خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 111
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها

باوو تو که خودت یه پا ماهیگیری! تو که خودت میدونی...پس دیگه چی؟! تایپیک زدی تکنیک های نوین رو بیاموزی؟!
      دنبال چی هستی؟! چیزی برای جا افتادن نیست...اصل موضوع رو بچه ها گفتن!
      موفق باشی
      مرسی دادا نوکرتم..همین دودل بودم ممنون متقاعدم کردین بچه ها مرسی کمک کردین اون پرده روی پنجره رو وردارم تا نور روشن موفقیت ب چشام بتابه...مرسی از همتون فدایی دارن این دوستای باحالم شرافتی....هممممتون از دم موفق باشین ارادتمند همتون عرفان از شهرستان رتبه خیز میانه(سال 94رتبه های 9 و 18 از میانه بودن علیرضا رضایی دوستمه هرزگاهی قرار میذاریم باهم چن سال پیشم ک خانم مریم چلنگری رتبه 27کشوری شد همشونم از رشته تجربی.ایشالا دعا کنین منم موفق شم برا همیشه برا دوستای این انجمن خدمت کنم اونم کاملا رایگان قسم میخورم)

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تلگرام=Delete account

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanpzshk نمایش پست ها
      سلام
      چ سلامی چ الیکی عاقا این تلگرامو چیکار کنیم؟بچه ها شرافتی نظر بدین الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟اصلا میرین یانه؟ چیکار کنم من؟نرفتنی حس میکنم وای همهذب روزن من عقب موندم همه امروزی و مدرن زندگی میکنن من موندم،تلگرام رفتنی هم از درسو کنکور میمونم.چیکار کنم شرافتی؟ میدونم ب خودم میگم عرفان امسال نری تلگرام دنیا ب آخر نمیرسه ولی هی اون زمزمه میاد ب گوشم ک برو از زندگی مدرن عقب نمون! نیاز ب همدردیتون دارم بخدا بدونم ک دوستایی دارم ک مث منن دغدغه منو دارن و با این افکارم تنها نیستم
      منم قبلا مث تو بودم.اگه تلگرام تو گوشیت نصب باشه که درسم بخونی همش میاد تو فکرتو هی میخای بیای ببینی چه خبره
      وقتیم اومدی انقد چیزا توش زیادن که نمیتونی پاشی و کل وقتت هدر میره.موقعی که توش هستی هم کلی استرس داریا از اون ور درسات یادت میاد از اون ور مامانت صدات میکنه خلاصه آرامشت بهم میریزه.
      اگرم پاکش کنی مطمئن باش چن روز بعدش دوباره میای نصبش میکنی.
      من خودم اینجوری بودم.هرروزم از خاب پا میشدم میگفتم امروز اخرین روزه کلا با دنیای مجازی خدافظی میکنمو میرم سر درسام.ولی هرروز میگذشت و هنوزم پاکش نکرده بودم.چن بارم که پاک کردم دوباره نصبش کردم.
      یه روز سر یه موضوع خونوادگی خیلی اعصابم خورد شده بود زورم به گوشیم رسید عقده مو سر گوشی بدبخت خالی کردم با تبر زدم درب و داغونش کردم انقد زدمش که منفجر شد
      و این گونه بود که از همه چی راحت شدم و بعدا بخاطرش خدارو شکر کردم گفتم خداجون تو اینجوری منو از شر اینترنت راحت کردیا.آخر یه بهونه ای شد گوشیو بشکنم.از اونموقعم دیگه نرفتم سراغش
      حالام یه گوشی ساده دارم که اگه بخامم نمیتونم تلگرام نصب کنم.اینجوری خییییییییییلیم بهتره والا به آرامش رسیدم.
      بنظر من توام گوشیتو یا بشکن یا بفروش و یه گوشی ساده بخر.خیالتم راحت
      دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش
      راه آسمان باز است ، پر بکش
      او همیشه آغوشش باز است ، نگفته تو را میخواند ؟
      اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . .

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanpzshk نمایش پست ها
      سلام
      چ سلامی چ الیکی عاقا این تلگرامو چیکار کنیم؟بچه ها شرافتی نظر بدین الان کسایی ک کنکور میدن چقد میرین تلگرام؟اصلا میرین یانه؟ چیکار کنم من؟نرفتنی حس میکنم وای همهذب روزن من عقب موندم همه امروزی و مدرن زندگی میکنن من موندم،تلگرام رفتنی هم از درسو کنکور میمونم.چیکار کنم شرافتی؟ میدونم ب خودم میگم عرفان امسال نری تلگرام دنیا ب آخر نمیرسه ولی هی اون زمزمه میاد ب گوشم ک برو از زندگی مدرن عقب نمون! نیاز ب همدردیتون دارم بخدا بدونم ک دوستایی دارم ک مث منن دغدغه منو دارن و با این افکارم تنها نیستم
      خیلی راحته
      تلگرام رو حذف کن
      وایفات رو هم قط کن
      اینترنت بزرگترین معضل هست برا یه کنکوری
      خیلی حواستون بهش باشه

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بذار بیای دانشگاه! کاری جز چک کردن تلگرام نداری حتی سر کلاس شیمی عمومی یا حتی آزمایشگاه شیمی!

یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها

باوو تو که خودت یه پا ماهیگیری! تو که خودت میدونی...پس دیگه چی؟! تایپیک زدی تکنیک های نوین رو بیاموزی؟!
      دنبال چی هستی؟! چیزی برای جا افتادن نیست...اصل موضوع رو بچه ها گفتن!
      موفق باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersede نمایش پست ها
      منم قبلا مث تو بودم.اگه تلگرام تو گوشیت نصب باشه که درسم بخونی همش میاد تو فکرتو هی میخای بیای ببینی چه خبره
      وقتیم اومدی انقد چیزا توش زیادن که نمیتونی پاشی و کل وقتت هدر میره.موقعی که توش هستی هم کلی استرس داریا از اون ور درسات یادت میاد از اون ور مامانت صدات میکنه خلاصه آرامشت بهم میریزه.
      اگرم پاکش کنی مطمئن باش چن روز بعدش دوباره میای نصبش میکنی.
      من خودم اینجوری بودم.هرروزم از خاب پا میشدم میگفتم امروز اخرین روزه کلا با دنیای مجازی خدافظی میکنمو میرم سر درسام.ولی هرروز میگذشت و هنوزم پاکش نکرده بودم.چن بارم که پاک کردم دوباره نصبش کردم.
      یه روز سر یه موضوع خونوادگی خیلی اعصابم خورد شده بود زورم به گوشیم رسید عقده مو سر گوشی بدبخت خالی کردم با تبر زدم درب و داغونش کردم انقد زدمش که منفجر شد
      و این گونه بود که از همه چی راحت شدم و بعدا بخاطرش خدارو شکر کردم گفتم خداجون تو اینجوری منو از شر اینترنت راحت کردیا.آخر یه بهونه ای شد گوشیو بشکنم.از اونموقعم دیگه نرفتم سراغش
      حالام یه گوشی ساده دارم که اگه بخامم نمیتونم تلگرام نصب کنم.اینجوری خییییییییییلیم بهتره والا به آرامش رسیدم.
      بنظر من توام گوشیتو یا بشکن یا بفروش و یه گوشی ساده بخر.خیالتم راحت
      فک کنم باید اینطوری کنم یا حداقل بدمش ب کسی ک نتونم ازش بگیرم!
      عجب فرازو نشیبی داشتی سر تلگرام mersede خانوم!خدارو شکر الان راحتی ایشالا موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      میخوای زندگی واقعیتو فدای مجازی کنی که عقب نمونی ازش؟
      بترکش بعد تابستون برو با خیال راحت بی عذاب وجدان حالشو ببر
      تلگرام موقع کنکور خریته بنظرم

������telegram������
      @_rasul @_sheida@staar@milad65 @Parloo@zn.d@angel@baharak1996@weed master @SanliTa@milad22
      Miss you old guys
      پویا و میلاد و سجاد پاک کردن

رویاهات میکشنت جلو ؛ خاطراتت میکشنت عقب
      بگو چی میمونه ازت ؟!

8. Top | #23

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کنکوری نیستم ولی از اول سال فقط یه روز مشخص میرم ! اگه میبینی واقعا نیاز داری بهش بخاطر یه سری امکانات درسیش و اینا ، پیشنهادم اینه که از روی گوشی پاک کنی و نصب کنی رو سیستمت ، اونم فقط اخر شبا بری چپ کنیچون گوشی دم دست تر از لپ تابه در کل .. میتونی اخر هفته ها دو سه ساعتی به خودت اوانس بدی ... همه ی اون کارایی که تو هیفده ساعت تو تلگرام میکنی و دو ساعته هم میشه کرد .. مزه اشم بیشتر تازه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی اینترنت اینقدر جذابه؟؟ مال من که همیشه کانکته را خودش یه گوشه انداخته... اصلا حوصلشو ندارم...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پاکش کن..این چند ماه رو تحمل کن بعدا با خیال راحت برو تو هر مسنجری که خواستی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تلگرام ندارم .
      چون خودم رو می شناسم .

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منکه خودم پارسال یه گوشی ساده گرفته بودم نوکیا 105..یادش بخیر
      دوستام هم همین کار رو کردن و نتیجه گرفتن
      ناگه کن این چیزا رو بزاری کنار خیلی خوبه با اون گوشی از بیکاری هم شده درس می خونی
      -------------------------------------
      البته بعد کنکور و دانشگاه کاری جز چک کردن تلگرام نداری

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      20 تا 30 دقیقه در هفته.
      از همون اولم مسنجرم فقط واسه کانتکتم 60 نفریم بود بس. مامانو بابا مو خانواده هاشونو بچه ها شون و ی و چنتا دوست. یادم نمیاد روزی توی گروهی رفته باشم، مگر یکی دو بار توی گروه های خانوادگی...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم پاک کرده بودم ولی این کانال آقای اشکان هاشمی خیلی بدرد بخوره...برای همین دوباره نصبش کردم ولی بازم وقتم خیلی هدر میره...

A SONG OF ICE AND FIRE

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یکم جلو خودتونو بگیرید خوبه به خدا حرفم با شمایی که میگی من نمیتونم و. فلان اگه اینطوریه بیخیال درس شو یه کنکوری هیچ وقت خودشو قاطی این حاشیه ها نمیکنه من تلگرامو خودم رو پی سی نصبیدم که ۲۴ ساعته پاش نباشم فقط آخر شب یه سر به کانال اشکان هاشمی میزنم توصیمم به همتون اینه رو سیستم نصب کنید چون اگه رو گوشی نصب کنید حسابی افتادید تو چاه هدفتونو یادتون نره من سال پیش سر همین مسخره بازیا پشت کنکور موندم خواهشا به خودتون بیاید
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)