خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. PEDRAM نمایش پست ها
      زبان فارسی کمی سخت و زخمت هست ... ولی این طوری هم نیست که نشه رامش کرد ..

با دو حرکت تاکتیکی میشه لنگش کرد :

++ درسنامه ی حرفه ای زبان فارسی از ادبیات جامع خیلی سبز! رو بخون
      ++ تستای ادبیات موضوعی گاجو بزنو برو جلو تا تهش ...
      یه سوال . این که میگن توی بعضی تستای کنکور توی زبان فارسی طراح سلیقه ای سوالو حل میکنه و گزینه درست رو براش تعیین میکنه تا چه حد درسته؟ ممکنه از کل زبان فارسی چند تست این شکلی باشه؟

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ن فقط شاید تو شمارش تکواژ اینطور باش

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      یه سوال . این که میگن توی بعضی تستای کنکور توی زبان فارسی طراح سلیقه ای سوالو حل میکنه و گزینه درست رو براش تعیین میکنه تا چه حد درسته؟ ممکنه از کل زبان فارسی چند تست این شکلی باشه؟
      میدونی بحث سر چیه عزیزم؟؟؟؟خود طراح با کتاب زبان فارسی مچ نیس....یعنی کتاب یه حرف میزنه طراح یه حرفی...هردوهم حق رو به خودشون میدن....طراح میگه من طبق سوادم و کتاب میگه طبق متنی که من دادم به بچه ها.....
      این وسط ماها هستیم که نابودیم...من خودم دیدم توی سوالای زبان فارسی که طراح خودشم نفهمیده چکار کرده...یعنی سوالشو بذارن جلو خودش غلط میزنش.....

اما اینم بدون سازمان سنجش خیلی کم پیش میاد این سوالا رو حذف کنه......درکمال نامردی توجیه طراح رو میپذیره....کم پیش اومده حذف سوال درکار باشه......
      اکثرا سر مسائل شمارشی هم بوده....
      نه همیشه اینطور باشه ولی خب واقعا بعضی سوالاشون هست........
      ممکنه توی تموم گروه های ازمایشی 2 تا سوال اینطور باشه یعنی توی ریاضی و تجربی و زبان و هنر و انسانی از 25 سوال زبان فارسی....2 تا 3 تا مشکل دار باشه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حرف این خانم محترم، دقیق حرف منه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها
      میدونی بحث سر چیه عزیزم؟؟؟؟خود طراح با کتاب زبان فارسی مچ نیس....یعنی کتاب یه حرف میزنه طراح یه حرفی...هردوهم حق رو به خودشون میدن....طراح میگه من طبق سوادم و کتاب میگه طبق متنی که من دادم به بچه ها.....
      این وسط ماها هستیم که نابودیم...من خودم دیدم توی سوالای زبان فارسی که طراح خودشم نفهمیده چکار کرده...یعنی سوالشو بذارن جلو خودش غلط میزنش.....

اما اینم بدون سازمان سنجش خیلی کم پیش میاد این سوالا رو حذف کنه......درکمال نامردی توجیه طراح رو میپذیره....کم پیش اومده حذف سوال درکار باشه......
      اکثرا سر مسائل شمارشی هم بوده....
      نه همیشه اینطور باشه ولی خب واقعا بعضی سوالاشون هست........
      ممکنه توی تموم گروه های ازمایشی 2 تا سوال اینطور باشه یعنی توی ریاضی و تجربی و زبان و هنر و انسانی از 25 سوال زبان فارسی....2 تا 3 تا مشکل دار باشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. PEDRAM نمایش پست ها

حرف این خانم محترم، دقیق حرف منه
      خب برا اینکه نه کل زبان فارسیو حذف کرد و نه همچین بلایی سرمون بیاد که سوالو غلط بزنیم، باید چه کنیم؟

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب برا اینکه نه کل زبان فارسیو حذف کرد و نه همچین بلایی سرمون بیاد که سوالو غلط بزنیم، باید چه کنیم؟
      شما همون راهی که گفتم رو به عنوان مسیر اصلی پیش برو ...

بعدش در سطح حرفه ای میشه به این غلط غلوطای احتمالی هم فکر کرد و یه راهی واسشون یافت ..

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

1-شما دوستانی که کتاب لقمه زبان فارسی مهر و ماه رو دارین ، به نظرتون این کتاب بهتره یا کتاب زبان فارسی هفت خوان خیلی سبز.....؟؟؟؟؟(دلیل...؟؟؟؟؟)

2-شما دوستانی که کتاب لقمه تاریخ ادبیات مهر و ماه رو دارین، به نظرتون این کتاب بهتره یا کتاب تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه.....؟؟؟؟؟؟(دلیل....؟؟؟)

3-واسه آرایه های ادبی بجز لقمه مهر و ماه چیرو پیشنهاد می کنین...؟؟؟؟؟(به نظرتون آرایه های ادبی هفت خوان خوبه...؟؟؟؟)
      در مورد سوال 2 شما باید اینو بهتون بگم که من کتاب تاریخ ادبیات لقمه رو دارم و بهتون اطمینان میدم که کتاب وااااااقعا عالی هستش اون هم به این دلیل که تاریخ ادبیات که خیلی پراکنده در کتاب های مختلف ادبیات 2 3 و پیش رو خیلی خوب مرتب کرده و همچنین این مطالب رو کاااااامل برای کنکور به صورت درس به درس آورده
      موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان فارسی لقمه و نشر دریافت هامون سبطی و خیلی سبز خوب هستن من هم هامون رو دارم و هم لقمه رو قرابت اول باید اصول شعر خونی رو یاد بگیری و درک ادبی درستی داشته باشی که هامون سبطی تو این زمینه عالیه برا تست هم هر منبعی مثل گاج یا الگو یا خیلی سبز و.... میتونی استفاده کنی تاریخ ادبیات لقمه عالیه چون تمام نکات مربوط به یک شاعر یا نویسنده رو که پراکنده در درس ها و سال های مختلف و اعلام هستش رو یکجا آورده آرایه لقمه خوبه البته نمونه خیلی سبز هم دیدم بد نبودش ولی آرایه زیاد خوندنی نیستش و تمرینی هستش و باید زیاد تست بزنی تا دستت راه بیافته مثل زبان فارسی لغت هم خودم نشرالگو دارم میخونم بد نیستش ولی لقمه هم خوب هستش
      ویرایش توسط omidmohsen : 26 آذر 1394 در ساعت 02:09

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidmohsen نمایش پست ها
      زبان فارسی لقمه و نشر دریافت هامون سبطی و خیلی سبز خوب هستن من هم هامون رو دارم و هم لقمه رو قرابت اول باید اصول شعر خونی رو یاد بگیری و درک ادبی درستی داشته باشی که هامون سبطی تو این زمینه عالیه برا تست هم هر منبعی مثل گاج یا الگو یا خیلی سبز و.... میتونی استفاده کنی تاریخ ادبیات لقمه عالیه چون تمام نکات مربوط به یک شاعر یا نویسنده رو که پراکنده در درس ها و سال های مختلف و اعلام هستش رو یکجا آورده آرایه لقمه خوبه البته نمونه خیلی سبز هم دیدم بد نبودش ولی آرایه زیاد خوندنی نیستش و تمرینی هستش و باید زیاد تست بزنی تا دستت راه بیافته مثل زبان فارسی لغت هم خودم نشرالگو دارم میخونم بد نیستش ولی لقمه هم خوب هستش
      دوست عزیز ممنون از توضیحی که دادی و وقتی که گذاشتی....

شمایی که کتاب زبان فارسی هامون و لقمه رو هر دوشو داری ،
      به نظرت اگه فقط و فقط لقمه رو بخونم و بعد از روی ادبیات موضوعی تست زبان فارسی بزنم ، کفایت میکنه ......؟؟؟؟؟
      یا اینکه باید حتما زبان فارسی هامون سبطی روهم خوند ......؟؟؟؟(آخه شنیدم که کتاب زبان فارسی هامون سبطی خیلی حجمش زیاده و خوندنش خیلی وقت می گیره....)

اصلا به نظر شما اگه فقط بخوام یه کتاب واسه زبان فارسی بخرم ، لقمه مهر و ماه رو انتخاب کنم یا کتاب هامون سبطی رو ...؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون از توضیحی که دادی و وقتی که گذاشتی....

شمایی که کتاب زبان فارسی هامون و لقمه رو هر دوشو داری ،
      به نظرت اگه فقط و فقط لقمه رو بخونم و بعد از روی ادبیات موضوعی تست زبان فارسی بزنم ، کفایت میکنه ......؟؟؟؟؟
      یا اینکه باید حتما زبان فارسی هامون سبطی روهم خوند ......؟؟؟؟(آخه شنیدم که کتاب زبان فارسی هامون سبطی خیلی حجمش زیاده و خوندنش خیلی وقت می گیره....)

اصلا به نظر شما اگه فقط بخوام یه کتاب واسه زبان فارسی بخرم ، لقمه مهر و ماه رو انتخاب کنم یا کتاب هامون سبطی رو ...؟؟؟
      درود
      خواهش میکنم
      ببنیدفکر نکنید که زبان فارسی لقمه هم حجمش کمه
      به نظر من زبان فارسی هامون سبطی اصلا هم زیاد نیستش
      کتاب هامون سبطی به سه بخش تقسیم میشه که بخش اولش پرسش و پاسخه و در اصل همون درسنامشه و بخش دوم تست های آموزشیه و بخش سوم تست های برگزیده سنجش و سراسری و آزاد و.... است
      کتاب لقمه مطالب رو در فونت ریز نوشته ولی هامون همون مطالب رو در فونت درشت تر
      مثلا مبحث ساختمان واژه هامون سبطی آموزشش 14 صفحست ولی لقمه 19 صفحست
      جفتش هم خوبه ولی هامون سبطی به نظرم بهتره در ضمن 7 خان خیلی سبز هم خوبه شما خودت pdf این کتاب هارو از سایتشون دانلود کن ببین با کدوم ارتباط بهتری برقرار میکنی
      شما میتونی به عنوان منبع اصلی از هامون سبطی استفاده کنی اگه به مشکلی برخوردی لقمه رو هم بخونی ترکیب این دوتا کتاب خوبه با هم
      کتاب هامون سبطی واقعا ماهیگیری یاد میده و از همه نوع مثال میزنه تا حرف برا گفتن نگذاره بمونه
      ویرایش توسط omidmohsen : 26 آذر 1394 در ساعت 13:16

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

1-شما دوستانی که کتاب لقمه زبان فارسی مهر و ماه رو دارین ، به نظرتون این کتاب بهتره یا کتاب زبان فارسی هفت خوان خیلی سبز.....؟؟؟؟؟(دلیل...؟؟؟؟؟)

2-شما دوستانی که کتاب لقمه تاریخ ادبیات مهر و ماه رو دارین، به نظرتون این کتاب بهتره یا کتاب تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه.....؟؟؟؟؟؟(دلیل....؟؟؟)

3-واسه آرایه های ادبی بجز لقمه مهر و ماه چیرو پیشنهاد می کنین...؟؟؟؟؟(به نظرتون آرایه های ادبی هفت خوان خوبه...؟؟؟؟)

در مورد دومی: ببین شاهین شاهین زاد توی مصور تخته سیاه 80%مطالب رو آورده
      اما مهروماه کـــــــــامله!

توی آرایه سراغ غیر مهروماه بری اشتباه محضه!!!

راستی من برای لغت کلک ساجدی دارم کتاب خوبیه!
      چون لغت و املا مهروماه رو یکی دیگه نوشته!

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان من میخوام آرایه لقمه رو بگیرم اما جامع مهر و ماه رو دارم
      متنشون و محتواشون فرق میکنه؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ab نمایش پست ها
      دوستان من میخوام آرایه لقمه رو بگیرم اما جامع مهر و ماه رو دارم
      متنشون و محتواشون فرق میکنه؟
      من آرایه لقمه رو دارم ولی جامع رو ندارم ! میتونی بری سایت و بخشی از کتاب رو ورق بزنی !
      برای لقمه آرایه بهت بگم که خیلی هم وقتتو صرفش نکن ! بخون و آرایه رو یاد بگیر بعد برو از یه کتاب مجزا که برای تست هست (مثلن هفت خوان خیلی سبز!!!) تست بزن برای آرایه ! موفق باشی
      اینم بگم که این که یه کتاب جداگونه ایه قطعن وقت بیشتری صرف تالیفش شده و باید فرق کنه . . .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم تاریخ ادبیات لقمه و لغت و املا و زبان فارسی و ارایه الگو دارم و قرابت هفت خان خیلی هم خوبه.برای جامع هم خیلی سبز خوبه

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان من میخوام جدول تناوبی تاریخ ادبیات رو داشته باشیم ! مجبورم یه کتاب ادب الگو بگیرم
      املاش خوبه؟
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن