خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2894 از 3700 نخستنخست ... 2794288428932894289529042994 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 43,396 به 43,410 از 55495
    1. Top | #43396
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما را بستان از این ولوله بازار...
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

2. Top | #43397
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به تاراج می برد
      اندیشه های منفی خود او است

3. Top | #43398
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عذاب وجدان
      خدایا منو ببخش
      لطفااا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

4. Top | #43399
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی اعصابم خورده کارا اونطوری که مد نظرمه پیش نمیره چقدر بدبخت شدیم که باید پشت کنکور ایران کل جوونیمونو عمرمون هدر شه!همه ی راها به رومون بستس من خوشم از کنکور نمیاد کجا برم!حس خوبی ندارم اون زمانی که سال 94 باید میزدم در گوش کنکور له و لوردش میکردم بیخیالش شدم وحالا هم بعد چند سال برگشتن به درس واقعا سخته!درصدا رو میبینم برق از سرم میپره!سال 94 با 40 درصد زیست ملت رفتن پزشکی قبول شدن حالا طرف 50 زیست زده 60 شیمی به زور دانشگاه ازاد بیرجند پرستاری اورده سال 98!هر چی تلاش میکردم شرایطو تغییر بدم بازم نمیشه!یه سری جاها هم واقعا بدشانسی اوردم!من الان باید فارغ التحصیل بودم نه اینکه این بخاد وضعم باشه!تلاشی نکردم ولی شانسم نداشتم!نفرین به جهانی که غمش قمسمت ما شد

5. Top | #43400
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه روز شاد و پر انرژی دیگه

امروز می ترکونم
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

6. Top | #43401
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      خیلی اعصابم خورده کارا اونطوری که مد نظرمه پیش نمیره چقدر بدبخت شدیم که باید پشت کنکور ایران کل جوونیمونو عمرمون هدر شه!همه ی راها به رومون بستس من خوشم از کنکور نمیاد کجا برم!حس خوبی ندارم اون زمانی که سال 94 باید میزدم در گوش کنکور له و لوردش میکردم بیخیالش شدم وحالا هم بعد چند سال برگشتن به درس واقعا سخته!درصدا رو میبینم برق از سرم میپره!سال 94 با 40 درصد زیست ملت رفتن پزشکی قبول شدن حالا طرف 50 زیست زده 60 شیمی به زور دانشگاه ازاد بیرجند پرستاری اورده سال 98!هر چی تلاش میکردم شرایطو تغییر بدم بازم نمیشه!یه سری جاها هم واقعا بدشانسی اوردم!من الان باید فارغ التحصیل بودم نه اینکه این بخاد وضعم باشه!تلاشی نکردم ولی شانسم نداشتم!نفرین به جهانی که غمش قمسمت ما شد
      اگه الآن تلاش نکنی به اونی ک بخای برسی
      چن سال دیگه حسرت امروزو میخوری
      دنیا جلو میره واینمیسه ببینه ما چی میخایم:/
      با بد و بیراه گفتن به زمین و زمان اگه درست میشد که الآن باید ی مشت فوحش میدادیم و خلاص
      نمیدونم ولی ممکنه حس کنی لحنم تند بوده
      ولی دلسوزانه گفتم
      موفق باشی

ر .ا : صدای جججججیغ جیغ بچه همسایه
      یا ظهرا صداش در میاد یا شبا ساعت ۲
      چ جوری تایمشو ست میکنه موندم:/
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

7. Top | #43402
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ‏ما دل هرکیو شکستیم فرداش دهنمون صاف شد،
      و فهمیدیم زمین گرده..
      هرکی دل ما رو شکست،
      از فرداش "خوشبختترین" ادم دنیا شد و فهمیدیم زمین پاره خطی‌ست که در ما فرو میرود/:

8. Top | #43403
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب بیهوده میتازیم....
      Sil Baştan

9. Top | #43404
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه سردرد وحشتناکی دارم امشب

10. Top | #43405
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaDila نمایش پست ها

حدود 2ساعت پیش برقا رفت و الان اومد
      سریع رفتم هندزفری و پتو برداشتم و رفتم تراس
      همه جا تاریک بود^^چقد چقد آسمون قشنگِ
      با آخرین ولومِ آهنگ مورد علاقه و آسمون پر از ستاره مگه میشه رو زمین موند؟ : ))
      "این دل دل زدن تا منزل جانان کجا؟"

بنظرم شب خیلی قشنگ تر از روزِ خیلی،ما آدما با روشنایی این قشنگیُ از شب گرفتیم -.-
      خیلیا از آدما مثه من "روز"َن،روشنایشون باعث میشه بدیاشون دیده نشه
      و بعضیام مثه "شب"َن،تاریکیاشون خوبیُ تو دلش پنهون میکنه در حالیکه میتونه خیلی زیباتر باشه
      من و اون و هم روز و شب، یکسانیم...فقط یکیمون بهتر بلدِ بدیاشُ پنهون کنه...
      حس میکنم تو دنیایِ عدالتِ پر از بی عدالتی زندگی میکنم : ))
      عدالت هست ولی نیست
      موندم بین دو دنیای پوچ!

این پستم تقریبا برا یه سال پیشِ!
      یادمه اون شب پشت سر هم این آهنگ "من کجا و باران کجا"شجریان رو پلی میکردم و اشک میریختم!
      الان که فکر میکنم میبینم یه سری مشکلات پوچ و زودگذر بوده و حتی ارزش کمی اخم هم نداشته!
      واقعا یه معذرت خواهی اساسی به خودم بدهکارم که چقد سخت میگیرفتم یه سری موضوعاتِ پیش پا افتاده رو
      ._______.
      +
      کاش زود ماه رمضون تموم شه،واقعا برنامه ی خواب و درسمو بهم زده
      برنامه ی جذاب و قشنگ دارم *_*
      زندگی به سازِ من نمیرقصه ولی خب میشه من به سازِ اون برقصم

11. Top | #43406
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دارم فكر ميكنم كى قراره از اين وضعيت بيام بيرون روزى نيست كه ياد اون مسئله نيفتم وخودم رو بخاطرش سرزنش نكنم ايكاش عقل الانم رو سه سال پيش داشتم اونوقت مجبور نبودم اين همه سختى بكشم اين همه به خودم سخت بگذرونم حيف كه زمان به عقب برنميگرده كه اگه برميگشت حتى يك لحظه حتى يك ثانيه از اون روزها رو بيخود وبى جهت تلف نميكردم مطمئنم كه از تك تك ثانيه هام استفاده ميكردم ،بعد كه فكر ميكنم ميبينم با سرزنش كردن خودم نه به جايى ميرسم نه سه سال پيش برميگرده فقط يه حس نفرت تو خودم بوجود ميارم ،خوب يا بد اون روزا تموم شدن مهم اينكه قدر روزاى پيش رو بدونم كه سه سال بعد بازم حسرت نخورم ، به قول شاعر گفتنى گاهى خيلى زود دير ميشود ... .
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

12. Top | #43407
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این روزا حتی دیگه همون نیمچه آرامشی هم که از مجازی میگرفتم دیگه وجود نداره : )
      مگر لحظه ای که اسم معجزه ی این روزارو تو گوگل سرچ میکنم و به امید خوندن اخرین ارسالی تمام مدت زل میزنم به صفحه : ))
      این روزا عجیب بوی معجزه میدن.. حتی اگر حال من خوب نباشه.
      The moon is always alone...

13. Top | #43408
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tataloo نمایش پست ها
      تا اونجایی که من میدونم سال 94 سخت ترین کنکور چند دهه اخیر بوده برا همین میانگین درصدا همه بچه ها پایین بوده و با زیست 40 درصد پزشکی آوردن !!!!
      سال 98 هم آسونترین کنکور دهه اخیر !
      زیست 50 درصد توی سال 98 یعنی اصلا هیچی .....
      رفع اسپم : معمولیم نه خوبم نه بد

14. Top | #43409
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستش واقعا نمی‌دونم چی میتونم بگم . گاهی وقتا احساس می‌کنیم که چقدر بعضی ها خوبن و چقدر آدم حسابین ولی دقیقا بعد از این حس ات هست که میفهمی چه موجودی هستن و تو نمی‌دونستی . چه لایه های پنهانی در قلب و وجودشون داشتن و تو بی خبر بودی و صرفا بر اساس ظاهر قضاوت میکردی . خدایا ازت ممنونم که همیشه کنارمون هستی و چهره ی واقعیِ بعضی ها رو بهمون نشون میدی

15. Top | #43410
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از نظر روحی خیلی بهترم،ورد زبونم صبح و شب این شده((دارم از این کثافت و *** بیرون میام))،درس رو فعلا 4 ساعت میتونم بخونم ،هزارتا قرص و زهر مار میخورم خواب آلودم میکنه ولی تمام تلاشم اینه که بتونم موفق بشم ،دارم سعی میکنم ساعت مطالعم رو بیارم بالا ،وسواسمم بهتره حداقل تو این چند روز که شروع کردم میخونم دیگه هی بر نمیگردم از اول کتاب بخونم.
      .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربر و 13 مهمان)