که درسا رو تقسیم کردم تو آزمونا یه طور که تا قبل کنکور بشه ببندمشون
      مثلا دینی آزمون اول ۵ درس عقب بودم بعدیش ۳ درس و همینطوری خودمو رسوندم
      یه دفعه ای یه خودت فشار الکی نیار و با برنامه ریزی جبران کن
      انتظار رتبه بالا تو این آزمونا ام تا یه مدت نداشته باش اگه خیلی عقبی[/QUOTE درست میگی باید تمرکز رو رتبه و تراز رو برای ازمونای جامع بعد عید گذاشت ..البته اگه همه مباحث جمع بشن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید به همه
      دوستانی ک سنجش میرن بعد پایان هر ازمون ک نتیجه میاد تخمین رتبه هم میزنه ایا؟اینکه کجا قبول میشه؟
      ازمون های جامعش ترازی ک میاریم نزدیکه به تراز کنکورر هست ؟ یا واسه قلمچی نزدیک تره ؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن