خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نصف کنه از هر کدوم یه نصفه بخوره

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      نظر من مادامی که از طرف طراح (شما) رد نشه صحیحه.در برداشت از متن باید همه ی حالات رو در نظر گرفت.البته که برخی حالت ها خیلی محمتل تره.

گیر دادن به جمله ها آسان تره.با این کار به هدف طراح نزدیک تر میشیم.

شاید قرص های قرمز تو یه جیبش باشه و سفید ها تو یه جیب دیگه.
      ولش کن عاقا.... اون جور معما ها ک تو حل کردی معما نبود. تست تمرکر حواس بودن. من میگم این ی معماس... ینی اینکه اون اقای نابینا میتونه روشی رو بکار ببره که بتونه قرقها رو طوری بخوره ک نمیره. اونورق تو ب این بک میکنی که پسرش پیششه و از پسرش بپرسه. بعدش میگی قرص ها توی دو جیبش جدا گونه هستن. ن اقا از این چیزها نیست. میگم که... تو از بس روی سوالات مسخره و بی اساس به عنوان معما خودتو درگیر کردی که روش بک کردن ب ی معما رو نمیدونی.

3. Top | #18
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      بله فکر کنم اول یه قرص انتخاب میکنه اونو نصف میکنه بعد یه نصفشو میخوره نصفه دیگه رو میندازه دور بعد یکی دیگه برمیداره و همین کارو میکنه و همین طوری پیش میره تا این که 2 نصفه قرص سفید و 2 نصفه قرص قرمز خورده که با هم میشن یه قرص سفید و یه قرص قرمز اینجوری میشه؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کـاملیـا نمایش پست ها
      نصف کنه از هر کدوم یه نصفه بخوره
      واسه شما رو بعدا دیدم

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حل من درسته
      ممکنه دیدگاه های دیگه ای هم باشه.

هردوتاش معما ست.مال من کاربردش زیاده.تو یه کتاب میخونی یه جا یه حرفی زده یه جا دیگه یه حرف دیگه.
      مهمه که تناقض داشتن یا مکمل هم بودنشون رو بفهمی.
      اره... کی گفته حلت غلطه؟! منتهاش وقتی تو توی ی جنگل با ی همچین شرایطی باشی میمیری ولی @ خودشو نجات میده. ن واسه اینکه تناقض داشتن یا مکمل بودن کتابها رو فهمیده... واسه اینکه میدونه معما رو چطور حل کنه.
      اخه پسر خوب... از پسرش میپرسه یا اینکه قرص ها جداگونه توی جیب هاش هستن هم شد جواب؟ معلوم نیست چقت وثت صرف معماهای مسخره تمرکز حواص هدر دادی که واسه حل معما انقت بی اساس و بنیان سعی میکنی از توی واژه ها ب جواب برسی. از اون سوال های تمرکز حواس حل نکن. پشیزی ارزش ندارن. فقط وقتتو میریزی تو جوب بدون اینکه جیزی یاد بگیری.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      تو اگه قرص ها تو جیب های مختلفت باشه باز هم نصفشون میکنی؟شاید قابل نصف کردن نباشه؟بله اگر اونجور شرایطی پیش بیات از چیزی که الان یاد گرفتم عمل میکنم.شما وقتی سرت درد میکنه اول یه قرص مسکن میخوری اگه خوب نشد بعد میری دکتر یا همون وقت فوری میری چکاپ کامل بدن میگیری و سیتی اسکن و... .؟
      اگه قرص ها جدا از هم بودن دیگه معمایی واسه حل نبود نابغه.چن بار گفتم بازم میگم. سیستم فکریت رو من کامل درک میکنی. تو درگیر مهمل نبودی. مسایل تمرکز حواس حل کردی که به نطر من اندازه سر سوزنی توی سیستم فکری موثر نیست. اصلا من متنفر از اون جور مسایل. قرص نصف نمیشه دیگه جیه؟! ببین برسلی جان... از اون مسله ها که تا حالا حل کردی حل نکن دیگه. وقتتو میریزی تو جوب. هیچی هم یادت نمیدن. الان ب جایی رسیدی که سر قرص نصف نشدن بحث میکنی و اینکه چون من گفتم بابا حتمن بجه ش پیششه. اخه بچه پیششه هم شد جواب؟ تروخدا ی لظه ب خودت بیا ببین کجا ایستادی.اشلا چ اسراریه؟! خب تو راه خودتو برو منم راه خودمو... خوبه؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن