خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟

سلام
      چ سلامی چ الیکی عاقا این تلگرامو چیکار کنیم؟بچه ها شرافتی نظر بدین الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟اصلا میرین یانه؟ چیکار کنم من؟نرفتنی حس میکنم وای همهذب روزن من عقب موندم همه امروزی و مدرن زندگی میکنن من موندم،تلگرام رفتنی هم از درسو کنکور میمونم.چیکار کنم شرافتی؟ میدونم ب خودم میگم عرفان امسال نری تلگرام دنیا ب آخر نمیرسه ولی هی اون زمزمه میاد ب گوشم ک برو از زندگی مدرن عقب نمون! نیاز ب همدردیتون دارم بخدا بدونم ک دوستایی دارم ک مث منن دغدغه منو دارن و با این افکارم تنها نیستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پاکش کننننن
      نگو کمتر میرم و فلان کارو میکنم
      پاکش کننننننننننننن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداروشکر کسی پیدا شد ج بده
      داداش توام تو حال من بودی درسته؟
      قبلا تلگرام نرفتنی حس میکردم از هم سنای خودم عقبم نسبت ب اخبار و جامعه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      میخوای زندگی واقعیتو فدای مجازی کنی که عقب نمونی ازش؟
      بترکش بعد تابستون برو با خیال راحت بی عذاب وجدان حالشو ببر
      تلگرام موقع کنکور خریته بنظرم

💙telegram💙
      @_rasul @_sheida@staar@milad65 @Parloo@zn.d@angel@baharak1996@weed master @SanliTa@milad22
      Miss you old guys

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تابستون بعد کنکور دوماه وقت داری
      اخبارم اگه میخای برو سایتای خبری
      تلگرام خبر توش نیست همش مسخره بازیه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگي به استفاده ات داره من يه مدت پاك كردم. اما به خاطر كانال دوتا از مولفا و يه دونه اموزشي دوباره نصب كردم نه هيچ چيز ديگه خطمم جديده راحت مخصوصا اگه تحربي كانال مولف زيست الگو واقعا بي نظير و عاليه

7. Top | #7
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanpzshk نمایش پست ها
      سلام چ سلامی چ الیکی عاقا این تلگرامو چیکار کنیم؟بچه ها شرافتی نظر بدین الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟اصلا میرین یانه؟ چیکار کنم من؟نرفتنی حس میکنم وای همهذب روزن من عقب موندم همه امروزی و مدرن زندگی میکنن من موندم،تلگرام رفتنی هم از درسو کنکور میمونم.چیکار کنم شرافتی؟ میدونم ب خودم میگم عرفان امسال نری تلگرام دنیا ب آخر نمیرسه ولی هی اون زمزمه میاد ب گوشم ک برو از زندگی مدرن عقب نمون! نیاز ب همدردیتون دارم بخدا بدونم ک دوستایی دارم ک مث منن دغدغه منو دارن و با این افکارم تنها نیستم
      سلام... ببین هر روز یه تایمی رو برای این جور کارا بذار! درستش همینه! مثلاً یکبار ظهر و یکباز هم آخر شب...هر بار هم حداکثر 30min در ایم صورت مشکلی برات پیش نمیاد! و یه چیزه دیگه که اینکه همیشه سعی کن ته کاری رو که میخوای بکنی همون اول ببینی!
      به قول دوستمون@
      وقتی وقت و زمانتون پای کامپیوتر و تی وی و تلگرام و کارای الکی هدر میره وقتی میرین دنبال این کارا مثلا وقتی مخاین یه رب استراحت کنین ولی یه فیلم جذاب تو تی وی داره پخش میشه و شما مجذوب اون میشین قبلی که درسو فراموش کنین بشینین با فیلم از خودتون بپرسین این کارم رو 10 دقیقه آیندم و 10 ماه و 10 سال آینده زندگیم چه تاثیری داره صد در صد وقتی بفهمین که با یه فیلم نگاه کردن طی 10 سال آینده زندگیتون بدبخت!میشین میرین پا درستون
      ویرایش توسط A.Z : 22 آذر 1394 در ساعت 20:12

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​اگه نمی تونی به خودت قول بدی که کمتر بری ،پاکش کن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز فقط پاکش کن ک خودتو راحت میکنی

من خودم اگه یه پشت کنکوری شدم ب خاطر همین تلگرام و اینا بوده (از همه بدترش اینستا هست)

زندگی مدرن وقتی ارزش داره ک تو زندگی خودتو عقب نمونی ازش
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 22 آذر 1394 در ساعت 19:57

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پاکش کن
      بهترین راهه
      حتی اگه محدودش هم کنی کل روز فکرت این میشه که رفتی تلگرام چیکار کنی
      اینترنت هم کلا تا جایی که میتونی محدود کن
      به بعد کنکور فکر کن که راحت میشی
      تو تلگرام هم هیچ خبری نیست فقط علاف میشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      چ سلامی چ الیکی عاقا این تلگرامو چیکار کنیم؟بچه ها شرافتی نظر بدین الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟اصلا میرین یانه؟ چیکار کنم من؟نرفتنی حس میکنم وای همهذب روزن من عقب موندم همه امروزی و مدرن زندگی میکنن من موندم،تلگرام رفتنی هم از درسو کنکور میمونم.چیکار کنم شرافتی؟ میدونم ب خودم میگم عرفان امسال نری تلگرام دنیا ب آخر نمیرسه ولی هی اون زمزمه میاد ب گوشم ک برو از زندگی مدرن عقب نمون! نیاز ب همدردیتون دارم بخدا بدونم ک دوستایی دارم ک مث منن دغدغه منو دارن و با این افکارم تنها نیستم
      برادر تلگرام و اینستا و ...... اصلا نماد زندگی مدرن نیستن که !! الان همه جور آدمی داره استفاده میکنه . حالا نمیگم این برنامه ها خوبه یا بد . ولی اصلا مهم نیستن
      استفاده نکن. چون نیازی به این چیزا نداری. شما فردا روز بری دانشگاه خیلی خوب و کار خوب و زندگی خوب
      اون زمان هر چیزی که خواستی بیار استفاده بکن. تلگرام که چیزی حساب نمیشه شما برو بهترین سیستم و اینترنت و ماهواره و ....... نصب کن توی خونت !
      من که کلا اینستاگرام رو پاک کردم . بله اگر الان برم استفاده کنم خیلی هم سرگرمی خوبیه ولی به چه دردی میخوره فعلا ؟ هیچی اگه بری وقتت رو تلف کردی . هر دقیقه الان ارزشمنده
      من تلگرام رو هم نگه داشتم روی گوشی. فقط برای استفاده درسی. مثلا فلان روز چه امتحانی هست و این حرفا
      وگر نه همه گروها و .... رو پاکشون کردم . خیالمم راحته یک هفته ای ترک کردم اینارو ...

12. Top | #12
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یکی از مریدان میگفت؛ تو گوشی و...رو گرفتی و نصب کردی...،حالا اینجا یه سوال مطرح میشه؟؛ تو مال گوشی و... هستی یا گوشی و...مال تو؟ اگه با زنگ و آلارمش میکشوندت سمت خودش و تو ناخودآگاه میری سمتش،پس یقیناً تو ماله اونی!!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره دوست خوبم a.z این حرفتو ی مشاور درسی هم بهم میگف این حرفی ک تو گفتی از کتاب
      10.10.10 نوشته یه خانوم آلمانی هستش ک اسم نویسندش یادم رفته در مورد مدیریت زمانه
      دوست خوبم محمد اپیلکشنهای اجتماعی واقعا اعتیاد میارن و ادمو از کارو زندگی میذارن چون انسان موجود اجتماعی هستش..در جواب خانوم ماریانا هم باید بگم شما واقعا قدرت مدیریت خوبی دارین کاش منم اینطوری بودم مث شما ولی خب هرکسی روش خاص خودشو داره
      بازم دوستام کامنت بذارن ممنون میشم تا این موضوع قشنگ بین کنکوریها جا بیوفته

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آی گفتی سطر سوم کامنتتو باید با طلا نوشت

15. Top | #15
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اره دوست خوبم a.z این حرفتو ی مشاور درسی هم بهم میگف این حرفی ک تو گفتی از کتاب
      10.10.10 نوشته یه خانوم آلمانی هستش ک اسم نویسندش یادم رفته در مورد مدیریت زمانه
      دوست خوبم محمد اپیلکشنهای اجتماعی واقعا اعتیاد میارن و ادمو از کارو زندگی میذارن چون انسان موجود اجتماعی هستش..در جواب خانوم ماریانا هم باید بگم شما واقعا قدرت مدیریت خوبی دارین کاش منم اینطوری بودم مث شما ولی خب هرکسی روش خاص خودشو داره
      بازم دوستام کامنت بذارن ممنون میشم تا این موضوع قشنگ بین کنکوریها جا بیوفته

باوو تو که خودت یه پا ماهیگیری! تو که خودت میدونی...پس دیگه چی؟! تایپیک زدی تکنیک های نوین رو بیاموزی؟!
      دنبال چی هستی؟! چیزی برای جا افتادن نیست...اصل موضوع رو بچه ها گفتن!
      موفق باشی

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)